cookie-img

Web stranica upotrebljava kolačiće

Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku. Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe.

writing-img

Vodene kozice u vrtiću.

clock-img

13.03.2009, 23:07

clock-img

Lady3

pencil-img

7201

Evo danas mi kaže mm da je susjedov sin s kojim L.ide u vrtić dobio vodene kozice..user posted image L.s njim ide u vrtić i igraju se zajedno,sad me strah da mi ne pokupi i ona pa i mali..Katastrofa..E sad ja vas pitam kakvi su simptomi kozica?jel to opasno za odrasle ljude(koji nisu preboljeli)mm nije ih kao dijete imao,ja jesam..Znam da liječenje traje nekih 2 tjedna..ima li dijete temperaturu?Dajte ako šta znate i ako su vam klinci to imali..user posted image

_____________________________

Šta je sreća?Znati što se
hoće i to strastveno željeti:)

clock-img

14.03.2009, 14:02

clock-img

Lady3

pencil-img

7201

šta je ovo?nitko ništa ne zna ili ne želite pomoći?user posted image Pa dobro,kad ste takve...

_____________________________

Šta je sreća?Znati što se
hoće i to strastveno željeti:)

clock-img

14.03.2009, 14:06

clock-img

mirna

pencil-img

8134

Moj mali ih još nije imao pa ti ne mogu pomoći, ali znam da je bolje da ih djeca prebole što prije. znam jednog tatu koji ih je dobio od djece, pa je morao tjedan dana odležati.. 

clock-img

15.03.2009, 00:10

clock-img

božica

pencil-img

8832

Moja V ih je imala
nije bilo strašno bez temperature
a simptomi:V je dobila neke kvrge po glavi (e srce mi je stalo kada osjetila kvrge)pitala sve ukućane dali im je pala bla bla...
svi zbunjeniIšli smo dr i dr je rekla da su kozice imala hi je po tijelu u blažem oblikuuser posted image user posted image kupali smo ju u hipermangamu 2xdnevno i to je to

a da cula sam i ja da je opasno za odrasle



_____________________________

idem micat rit...

clock-img

15.03.2009, 00:11

clock-img

Lady3

pencil-img

7201

tnx Božice.user posted image .ali čudno mi je d ne daju neku kremu za te ospice,koliko znam to svrbi?user posted image

_____________________________

Šta je sreća?Znati što se
hoće i to strastveno željeti:)

clock-img

15.03.2009, 00:15

clock-img

Candy

pencil-img

9948

I moj nećak ih je prošle zime dobio u vrtiću (3 godine)...
Znam da je grozno,ali možda je bolje da ih preboli sada dok je mala pa si mirna...Meni je šogorica baš prije neki dan rekla da je opet u vrtiću puno njih sada dobilo vodene kozice,ali ona je mirna...


_____________________________

Ono što će davati svjetlo,mora izdržati izgaranje.
(V.E.Frankl)

clock-img

15.03.2009, 00:17

clock-img

božica

pencil-img

8832

lady3 new age user posted image user posted image je
kupanje u hipermangamuuser posted image user posted image sa nićim ne mazatiuser posted image

_____________________________

idem micat rit...

clock-img

15.03.2009, 00:20

clock-img

Lady3

pencil-img

7201


IZVORNA PORUKA: božica

lady3 new age user posted image user posted image je
kupanje u hipermangamuuser posted image user posted image sa nićim ne mazatiuser posted image





zato i jesam otvorila ovu temu jer neznamuser posted image još nema ali skupljam informacije..

_____________________________

Šta je sreća?Znati što se
hoće i to strastveno željeti:)