cookie-img

Web stranica upotrebljava kolačiće

Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku. Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe.

writing-img

baby monitor

clock-img

30.07.2008, 08:13

clock-img

troubled

pencil-img

7104

vidjela sam kod prijateljice i jako mi se svidio...monitor koji ima mali ekran, pa osim što može čuti bebića, može ga i vidjeti...
ona je to dobila iz nizozemske
pa me zanima ima li toga kod nas, ima li netko iskustvo i koliko to zadovoljstvo košta user posted image

clock-img

30.07.2008, 10:54

clock-img

maja

pencil-img

6000

imaš video baby monitor u turbo limaču za 1.199.99 grozno skupo, probaj da ti netko nabavi izvana

_____________________________

"Dok je prije postojalo samo jedno bez čega ne mogu živjeti, sada je nastalo dvoje.
Nije bilo diobe - moja se ljubav nije sada podijelila između njih; nije to bilo tako. Prije kao da mi je srce naraslo, nabujalo do dvostruke veličine u tom trenutku."

clock-img

30.07.2008, 11:58

clock-img

Dora04

pencil-img

986

Moja prijateljica ima monitor koji je kupila u Metrou za nekih 400,00 kuna nije isključivo za bebe ali je jako zadovoljna i ima ga već 4 godine.

clock-img

30.07.2008, 12:00

clock-img

troubled

pencil-img

7104

400 kuna zvuči puno bolje od 1200....
ima li i taj ekran?

clock-img

30.07.2008, 12:07

clock-img

Dora04

pencil-img

986

Ima, a možeš ga prikopčat i na TV.

clock-img

30.07.2008, 12:09

clock-img

troubled

pencil-img

7104

zvuči odlično...istražit ću to čim opet budem gore...ovdje nemam metro
hvala user posted image

clock-img

30.07.2008, 22:19

clock-img

zg_cinik

pencil-img

918

user posted image user posted image user posted image
gledat bebu na TV... live prijenos...user posted image

ne kužim...user posted image user posted image user posted image

user posted image

clock-img

05.02.2013, 21:20

clock-img

ciara999

pencil-img

1

Mi koristimo Snuza Hero... mrak stvar! Mobilni djecji monitor... Suprug ga nabavio u Ceskoj kad je bio na sluzbenom putu prije nego nam se rodila mala. Prati disanje vaseg malog andjela i obavijestiti ce vas u slucaju prekidu disanja i kretnji, to mi je bilo jako bitno... Zbilja mi je bio velika podrska kad sam stigla iz bolnice jer svi znamo da se ne spava... Danas sam saznala da je Snuza vec stigla u Hrvatsku... Imate ju i na facebooku... Baby-monitori SNUZA Hrvatska