cookie-img

Web stranica upotrebljava kolačiće

Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku. Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe.

writing-img

Vole li vaša dječica muziku?

clock-img

13.06.2013, 08:50

clock-img

andydea

pencil-img

4754

Curke vole jako muziku,pjevanje i plesanje...Slušaju najviše latino glazbu, jer smo mm i ja prije bili jako aktivni plesači latino plesovauser posted image ....Di je isto muzikoljubacuser posted image
Voli dječije pjesmice i na baby tv...odmah osmijeh i okreće se na zvuk
Severinu obožavauser posted image ...kad je njezina Italiana on ne dišeuser posted image user posted image user posted image

clock-img

13.06.2013, 08:51

clock-img

danery

pencil-img

10504

uf daaa,i naša se guza uz salsu,veli ajde mama upali nam onu našu user posted image user posted image

_____________________________

...bejb...our be(a)st.....

....mini gospa....

bogo....priti pliiiiiiiiiz,očuvaj me od baba u životu,od ostalog ću se sama čuvati..... ;)

clock-img

13.06.2013, 08:53

clock-img

Sonyhka

pencil-img

96

Bilo šta živahno kad krene Jan se krene vrtiti, skakati, mahati... user posted image user posted image
A na baby tv-u je pokupio sve one plesove onih blesavih životinjica, pa i prije njih odpleše... user posted image

_____________________________

~ Jan ~ 05.09.2011. ~

clock-img

13.06.2013, 08:53

clock-img

Renata RR

pencil-img

1857

Jako... Odmah zaplešu čim čuju prve zvukove...user posted image

clock-img

13.06.2013, 08:55

clock-img

Jasmina19

pencil-img

619

Moj sin obozava,svira gitaru ko veliki i ima ritma i sluha.Tata je glazbenik i svira el.gitaru,tako da je od njega pokupio taj talent.user posted image

clock-img

13.06.2013, 08:55

clock-img

sarah_zg

pencil-img

1083

moj je lud za gitarom. MM svira gitaru i stalno mu je svirao dok je bio u trbuhu, ovaj mali ima svoju plastičnu i tambura
Teta ga je slikala neki dan u vrtiću, i snimala, skladao je svoju pjesmu: moja punica je najbolja žena user posted image user posted image user posted image
mala je neki dan na orgulje u crkvi pošizila, ne znam jel zato kaj su joj se svidjele ili nisu ali nije se prestala ritati
kod nes nema sevke i rozge, samo rock trežti
imam cd rock za bebe, to mm nabavio kad je G bio mali, ona glazbica kao one igračke na potezanje, a ono metalica i iron maiden

_____________________________

Baci brigu na veselje!

clock-img

13.06.2013, 12:24

clock-img

pincirotvajler

pencil-img

12489

ne baš

_____________________________

"Ljubav je slijepa i zbog toga joj je tako izoštreno čulo dodira."

clock-img

13.06.2013, 21:48

clock-img

bella 1

pencil-img

1157

obožava sve melodično, vijesti kad počinju se okreće tv-u, reklame, čak ako tupkam rukom ritmično reagira , a o Baby tv-u da ne pričam Charlie and the nubers rules! user posted image

_____________________________

04.08.2012. stigao nam Lo naš

clock-img

14.06.2013, 07:45

clock-img

medoKartonski

pencil-img

209

Moja curka još dok je bila u pupi je voljela glazbu a to sam shvatila tako da čim se unemiri i počne lupati upalim joj pjesme ona se smiri ... Najviše voli ROCK, pogotovo G.Bareta s čime joj tata nije previše zadovoljan :D

_____________________________

Ne provodite život s osobom s kojom možete živjeti, već s onom bez koje ne možete ... Marijo <3

Naša mala čudo( višta ) ... Iva <3 Rocky

clock-img

14.06.2013, 07:47

clock-img

plavka

pencil-img

1608

Da voli, obožava.... doduše doma smo svi malo vudreni na muziku, već i sama ima svoje favorite te želje što želi slušati!!!

_____________________________

26.06.2009. naša ljepotica
stigla nam još jedna curka13.07.2013

clock-img

14.06.2013, 07:55

clock-img

monstrum

pencil-img

813

Da je po njenom radio/cd/glazbeni program se ne bi gasio ni kad ide spavati user posted image ..obožavam muziku, obožava plesati...čekam da malo poraste pa da ju upišem na neki ples ili sl.

clock-img

10.12.2013, 14:54

clock-img

zvekanka

pencil-img

22

Moja po cijele dane pjeva pjesmicu kada si sretan lupi dlano o dlan.

clock-img

19.07.2016, 14:30

clock-img

suncicaa

pencil-img

5

i naš se guza uz salsu, pravi muzikoljubacuser posted image

clock-img

13.04.2017, 14:21

clock-img

AnitaZg

pencil-img

58

Au, obožava, baš kako sam napisala u temi prije... I pleše, naravno user posted image