cookie-img

Web stranica upotrebljava kolačiće

Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku. Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe.

writing-img

Uvjeti u javnim vrtićima

clock-img

13.03.2009, 09:35

clock-img

mirna

pencil-img

8134

Jučer smo imali zajednički roditeljski sastanak, bio je MM i saznao jako negativne stvari koje nismo ni znali... oko vrtića se događaju prestrašne stvari noću, skupljaju se neki vandali, razbijaju i rade svašta.. policije tamo ni nema, ne znam zbog čega...user posted image

Ima par opasnih stvari u vrtiću: prozori, preniska ograda, nije zaključan preko dana, pa može svatko ući...

Da li vaši vrtići imaju portafon ili su zaključani?

Puno roditelja bi sami pomogli da se obnove neke stvari, ali se ništa ne smije raditi na svoju ruku bez grada i javnih raspisa, a to traje i traje...user posted image user posted image user posted image

Kakva je situacija u vašim vrtićima?

clock-img

13.03.2009, 09:40

clock-img

Florijan Jakov

pencil-img

9214

pa slično je i kod nas... loše i neuređeno dvorište, stare sprave za igru, također se po noći i vikendom skuplja sumnjiva ekipa... nismo još o tome na roditeljskom debatirali, ali smo samoinicijativno prikupili potpise u peticiji za uređenje vrtićkog dvorišta i školskog igrališta (jedno do drugog) i odnijeli to u gradsko poglavarstvo. Nadamo se da će biti nekog (pozitivnog) odgovora.


_____________________________

FJ JE FRAJER

clock-img

13.03.2009, 09:42

clock-img

anaxx

pencil-img

4813

kod nas u vrtiću uvijeti nisu bog-zna-što, vrtić je dosta star, ali postoji parlafon-odnedavno i ograđen je potpuno, preko dana se zaključava (od 9 ujutro pa do... ne znam točno, valjda do poslije popodnevnog spavanja)
sve nadoknađuju tete koje su mi super i jako,jako smo zadovoljni (mali ih grli i ljubi i one njega)

POZDRAV TETAMA!!!!

_____________________________

mama jednog velikog i jednog malo manjeg dečka... dva mamina zlata... dočekali smo i Katju ... treće zlato u maminom srcu :)

clock-img

13.03.2009, 09:42

clock-img

ejmama

pencil-img

7290

Kod nas uglavnom roditelji i tete sami uređuju prostore i okoliš jer od grada se ne dobije puno novaca jer ima puno vrtića. Nisam sigurna dali se preko dana zaključava, ali mislim da da jer se po dijete može doći u samo određeno vrijeme. Vrtić je bio po nadzorom jedne riječke zaštitarske firme.

_____________________________

H 07 E 09

clock-img

13.03.2009, 09:47

clock-img

anaxx

pencil-img

4813

ejmama, u koji vrtić idete?

_____________________________

mama jednog velikog i jednog malo manjeg dečka... dva mamina zlata... dočekali smo i Katju ... treće zlato u maminom srcu :)

clock-img

13.03.2009, 09:48

clock-img

ejmama

pencil-img

7290

Išli smo , sad više ne. U Vidrice, a vi?

_____________________________

H 07 E 09

clock-img

13.03.2009, 09:55

clock-img

Ruža

pencil-img

14064

Kod nas su nedavno postavili alarm koji tuli da probudi cijelo naselje. Ali vikendom nema više skupljanja sumnjivih ekipa u dvorištu vrtića.

