cookie-img

Web stranica upotrebljava kolačiće

Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku. Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe.

writing-img

U trudnoći jedite namirnice bogate kolinom

clock-img

20.01.2010, 15:42

clock-img

Florijan Jakov

pencil-img

9214

Tko voliš špek i jaja za doručak?? Unatoč "mitu" da je to nezdrav obrok, kažu da je poželjan za konzumiranje tjekom trudnoće, jer su jaja bogata kolinom. Osim jaja kolinom su bogate i sljedece namirnice: jetra, mlijeko, piletina i orašasti plodovi.

http://www.net.hr/bebe/page/2010/01/14/0078006.html


_____________________________

FJ JE FRAJER

clock-img

20.01.2010, 15:49

clock-img

pincirotvajler

pencil-img

12489

neznam jel dovoljno al ja jedem 3jaja na tjedanuser posted image

_____________________________

"Ljubav je slijepa i zbog toga joj je tako izoštreno čulo dodira."

clock-img

20.01.2010, 17:42

clock-img

Ruža

pencil-img

14064

Ma FJ djeca provjereno rastu od sladoleda, naranči, prstića o jogurta. user posted image user posted image  Vidi mog Đurca, a ja sam samo po tome tukla, nikakva zdrava prehrana.

_____________________________

Samo luda mama...

clock-img

20.01.2010, 21:56

clock-img

evanda

pencil-img

1385

user posted image user posted image user posted image ja sam u trudnoći ustajala svaku noć oko 4 ujutro i pekla si slaninu i jaja...
a onda u 6 ujutro po masni burek...
sad kad se toga sjetim, bude mi muka...
tad mi je jako pasalo...

clock-img

20.01.2010, 22:16

clock-img

Florijan Jakov

pencil-img

9214

zapravo kad se sjetim moja stara je u drugoj trudnoći imala period kad je jela kolut jegera za doručak ... i od nas 3 ta sestra je najpomaknutija kaj se pameti tiče .. niš, od sutra se bacam na jeger user posted image user posted image user posted image

_____________________________

FJ JE FRAJER

clock-img

20.01.2010, 22:17

clock-img

FIONA

pencil-img

9057

IZVORNA PORUKA: Florijan Jakov

zapravo kad se sjetim moja stara je u drugoj trudnoći imala period kad je jela kolut jegera za doručak ... i od nas 3 ta sestra je najpomaknutija kaj se pameti tiče .. niš, od sutra se bacam na jeger user posted image user posted image user posted image



user posted image user posted image user posted image ..ŠTETA KAJ NEMA VIŠE SLJEMENSKOG...user posted image user posted image user posted image


_____________________________

"Dječji život je poput komada papira na koji svako ostavlja bilješku."

clock-img

20.01.2010, 22:17

clock-img

ninolina

pencil-img

15879

apravo kad se sjetim moja stara je u drugoj trudnoći imala period kad je jela kolut jegera za doručak ... i od nas 3 ta sestra je najpomaknutija kaj se pameti tiče .. niš, od sutra se bacam na jeger user posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

clock-img

20.01.2010, 22:41

clock-img

malizia

pencil-img

900

muževljev prijatelj dao nam je veliki pršut, mm kaže uh kada će se ovo pojesti, ja pojela u roku par mjeseci, uj. na tavu s jajima, za ručak i oko 2-3 ure po noći sve otišlouser posted image , jednostavno bilo jače od mene, a zato je moj malac tako pametan.,