cookie-img

Web stranica upotrebljava kolačiće

Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku. Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe.

writing-img

Uhvaćeni na djelu?

clock-img

29.12.2008, 13:42

clock-img

Lady3

pencil-img

7201

Bok.Ja sam nova u forumu i nadam se da sam dobrodošla.Imam pitanje za vas'Jeste se sexali igdje drugdje osim u kući i jeste li uhvaćeni na djelu?user posted image user posted image Nadam se da nisam preotvorena i da se ne ljutite.

_____________________________

Šta je sreća?Znati što se
hoće i to strastveno željeti:)

clock-img

29.12.2008, 13:47

clock-img

Marta j

pencil-img

7508

Dobro dosla!!!!!

Mi smo se igrali svagdje al nikada jos uhvaceni i ovaj mali bebac sto mamu lupa po stomaku je zacet na putu kuci jer nismo mogli cekati da dodemo doma.user posted image user posted image user posted image

clock-img

29.12.2008, 13:55

clock-img

FIONA

pencil-img

9057

odgovaram jedino preko PP!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

"Dječji život je poput komada papira na koji svako ostavlja bilješku."

clock-img

29.12.2008, 13:55

clock-img

sanjalica

pencil-img

2410

IZVORNA PORUKA: FIONA

odgovaram jedino preko PP!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



sram te bilo user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ja nisam luzer, ne, naprotiv
Meni je osmijeh light motiv...
P 2001
M 2003
K 2009

clock-img

29.12.2008, 13:56

clock-img

selina

pencil-img

176

Dobro došla Lady3 user posted image

Pitanje ti je oriđiđi user posted image user posted image user posted image user posted image

Kakva kuća - kad nam se prohtje mjesto nije važno - uhvačeni - ako se kucanje na vrata računa user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Selina

clock-img

29.12.2008, 14:03

clock-img

FIONA

pencil-img

9057

IZVORNA PORUKA: sanjalica

IZVORNA PORUKA: FIONA

odgovaram jedino preko PP!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



sram te bilo user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image




user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ...možda malo!!!...user posted image user posted image user posted image


_____________________________

"Dječji život je poput komada papira na koji svako ostavlja bilješku."

clock-img

29.12.2008, 14:07

clock-img

kitty

pencil-img

3260

jesmo,vise putauser posted image


_____________________________

IVAN 20.06.2003.
DUJE 13.01.2009.

clock-img

29.12.2008, 14:14

clock-img

božica

pencil-img

8832

oprezni smo bili ali nedovoljno par putauser posted image
ops jesmouser posted image /jesu nas uhvatili
user posted image user posted image


_____________________________

idem micat rit...

clock-img

29.12.2008, 14:42

clock-img

sanjarica

pencil-img

746

nisu nas nikad uhvatili na djelu...

_____________________________

Ljubav! Citava knjiga u jednoj rijeci,cijeli okean u jednoj suzi,
sedam nebesa u jednom pogledu,
vihor u jednom uzdahu,grom u jednom dodiru,hiljadu godina u jednom trenu."

clock-img

29.12.2008, 14:45

clock-img

dami

pencil-img

2750

Ovisi ko nas je uhvatio na djelu, jednom naša beba - ako se to računa .

_____________________________

Mirko 06.12.1992
Darija 20.02.2008

clock-img

29.12.2008, 14:58

clock-img

Lady3

pencil-img

7201

Hi cure.Drago mi je da ste mi odgovorili i da me primateuser posted image I ja sam bila uhvaćena od strane susjedauser posted image joj kak me pogledao slj.put kad me sreo.Samo se kesio,al briga me,mogao bi štogod i naučiti.(drži se ko da ima štap u guzici)Baš mi je ovaj forum simpa pa se nadam druženju s svima vama.Ja imam 2-djece(5-god.kćer i 14mj.sina i oni su moja dva mala dragulja.user posted image user posted image

_____________________________

Šta je sreća?Znati što se
hoće i to strastveno željeti:)

clock-img

29.12.2008, 19:51

clock-img

tikica_69

pencil-img

25386

Znali smo se zanijeti na par "zgodnih" mjesta, ali nikad uhvaceni user posted image

_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

clock-img

29.12.2008, 21:36

clock-img

spužvasta

pencil-img

559

Rijetka su mjesta (u kući i izvan nje) gdje još nisam ostavila svoj trag......user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image   Nikad baš uhvaćena na djelu,ali se nekolicinu puta pretpostavilo zašto sam sva raščupana......

_____________________________

SVEN - 22.09.2008.
ZUBATI MOJ MALI.....

clock-img

30.12.2008, 11:18

clock-img

Kika83

pencil-img

6965

IZVORNA PORUKA: sanjarica

nisu nas nikad uhvatili na djelu...



potpisujem user posted image

clock-img

31.12.2008, 10:53

clock-img

uciteljica

pencil-img

1322

A-ha. Tada me nije bilo briga kaj nas je netko vidio. Mladost-ludost, hahahahahaha. A sad sam kao ozbiljnija!!!user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ja sam PAUVA!!!!
30.01.2009.