cookie-img

Web stranica upotrebljava kolačiće

Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku. Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe.

writing-img

Uvjeti za roditi djecu

clock-img

26.01.2008, 20:14

clock-img

mirna

pencil-img

8134

Šta mislite koji uvjeti moraju biti ispunjeni da se dvoje ljudi mogu odlučiti za djecu? Da li je to vlastiti stan ili kuća, auto, da imaju oba posao ili je dovoljna ljubav, emocionalna zrelost i želja za djecom?
Ja sam negdje na sredini. mislim da su osnovni financijski uvjeti važni, ali bez ljubavi i emocionalne zrelosti nisu dovoljni. (npr. britney spears)

< Poruku je uredio Renata RR -- 27.1.2008 21:15:25 >

clock-img

26.01.2008, 20:19

clock-img

danica

pencil-img

57

haj..uvijek je dobro ako su ispunjeni svi uvijeti i lakse je ..ali nije mjerilo..jako puno ljudi na svijetu nema ni osnovne uvijete ali ipak imaju sdijecu..tesko je dobro odgovoriti na tvoju poruku jer bez novaca je jako tesko ali i oni koji ga imaju su nesretni i neznaju snjima ..ja mislim da bi svi trebali imati podjednako i da smo svi besktrajno sretni jer zivot je kratak , ne zivimo vjecno..ipak ljubav je najvaznija jer bez ljubavi nema nicega definitivno..user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ..

clock-img

14.05.2008, 15:56

clock-img

božica

pencil-img

8832

ja sam isto za neku sredinu-
ipak najbolje najbolje je kada imaš "sve"-ljubav-zdravlje-posao-kuća ili-stan-auto-
to su kao neki osnovni uvjeti-a da o plaćama ne prićam danas su teški uvjeti za život-mi mladi možemo samo živjeti.Kada si digneš jedan kredit gotovo šta si kupio sa njim si kupio-onda ga plaćaš 7 god. i tako u krug.
kisi kisi
zato postoji RR
eno leona cucla svoju ručicu cureuser posted image pozdravljam vas za danas ajde bokuser posted image