cookie-img

Web stranica upotrebljava kolačiće

Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku. Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe.

writing-img

Virusi, temperatura...i vrtič

clock-img

24.10.2007, 15:16

clock-img

mojamura

pencil-img

40





Moj sin od kada je u vrtiču bio je 3 puta bolestan....nadam se da če biti sljedeče godine bolje.

Stariji sin nijedan put nije bio bolestan dok je bio u vrtiču....

A kako je kod vas?


clock-img

25.10.2007, 14:12

clock-img

duba

pencil-img

59

Prve godine kada je došao u vrtić bio je tjedan dana i odmah bolestan.To se ponavljalo jako dugo tjedan doma po dva u vrtiću.Bili smo svi već ludi od bolovanja i antibiotika.To je prestalo nakon što smo kupili sve moguče sirupe i med za jačanje imuniteta.Ovo mu je 3 godina vrtića i od kad je počela škola on nije bio bolestan.user posted image

clock-img

31.10.2007, 07:50

clock-img

bigmamma

pencil-img

5

IZVORNA PORUKA: duba

Prve godine kada je došao u vrtić bio je tjedan dana i odmah bolestan.To se ponavljalo jako dugo tjedan doma po dva u vrtiću.Bili smo svi već ludi od bolovanja i antibiotika.To je prestalo nakon što smo kupili sve moguče sirupe i med za jačanje imuniteta.Ovo mu je 3 godina vrtića i od kad je počela škola on nije bio bolestan.user posted image

Je i ja sam danas od 4 ujutro čuvala i "nunala" svoju malu razmaženku jer je kašljala ko parna lokomotiva. Nikad ni prehlađena nije bila a od početka 9.mj.kad je krenula u vrtić više je bolesna nego zdrava..Valjda bude i to prošlo dok pokupi sve kaj se pokupit da.user posted image

clock-img

10.07.2008, 14:09

clock-img

Tweety

pencil-img

23

Domi smrca od kada je prosle godine krenio u vrtic, mislim to je normalno i bitno da nema temperaturu. Jednostavno mora stjeci imunitet. I nadam se da ce onda napokon prestati curiti taj mali nosek!

clock-img

10.07.2008, 14:12

clock-img

koka

pencil-img

10266

Slažem se s Tweety, moj Roko je svaki mjesec bio doma po par dana, al jednostavno mora steći imunitet. 

clock-img

17.07.2008, 21:56

clock-img

božica

pencil-img

8832

Ma i ja isto mislim ćim oni svladaju ispuhati iz nosa kako treba da će manje biti bolesni-user posted image user posted image user posted image

Jer kod naše Viki se sve iz nosa cijedi u grlo-tako u krug-pa još nezna da treba pljunuti onaj odvratni šlajm-pa ga vrati nazad u grlo -----
non stop kada je bolesna vodim sa njom borbu i govorim joj-
PLJUNI TO-PLJUNI TAJ ŠLAJM-al ne ona ga vrati nazad user posted image


_____________________________

idem micat rit...

Zadnji članci

article-img