_____________________________

Samo luda mama...

clock-img

13.03.2009, 10:00

clock-img

ninolina

pencil-img

15879

Ja sam zadovolja našim vrtićem. U njega se može ući do 9 sati poslije toga je pod ključem, ima portafon ako se dođe prije po dijete. sprave za igru su također u dobrom stanju i mislim da imamo i nočnog čuvara tako da ja zadovoljna. Dvoište gdje se djeca igraju je zagrađeno i ne može se uči osim kroz objek

_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

clock-img

13.03.2009, 10:21

clock-img

tikica_69

pencil-img

25386

Tako je bilo i u Sigetu, a onda su napravili ogradi oko samog vrtica visku 2,5 m....djeca sad izgledaju kao da su zatvoru, ali su sigurni i oni i imovina vrtica

_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

clock-img

13.03.2009, 10:52

clock-img

anaxx

pencil-img

4813

ej mama, mi smo u kraljevici

_____________________________

mama jednog velikog i jednog malo manjeg dečka... dva mamina zlata... dočekali smo i Katju ... treće zlato u maminom srcu :)

clock-img

13.03.2009, 10:59

clock-img

curice

pencil-img

10443

Naš se vrtić nalazi u prizemlju stambene zgrade,stanari se bune kada su djeca na dvorištu iza dva sata,tako da su iza dva bez obzira na vrijeme u zatvorenome,vrtić nema nikake vanjske sadržaje u dvorištu-opet nedaju stanari,nije zaključan,jako je star-i mm je bio u njemu kao mali,ali zato su tete zlatne,maksimalno se trude da ugode i nama i djeci.Da nije tih prekrasnih teta naš vrtić bi bio vrtić raspada user posted image user posted image user posted image

clock-img

13.03.2009, 11:04

clock-img

zaba

pencil-img

5626

mi smo zadovoljni s vrtićem,imaju veliki vrt i dvorište,puno zelenila,kamere,vrata se zaključavaju od 9-15,portafon,kaj se sigurnosti tiče nemamo prigovora. 

_____________________________

lucija je svjetlo u mom životu
07.05.2005.

clock-img

13.03.2009, 11:08

clock-img

ivanaa

pencil-img

4923

kod nes je katastrofa,u vrticu je ograda cca 2m al ima i igla i stakla od pivskih flasa-fuj.sad kad je u skoli jos gorje je,alkosi sjede na klupicama i bulje u djecu dok se igraju..nakici hrackaju i puse-niko nis ne radi po tom pitanju,zabadava prigovarat,dode policija bude koji dan i opet isto..

_____________________________

Prvu polovicu života unište nam roditelji,drugu dijeca.

clock-img

13.03.2009, 11:17

clock-img

mirna

pencil-img

8134

zaba u kojem ste vi to vrtiću?

clock-img

13.03.2009, 11:27

clock-img

dominik

pencil-img

7965

kod nas isto portafon i zakljucavanje...vrtic je na dva kata i na prvom katu imaju terase za igranje...ima i dvoriste koje je solidno opremljeno...mi smo super zadovoljni...oprema je takodjer novija i ima svega...onih guralica hrpu i dr.

clock-img

13.03.2009, 18:19

clock-img

Lady3

pencil-img

7201

Kod nas se zaključava ,imaju dva ulaza do vrtića,s jedne strane je perkiralište i ono se isto zaključava..sve je čisto i uredno..user posted image Na to jako paze i nemam nikakvih primjedbi..

_____________________________

Šta je sreća?Znati što se
hoće i to strastveno željeti:)

clock-img

13.03.2009, 19:37

clock-img

božica

pencil-img

8832

koliko mi je poznato da zaključavaju od 09-15(trebali bi)
ima zvono na vratima
mislim da su im sprave za igranje ok
oni mali do 3 god imaju svoju terasu
tao i V grupa ima svoju terasicu


_____________________________

idem micat rit...

clock-img

14.03.2009, 11:09

clock-img

zaba

pencil-img

5626

IZVORNA PORUKA: mirna

zaba u kojem ste vi to vrtiću?

  dv tatjane marinić

_____________________________

lucija je svjetlo u mom životu
07.05.2005.

clock-img

14.03.2009, 14:01

clock-img

mirna

pencil-img

8134

dominik i zaba kao da ne živimo u istom gradu....user posted image

zbog čega su takve razlike između pojedinih vrtića? ne bi li trebali  biti svi otprilike na istoj razini ako ih isto plaćamouser posted image