cookie-img

Web stranica upotrebljava kolačiće

Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku. Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe.

writing-img

Upis djeteta u vrtic ako samo jedan roditelj radi

clock-img

16.05.2011, 20:14

clock-img

Ketica

pencil-img

47

Drage cure, ako postoji slicna tema, slobodno me "podsjetite".
Moja mala princeza ima dvije godine (sutra joj je rodjendan user posted image ) i s obzirom da ja ne radim, ona ne ide u jaslice ali bi ju rado upisala u vrtic sljedece upisne godine. Mislim da ce biti dobro za nju da se malo socijalizira sa drugom djecom i usput "odradi" nekoliko djecjih bolesti u predskolskom uzrastu...bolje nego kasnije.
E sad, moja dilema je sljedeca; koliko kuzim, djeca cija oba roditelja rade imaju prednost kod upisa u vrtic. Da li se u obzir uzima i broj djece u jednom kucanstvu (princeza ima mladjeg brata) i da li bi mi imali eventualnu prednost s obzirom na adresu stanovanja, ako se budemo natjecali u vrticu koji je u nasoj ulici (Veseljko)? Puno pitanja...vasa razmisljanja ili jos bolje, iskustvo su itekako dobro dosla!!!!

_____________________________

D - mamina miska 17.5.2009.
D - mamin misonja 15.3.2011.

clock-img

16.05.2011, 21:02

clock-img

pako

pencil-img

2935

draga sretno ti bilo ali meni P nisu htjeli jednu godinu uzeti u vrtić jer nisam bila zaposlena jer je ionako previše djece za upis.......

_____________________________

PATRICK 30.04.2008. 01:55h
MATEO 06.03.2010. 01:17h

clock-img

16.05.2011, 21:09

clock-img

cuba

pencil-img

21489

Ako je jedan od roditelja nezaposlen a nemate status obitelji branitelja domovinskog rata, nisi samohrana majka, nemate drugo dijete sa invaliditetom i sl onda ste na dnu ljestvice za upis u vrtić, mislim da se tu dobiva najniži broj bodova, oko 10 otprilike.
Nema nikakve veze mjesto stanovanja ni broj djece (ako i ima onda bi se to odnosilo na veću obitelj, ne samo na njih dvoje). Ti papire predaješ u upravi vrtića a oni te raspoređuju po mjestu prebivališta ili ako ti posebno negdje zatražiš, možda u blizini posla i sl.
Predaj papire, nemaš šta izgubiti. Možda i bude mjesta pa se uspijete upisati, ne znam odakle si i kolika je popunjenost...
Držim vam fige da uspijeteuser posted image

_____________________________

Roko i Dino user posted image

clock-img

16.05.2011, 21:22

clock-img

BUMBI

pencil-img

23108

Ja sam D tako upisala,nisam radila,samo mm..kod nas nije bilo problema jer nisu bile velike navale kod upisa

_____________________________

DINO I LUKA-mamine najveće sreće!!!!!
Stigla i princeza ANA!!!

clock-img

17.05.2011, 09:12

clock-img

Bebys

pencil-img

10225

sretno samo ti pokusaj to je dobro za dijete...

clock-img

17.05.2011, 09:57

clock-img

Točkica28

pencil-img

2918

mislim da ne buš dobila bez dobre veze-

_____________________________

Točka do točke točkica...
11.10.2010.Šimac <3, 17.1.2013. Mini Šimac <3
Naše sve <3 <3

clock-img

17.05.2011, 10:07

clock-img

bubaMaja

pencil-img

930

Ne znam da li je riječ o Rijeci (Veseljko), ali ako je onda samo uz jaaaku vezu. Nažalost, navala je ogromna, mjesta premalo pa ne dođu na red ni roditelji koji oboje rade.. Možeš tražiti nekog potvrdu da si zaposlena (to je najčešći način kako se dobiva vrtić u tvom slučaju). Broj djece i blizina nemaju ulogu.
Ako živite u nekoj manjoj sredini, moguće je da ćete upasti i redovno ako nije navala.
Možete pokušati s poludnevnim boravcima (neki vrtići imaju to organizirano) gdje se dijete dovodi na igru do ručka, za to nije potrebno da oba roditelja rade.

_____________________________

Blagoslovljeni najljepšom zvjezdicom s neba - došla nam je naša Stella 6.2.2011.

clock-img

23.05.2011, 22:13

clock-img

Ketica

pencil-img

47

Jao ispricavam se na kasnom odgovoru.
Da, radi se o Veseljku na Pecinama u Rijeci. Nisam sigurna da li oni imaju poludnevni boravak? Bas sam i mislila dati ju samo pola dana jer ionako ne radim, a ako se zaposlim onda cemo valjda dobiti i vise bodova i mozda cak i upasti u cjelodnevni boravak...

_____________________________

D - mamina miska 17.5.2009.
D - mamin misonja 15.3.2011.