cookie-img

Web stranica upotrebljava kolačiće

Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku. Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe.

writing-img

Zašto želim smršaviti?

  
clock-img

03.06.2009, 19:48

clock-img

Florijan Jakov

pencil-img

9214

Kada sam odlučila smršaviti bilo je više razloga za to, a ovi su najvažniji:

- iznimno nezadovoljstvo pogledom u ogledalo - već sam bila očajna i svaki pogled u ogledalo me ubijao u pojam, grozila sam se pri pogledu na slike na kojima sam bila

- zdravlje - shvatila sam da bi mi takva prekomjerna težina mogla uzrokovati ozbiljne zdravstvene probleme; onemogućavala me u razmišljanju o novoj trudnoći i sl.

- kupovanje odjeće - iako nikada nisam bila twiggyica, komotno sam u svakom dućanu mogla naći pokoju krpicu za sebe, no kupovina se svela na 2 dućana u kojima sam mogla pronaći veličinu za sebe

Sada sam puno mirnija i zadovoljnija po svim gore navedenim pitanjima, iako moje "proces preobrazbe" još nije završio user posted image !

Koji su vaši motivi za mršavljenje ili debljanje (ako ima takvih) user posted image ??



_____________________________

FJ JE FRAJER

clock-img

03.06.2009, 19:59

clock-img

kitty

pencil-img

3260

pokusavam se udebljat jer se grozim same sebu u ogledalu,imam osjecaj kao da sve sta oducem na meni visi,stalno sam u dugi hlacama jer me sram pokazat noge koje izgledaju kao dvije casckalice...



_____________________________

IVAN 20.06.2003.
DUJE 13.01.2009.

clock-img

03.06.2009, 20:01

clock-img

NikeNane

pencil-img

18

Ne mogu uć u staru robu i ne mogu se vidit u ogledalu-nemoš virovat kako brzo se nakupe kile viška a teško ih je skinit.Ja dobila od kad san se vratila na posal-6 kila pa di su sad oni šta filozofiraju da kad počneš radit sve se vrati na staro,nego nema papice i to je to!

clock-img

03.06.2009, 21:16

clock-img

koka

pencil-img

10266

isto tako nešto kao i tvoji FJ. odječa. metar toga mi više ne stane na mene user posted image . zdravlje. polako ga mogu ugrozit. ogledalo? ajme , neprijatelj. neki put si ne izgledam tako loše dok se ne skinem i vidim taj šlauf oko mene user posted image user posted image ...eto , a znam da je pitanje dobre volje jer bila bi pre zadovoljna s -5- 8 kg...tražim previše?user posted image

_____________________________

Idi Ga Mama - klikni me :D
Mila Puže - klikni me :D

clock-img

03.06.2009, 21:22

clock-img

curice

pencil-img

10443

mrzim ogledalo i plažu
kad samo pomislim da se na plaži moram skinuti u kupaći,dođe mi zlo,nisam zadovoljna šlaufima na stomaku,
stara roba stoji već nekoliko godina složena u ormaru-i to me živcira,a ne želim je baciti u nadi da ću opet nekad stati u njuuser posted image

clock-img

03.06.2009, 21:28

clock-img

dominik

pencil-img

7965

zato da ne moram razmisljati sta cu obuci...da mogu obuci model hlaca koji mi se svidja a ne u koji stanem

clock-img

03.06.2009, 21:30

clock-img

ivanaa

pencil-img

4923

sexy izgled

_____________________________

Prvu polovicu života unište nam roditelji,drugu dijeca.

clock-img

03.06.2009, 21:48

clock-img

Florijan Jakov

pencil-img

9214

-5- 8 kg...tražim previše?



koka, to je i te kako izvedivo user posted image .. riješi školu, pa se malo posveti sebi i bit ćeš super koka 

_____________________________

FJ JE FRAJER

clock-img

03.06.2009, 21:53

clock-img

novamama

pencil-img

8532


- iznimno nezadovoljstvo pogledom u ogledalo i na fotke - jad i očaj

- zdravlje - želim moći normalno trčati za sinom

- kupovanje odjeće - LIJEPE odjeće...


_____________________________

Ča je život vengo fantažija....

clock-img

03.06.2009, 21:56

clock-img

dominik

pencil-img

7965

IZVORNA PORUKA: ivanaa

sexy izgled



kod mene ga nebu bilo ni kad skinem kile jer sam bez cica i guzica i ovak

clock-img

03.06.2009, 21:56

clock-img

koka

pencil-img

10266


IZVORNA PORUKA: Florijan Jakov

-5- 8 kg...tražim previše?



koka, to je i te kako izvedivo user posted image .. riješi školu, pa se malo posveti sebi i bit ćeš super koka 


jooj FJ, neznam kako odolit slatkomuser posted image ...sladoledi me ubijaju i to pogotovo navečer ...a znam da nema ništa bez dobre volje i puno truda,

_____________________________

Idi Ga Mama - klikni me :D
Mila Puže - klikni me :D

clock-img

03.06.2009, 21:59

clock-img

Florijan Jakov

pencil-img

9214

koka, flaster na usta.... kad budeš raspoložena probaj prehranu po Max Plancku, posala sam o njoj na temi mršavljenje, nekoliko cura kojima sam ju preporučila je problao i zadovoljne su. ako ju kombiniraš ljeti sa plivanjem i šetnjama, uspjeh je zagrantiram user posted image

