writing-img

Usisavač sa hepa filterom

clock-img

18.01.2009, 14:32

clock-img

Anoniman

Cure, kako vi čistite hepa filter? Ja sam ga sad raskopala na dijelove, onaj najunutarniji dio koji izgleda kao harmonika je krcat prašinom, udavila sam se dok sam ga očistila i još nisam do kraja! U svakom slučaju, totalno sam razočarana!
Ima tko kakva iskustva?

clock-img

18.01.2009, 14:34

clock-img

koka

pencil-img

10266

Mi imamo pfilipsov s hepa filterom i to od nedavno a iskreno nisam nikad čistila filter... user posted image . Se može izvući pa da samo streseš ili se mijenja taj dio?

_____________________________

Idi Ga Mama - klikni me :D
Mila Puže - klikni me :D

clock-img

18.01.2009, 14:55

clock-img

Anoniman

Izvučeš i istreseš. Ali meni je počeo slabije vući pa sam išla rastavljati filter i onaj unutarnji dio je toliko krcat prašinom da ju ne možeš ni istresti van. Koma, udavila sam se od prašine....user posted image

clock-img

18.01.2009, 14:57

clock-img

Ruža

pencil-img

14064

Kakav je to filter?user posted image

_____________________________

Samo luda mama...

clock-img

18.01.2009, 15:05

clock-img

mlada mama

pencil-img

3670

mi imali taj i bio nam je uzasan za ciscenje, sreca mm ga brzo pokidao pa sam si kupila woorvek usisavac(valjda se tako pise) bio je skup samo osnovni djelovi 56ookn,ali isplati se ni jedan mu nije ravaan kako dobro usisa, to mi je jako bitno pogotvo od kad sam dinu stavljala na pod tepih bi bio kao opran moja svekrva ima takav vec 15 god  i nikad se nije pokidao,upsss malo sam skrenula s teme

clock-img

18.01.2009, 15:15

clock-img

Kika83

pencil-img

6965

IZVORNA PORUKA: Ruža

Kakav je to filter?user posted image



nemam ni ja pojmauser posted image

clock-img

18.01.2009, 15:16

clock-img

mirna

pencil-img

8134

IZVORNA PORUKA: Mariachi

Cure, kako vi čistite hepa filter? Ja sam ga sad raskopala na dijelove, onaj najunutarniji dio koji izgleda kao harmonika je krcat prašinom, udavila sam se dok sam ga očistila i još nisam do kraja! U svakom slučaju, totalno sam razočarana!
Ima tko kakva iskustva?



i ja sam malo razacorana s njim iz istog razloga.. MM ga je jednom oprao s vodom. uskoro bi ga trebalo ponovno oprati...imamo electrolux...

clock-img

18.01.2009, 15:17

clock-img

mirna

pencil-img

8134

taj dio se moze i mijenjati...