writing-img

Ukrasi za dječju sobu

clock-img

09.02.2011, 13:31

clock-img

Ninaa

pencil-img

7487

Neznam di bi stavila ovu temu pa kolegice moderatorice možete me preselitiuser posted image .
Napokon bi uredili K. sobu, koju smo kupili ali ima samo namještaj, sad trebalo bi mi za po zidu one naljepnice iz crtića a to nigdje ne mogu naći di god pitam se čude i vele da to ne drže. Di ste vi to kupovale?
I jedan mali savjet.
Trebamo kupiti madrac i mislila sam od hespa jel mi te imamo i super su,ali me kuma odgovara da dok je tako mala da je bolje da kupimo jeftiniji madrac pa kad preraste fazu pelena i piškenja u krevet da kupimo novi i kvalitetniji jel da koliko god ga zaštitila da se može dogoditi svaštauser posted image  kakve vi imate madrace za djecu?Hvala

_____________________________

Mamine srećice 14.03.2009. i 2012.

clock-img

09.02.2011, 13:33

clock-img

BUMBI

pencil-img

23108

Ja sam te naljepnice vidjela u baumaxu i emezetti,imam svakavih..a što se tiče madraca ja ti neznam,D je još u krevetiću,a i mi planiramo mu kupiti krevet pa i mene odmah zanima to pitanje

_____________________________

DINO I LUKA-mamine najveće sreće!!!!!
Stigla i princeza ANA!!!

clock-img

09.02.2011, 13:41

clock-img

maja

pencil-img

6000

Naljepnice kupili u baumaxu ili bauhausu, uglavnom nešto sa bauuser posted image Imaš i lijepih jeftinij u ofertisimi, ja uzimala za na vrata. Madrac smo odmah kupili kvalitetni, zaštitit ću ga sa onom navlakom i super, više neću nikada ništa jeftino uzimati jer ću kao promjeniti za godinu dvije,a nikad ne promjenimo pa sad žalimuser posted image

_____________________________

"Dok je prije postojalo samo jedno bez čega ne mogu živjeti, sada je nastalo dvoje.
Nije bilo diobe - moja se ljubav nije sada podijelila između njih; nije to bilo tako. Prije kao da mi je srce naraslo, nabujalo do dvostruke veličine u tom trenutku."

clock-img

09.02.2011, 13:48

clock-img

CallamityJane

pencil-img

11119

Ovde na sve strane ima tih naljepnica tako da stvarno nisam pametna gdje ih dole moze se naci, ja sam znala nalaziti u Kauflanda, ono sve po osam kuna i to jako lijepih user posted image
Sto se tice madraca tu dijelim misljenje sa majom, i mi smo odmah kupili kvalitetan pa ako i propisa, svakako ce ga vrlo brzo izrasti...

clock-img

09.02.2011, 13:54

clock-img

novamama

pencil-img

8532

naljepnice sam vidjela u interšparu - odjel igračaka, a čini mi se da ih ima i u drugim centrima...

madrac ionako treba mijenjati svakih 10 godina, i ja planiram djeci kupiti kvalitetni, ali ne pretjerivati - neku srednju cijenu....

_____________________________

Ča je život vengo fantažija....

clock-img

09.02.2011, 13:56

clock-img

pepeljuga

pencil-img

17269

Naljepnice imas u intersparu,bauhausu,baumaxu,ma skoro u svim tim vecim centrima.
Sto se tice madraca ja sam kupila perfecta dreams ,neki srednji prosjek al nisam uzimala sa onom pjenom sto je sad u điru jer ona ima svrhe tek prewko 45 kguser posted image

_____________________________

Ništa u životu nije tako loše, da nebi moglo biti i gore, ali ni tako dobro da nebi moglo biti bolje!! :))

clock-img

09.02.2011, 14:09

clock-img

Ninaa

pencil-img

7487

Pepi koliko te izašao madrac, kad smo mi kupovali za sebe bili su jako tj. papreno skupi, meni su njihovi genijalni. Cure hvala na odgovorima tak da znam odmah di tražiti.


_____________________________

Mamine srećice 14.03.2009. i 2012.

clock-img

09.02.2011, 14:39

clock-img

leilany

pencil-img

9082

madrac smo i mi K kupili hespov....

naljepnice imas di su ti curke rekle...user posted image


_____________________________

BEK 27.o5.o9.

clock-img

09.02.2011, 15:43

clock-img

pikachu

pencil-img

4192

IZVORNA PORUKA: pepeljuga

Naljepnice imas u intersparu,bauhausu,baumaxu,ma skoro u svim tim vecim centrima.
Sto se tice madraca ja sam kupila perfecta dreams ,neki srednji prosjek al nisam uzimala sa onom pjenom sto je sad u điru jer ona ima svrhe tek prewko 45 kguser posted image



Potpisala bi ovo u potpunosti, osim što curka ne spava u krevetiću pa je madrac nov novcat... Sreća da nisam kupila onaj skuplji u Perfecti...user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Sunce naše malo, stigla si...
Vita-10.08.2009.
Ponosni T&M

clock-img

09.02.2011, 16:23

clock-img

Brisani uporabnik

pencil-img

7400

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

clock-img

09.02.2011, 18:19

clock-img

beba_B

pencil-img

279

Ah.. napisala sam cili post, onda me izbacilo...