_____________________________

FJ JE FRAJER

clock-img

03.06.2009, 22:25

clock-img

Ruža

pencil-img

14064

Ma nije ni zdravlje ni garderoba toliko, već neko nezadovoljstvo koje osjećam sa par kila viška. Baš me onako proganja i loše se osjećam sa svakom kilom koju dobijem.user posted image

_____________________________

Samo luda mama...

clock-img

03.06.2009, 22:41

clock-img

dominik

pencil-img

7965

imam osjecaj kad je zena na djeti jedino kaj razmisljas je kad, kako i sta jesti i skuhati...i onda si jos vise opterecen hranom nego inace...samo se probat natjerat da kad je najfinije stanes i ne prekasno jesti...i mislim da je uspjeh zagarantiran

clock-img

03.06.2009, 22:41

clock-img

Viky

pencil-img

2283

IZVORNA PORUKA: Florijan Jakov

koka, flaster na usta.... kad budeš raspoložena probaj prehranu po Max Plancku, posala sam o njoj na temi mršavljenje, nekoliko cura kojima sam ju preporučila je problao i zadovoljne su. ako ju kombiniraš ljeti sa plivanjem i šetnjama, uspjeh je zagrantiram user posted image


gdje si o tome pisala? Ne mogu naći


_____________________________

Tara 22.3.2004

"Bogatstvo se smiješi onima koji se osmjehuju"

clock-img

04.06.2009, 08:48

clock-img

ZVRK

pencil-img

20333

hmmmmm zašto želim smršaviti????
prvo zato što se osječam nekako lijepše sa tih par kilica manje(4-5),a drugi razlog je taj da se mogu lakše pripremiti za sljedeću trudnoću i njeno debljanje.da bi me manje smetalo poslije porodauser posted image  one kile šta ostanu

_____________________________

Život ponekad traži od nas više no što mislimo da možemo podnijeti.IPAK,vrijedi se potruditi!
zvrkić došao 17.06.2005.
zvrkica došla 08.12.2010.

clock-img

04.06.2009, 08:51

clock-img

Florijan Jakov

pencil-img

9214

Viki, ovdje imaš o mojoj terpiju akupunkturom
http://www.ringeraja.hr/forum/moja-terapija-akupunkturom/m_103410/mpage_5/tm.htm#227633

a ovdje o prehtani po Max Plancku
http://www.ringeraja.hr/forum/Plan_prehrane_Max_Planck_instituta/m_203014/tm.htm


_____________________________

FJ JE FRAJER

clock-img

04.06.2009, 09:00

clock-img

zaba

pencil-img

5626

svaka čast draga user posted image

_____________________________

lucija je svjetlo u mom životu
07.05.2005.

clock-img

04.06.2009, 09:01

clock-img

Brisani uporabnik

pencil-img

7400

[Sadržaj poruke je obrisan]

clock-img

04.06.2009, 09:03

clock-img

ZVRK

pencil-img

20333

cure,sve se može AKO se hoćeuser posted image

_____________________________

Život ponekad traži od nas više no što mislimo da možemo podnijeti.IPAK,vrijedi se potruditi!
zvrkić došao 17.06.2005.
zvrkica došla 08.12.2010.

clock-img

04.06.2009, 09:06

clock-img

FIONA

pencil-img

9057

JA ZAPRAVO NE ŽELIM SMRŠAVJETI ZBOG VIŠKA KILA NEGO MAKNUTI NASLAGE SALA KOJE ME ČINE UŽASNO IZDEFORMIRANOM....JA SAM KAO BIVŠI SPORTAŠ IMALA UVIJEK DOSTA KILA ALI SAM BILA ČVRSTA BEZ CELULITA, BEZ ŠLAUFEKA NA TRBUHU, BEZ MLOHAVE KOŠE...KAD SAM U "KLJINČU S mm"  NE OSJEĆAM SE UGODNO....TO NISAM JA!...JA NE ŽELIM MANJE KILA.....JA NE ŽELIM BITI MLOHAVA A TO NITI JEDNA DJETA NE POMAŽE SAMO KRVAVI ZNOJ I ŽULJEVI....ŠMRC!!!! user posted image

_____________________________

"Dječji život je poput komada papira na koji svako ostavlja bilješku."

clock-img

04.06.2009, 09:08

clock-img

Florijan Jakov

pencil-img

9214

i vidim da od želje za tim moraš vikati na nas user posted image user posted image user posted image ... ugasi Caps Lock na kompu, kokica user posted image

_____________________________

FJ JE FRAJER

clock-img

04.06.2009, 09:16

clock-img

tikica_69

pencil-img

25386

Jer ne stanem vise u svoju garderobu user posted image

_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

clock-img

04.06.2009, 09:18

clock-img

FIONA

pencil-img

9057

IZVORNA PORUKA: Florijan Jakov

i vidim da od želje za tim moraš vikati na nas user posted image user posted image user posted image ... ugasi Caps Lock na kompu, kokica user posted image



zgasila sam....si sad hepi....user posted image

_____________________________

"Dječji život je poput komada papira na koji svako ostavlja bilješku."

clock-img

04.06.2009, 10:00

clock-img

ejmama

pencil-img

7290

IZVORNA PORUKA: novamama


- iznimno nezadovoljstvo pogledom u ogledalo i na fotke - jad i očaj

- zdravlje - želim moći normalno trčati za sinom

- kupovanje odjeće - LIJEPE odjeće...



Slažem se s vama.


_____________________________

H 07 E 09