cookie-img

Web stranica upotrebljava kolačiće

Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku. Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe.

writing-img

Zatvor u trudnoći

  
clock-img

06.11.2008, 11:28

clock-img

Florijan Jakov

pencil-img

9214

U prvom i zadnjem tromjesečju imala sam dosta problema sa zatvorom i stvarno sam se nekad mučila na WCu...ali onda sam otkrila "kompot" od suhih šljiva, smokvi, marelica. Pijući to i jedući te kuhane plodove dobro sam izregulirala probavu.
Kako se vi nosite s tim??

< Poruku je uredio anaxx -- 30.7.2012 14:29:50 >


_____________________________

FJ JE FRAJER

clock-img

06.11.2008, 11:46

clock-img

sanjalica

pencil-img

2410

i prije i sad - strašno... i pripisujem to (uz veliku guzicu) sjedenju i neujednačenoj prehrani....

clock-img

06.11.2008, 12:38

clock-img

božica

pencil-img

8832

iskreno ne sječam se..

a sada dnevno pojedem  minimalno dve jabuke pa mi one pomognuuser posted image user posted image user posted image


_____________________________

idem micat rit...

clock-img

06.11.2008, 12:55

clock-img

Wukovarka

pencil-img

6821

Sensia i Activia...
Spas u mom slucaju user posted image

Dok ne popapam jedno od to dvoje...nista od teta skoljke user posted image

clock-img

06.11.2008, 13:08

clock-img

Dajana

pencil-img

985

Meni je to bila katastrofa u prva četiri mjeseca trudnoće, i užasno sam se mučila a onda sam uvela Donat Mg i pomalo se izreguliralo tako da kasnije nikakvih problema. Inače ja imam s tim problema bez obzira na trudnoću, a sad svako jutro popijem žličicu maslinovog ulja i čašu vode i sad je sve ok.

clock-img

06.11.2008, 13:38

clock-img

Tsmee

pencil-img

1121

Grozno... posebno nakon nekog vremena pijenja željeza, ono strašno zatvara. Rješavam to s 3-5 dcl Donata dnevno i jutarnjom kavicom (slatkom) koja to još više potakne user posted image

_____________________________

Već nas je puna kuća...

clock-img

06.11.2008, 14:34

clock-img

Vjeverica ST

pencil-img

1218

hm..ni ja nisam imala problema sa zatvorom do trudnoće, točnije zadnjeg tromjesečja. Nitko ne spominje onaj drugi neugodni dio- plinove!user posted image užasss, svi smo mi ljudi, al' nekad mi baš  bude neugodno pored MM, a i on me tad zeza! imate vi takva iskustva? a pomoć?user posted image

clock-img

06.11.2008, 14:36

clock-img

Florijan Jakov

pencil-img

9214

IZVORNA PORUKA: Vjeverica ST
Nitko ne spominje onaj drugi neugodni dio- plinove!user posted image užasss, svi smo mi ljudi, al' nekad mi baš  bude neugodno pored MM, a i on me tad zeza!



ne sjećam se problema sa plinovima....čak da sam i ih ispuštala mm ne bi smio ništa reći jer on "opali" kad god mu dođe, veli da nije to dobro držati u sebi user posted image


_____________________________

FJ JE FRAJER

clock-img

06.11.2008, 15:19

clock-img

evanda

pencil-img

1385

donat mg....zakon je....

clock-img

06.11.2008, 16:48

clock-img

Vjeverica ST

pencil-img

1218

ma znam, i moj mm ih ispušta, al ja ga stalno zezam da to nisam ja nego bebauser posted image , jer je fora bila, dok još nismo bili u braku da "žene ne p...."user posted image user posted image user posted image ..Dakle, Donat Mg! Aj dobro! Thnx!

clock-img

06.11.2008, 20:16

clock-img

Indy

pencil-img

1759

Ja sam probala svašta od Mg, jogurta.. ništa nepomaže, a i tako mi je bilo i prije trudnoće. Kad imam stolicu onda bude tvrda. Stvarno jedem raznoliku hranu, sve povrće i voće volim ali ništa od toga. Samo kad se dobro nasekiram onda crijeva prorade i stvari krenuuser posted image . Inače se jako mučim sa zatvorom.