Ukratko, naljepnice sam kupila u Brico Store-u, neutralne su na cvjetiće, ali ima i dječjih za kupit - bilo je baš Disney naljepnica...

Imam pitanje, ako neko može pomoć...

Zna li tko gdje se može kupit zaštita za štramac koja nije cijela gumirana ili najlonska, nego kojoj je gornji dio pamučni / frotirski, a donja strana da je nepropusna?

HVALA user posted image

clock-img

09.02.2011, 18:21

clock-img

novamama

pencil-img

8532

IZVORNA PORUKA: beba_B

Imam pitanje, ako neko može pomoć...

Zna li tko gdje se može kupit zaštita za štramac koja nije cijela gumirana ili najlonska, nego kojoj je gornji dio pamučni / frotirski, a donja strana da je nepropusna?

HVALA user posted image



u IKEI...nadam se da ideš tamouser posted image

_____________________________

Ča je život vengo fantažija....

clock-img

09.02.2011, 18:37

clock-img

pepeljuga

pencil-img

17269

Imas i u apoteci al ti ne ide preko cilog madraca.

_____________________________

Ništa u životu nije tako loše, da nebi moglo biti i gore, ali ni tako dobro da nebi moglo biti bolje!! :))

clock-img

09.02.2011, 19:19

clock-img

beba_B

pencil-img

279

Hvala na odgovorima! user posted image

U ovim "bebljim" dućanima (Adax, Tintilinić) nemaju nego samo taj neki najlon...

clock-img

09.02.2011, 19:57

clock-img

Brisani uporabnik

pencil-img

7400

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

clock-img

09.02.2011, 20:03

clock-img

beba_B

pencil-img

279

Ma evo, upravo sam vidila da kosta 4,99 Eura u Ikei takva zaštita... Šteta šta nije bliže... user posted image

clock-img

09.02.2011, 20:09

clock-img

Brisani uporabnik

pencil-img

7400

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

clock-img

09.02.2011, 20:12

clock-img

pufna*

pencil-img

431

ja sam dječje naljepnice kupovala u ktc-u ima svakakavih.. kupila sam joj ribice i sirene, a iznad kreveta i prematalice, ovčice, zvjezdice, sunčeko mjesec... (stavim sliku)
i madrac smo kupili u ktc-u, 200 kn, totalni promašaj. spužva, izdržat će do 1. rođendana...


_____________________________

moja pepita - 31.05.2010.
još jedno malo - 11.05.2012.


clock-img

09.02.2011, 20:13

clock-img

Renata RR

pencil-img

1857

Kolegice možda ćeš pronaći poneki savjet u ovoj staroj temi user posted image :

http://www.ringeraja.hr/forum/Uredjenje_dje%C4%8Dje_sobe/m_265/tm.htm

clock-img

09.02.2011, 23:19

clock-img

lillyfee

pencil-img

237


IZVORNA PORUKA: beba_B



Zna li tko gdje se može kupit zaštita za štramac koja nije cijela gumirana ili najlonska, nego kojoj je gornji dio pamučni / frotirski, a donja strana da je nepropusna?

HVALA user posted image

Ja sam kupila u Kika, na djecjem odjelu. gornji dio je pamucni, donji nepropusan, ali ne prekriva cijeli madrac, tako da stavim 2user posted image

[/quote]

u IKEI...nadam se da ideš tamouser posted image
[/quote]

_____________________________

L 08.2004
D 03.2011.

clock-img

10.02.2011, 16:44

clock-img

Tink

pencil-img

366

ja sam naljepnice kupila u bauhausu i super su mi, likovi su skroz slatki i šareni a košta nekih 10-ak kunauser posted image

clock-img

11.02.2011, 10:33

clock-img

mariola

pencil-img

19495

Mi naljepnice imamo iz Semerara, ali ne znam jel ga ima igdje osim u Riejciuser posted image
Madrac smo kupili Hespov. Normalan, isto bez pjena i gluposti ali antibakterijaski, mislim da niej bio skup, do 1000kn.

_____________________________

Sretna i ponosna :)
Toni i Laura
♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

clock-img

25.10.2011, 15:48

clock-img

beba_B

pencil-img

279

Nekidan sam našla slučajno ovu stranicu, i STVARNO mi se dopalo!
Možda kome posluži...

http://walltattoo.hr/index.php

clock-img

15.11.2011, 14:49

clock-img

frnja

pencil-img

3

user posted image Napokon sam se registrirao na ringeraja pa čitam da tražite dekorativne ukrase za dječje sobe,ova stranica koju sam pronašao sigurno će razveseliti mnoge koji traže nešto za dječje sobe.
http://mimidekor.blogspot.com
user posted image