cookie-img

Web stranica upotrebljava kolačiće

Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku. Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe.

writing-img

Vir

clock-img

26.06.2008, 14:41

clock-img

BruMa

pencil-img

2513

Cure,da li je neka od vas bila tamo i kako je bilo?Mi planiramo ove godine na Vir.

clock-img

27.06.2008, 10:09

clock-img

BruMa

pencil-img

2513

Vidim da ste valjda svi oduševljeni sa Viromuser posted image .Nemate ništa dobrog a ni lošeg za napisati?user posted image

clock-img

27.06.2008, 10:45

clock-img

mirna

pencil-img

8134

Gdje je taj Vir? Čuje mi se poznato... Na žalost ti ne mogu pomoći jer nisam bila tamo..

clock-img

27.06.2008, 12:18

clock-img

cokolada

pencil-img

1280

Mirna Vir ti je kod Zadra.
Nisam bila tamo ali prijateljica ima tamo kucu pa znam njene price i primjedbe da je prenaseljeno, problem s vodom.

clock-img

27.06.2008, 14:10

clock-img

maja

pencil-img

6000

mi bili prošle godine na 2 dana, tako da i nisam baš sve vidjela, ali ono što jesam su plaže bez imalo hlada, mislim da baš i nije neko odredište za obitelj sa djecom!

_____________________________

"Dok je prije postojalo samo jedno bez čega ne mogu živjeti, sada je nastalo dvoje.
Nije bilo diobe - moja se ljubav nije sada podijelila između njih; nije to bilo tako. Prije kao da mi je srce naraslo, nabujalo do dvostruke veličine u tom trenutku."

clock-img

27.06.2008, 16:17

clock-img

Dajana

pencil-img

985

Ja nisam bila a moj muž je bio prije nekoloko godina i kaže da je katastrofa, kuće bez ikakvog reda i plana, novo izgrađene, sve golo, plaže nikakve i neuređene. A kako je sad ne znamo.