clock-img

10.12.2008, 11:12

clock-img

Mrvna

pencil-img

288

Fitolax! Divna stvar! Fiona preporučila i ljubim ju zbog toga. Inače sam tip koji može pojesti kompot od krušaka uz suhe šljive i sve to zaliti s jogurtom i Donatom a da se ama baš ništa ne dogodi.

clock-img

10.12.2008, 11:19

clock-img

mama4

pencil-img

23

Ja sam pojela suhih šljiva koliko nisam u cijelom životu.Ali sve jedno nije kako bi trebalo biti.Probala sam i sa donatom ali ista stvar.Nadam se samo da će kada rodim opet sve biti normalno.Uprijašnjim trudnoćama nisam imala tih problema.user posted image

clock-img

10.12.2008, 11:23

clock-img

Florijan Jakov

pencil-img

9214

mama4, probaj kuhati kompot od suhog voća...nije mi pomagalo suho voće vć kompot od njega 

_____________________________

FJ JE FRAJER

clock-img

10.12.2008, 11:35

clock-img

mama4

pencil-img

23

Hvala.Probat ću.user posted image

clock-img

10.12.2008, 12:25

clock-img

Vjeverica ST

pencil-img

1218

user posted image uz Donat Mg koji stavrno pomogne preporučam i što više tekuće hrane, juhe, zelje, kaul (ne cijedite vodu)!!!to omekšava stolicu, osobito vrijedi za one koji piju Fe !

clock-img

10.12.2008, 12:49

clock-img

Ruža

pencil-img

14064

Sirup od smokava i šljiva, meni je bio odličan!

_____________________________

Samo luda mama...

clock-img

10.12.2008, 12:51

clock-img

lelo

pencil-img

5066

Aktivia,Bioaktiv ili neki takav jogurt meni je puno pomogao.

_____________________________

Leon 19.04.2007

clock-img

10.12.2008, 12:54

clock-img

Wukovarka

pencil-img

6821

Ja sam otkrila sensiu jogurt...to mi jedino pomoglo...

Blaga je, ali jako djelotvorna user posted image

clock-img

31.01.2009, 19:43

clock-img

ROZI

pencil-img

511

U 4-tom sam mjesecu trudnoče i več me muči zatvor,uf.....................

_____________________________

Dragi moji anđeli!

clock-img

19.03.2009, 19:00

clock-img

nela_zg

pencil-img

4

pozdrav drage moje!!
ja sam u 8. tjednu trudnoće i strašno me muči zatvor.... nekako sam se bila prisilila na wc-u jer me već bolio trbuh i stolica mi je bila tvrda da su mi oći ispale user posted image
probala sam Donat - NIŠTA, Activia uz odvratan okus - NIŠTA....user posted image
e onda sam kupila suhe šljive, najela se njih i napila puno vode, te sam to još zalila Pago gustim sokom od kruške - TRČALA SAM NA WC uz veliki osmjeh na licu i olakšanje u trbuhu user posted image user posted image user posted image

clock-img

19.03.2009, 19:09

clock-img

moiii

pencil-img

4

Bravo, bravo! Pomoci ce ti paradajiz juha, te povrtna juhica s vise celera. sve ovisi sto volis. Maslinovo ulje takodjer. Ma bude to sve kak treba

clock-img

20.07.2009, 09:36

clock-img

kitty007

pencil-img

48


Pozdrav,ja od malih nogu imam problem,tzv.lijena crijeva,bila na klistiru puno puta...ništa mio ne pomaže u takvim lsučajevima...jedino jutarnja kava i cigareta...sada sam trudna i naravno,javio se moj problem kojeg se užasavam...ima li netko u takvoj situaciji ?????

clock-img

20.07.2009, 09:46

clock-img

Brisani uporabnik

pencil-img

7400

[Sadržaj poruke je obrisan]

clock-img

20.07.2009, 16:51

clock-img

e_l_p_i

pencil-img

590

Ja na svu sreću nikad nisam imala problema sa probavom. Također, i sada u trudnoći nemam problema sa probavom (da pokucam u drvo), no, moja šogorica je imala dosta problema sa navedenim u obje trudnoće i kaže da joj puno pomogao sezam.