cookie-img

Web stranica upotrebljava kolačiće

Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku. Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe.

writing-img

Turska ili Grčka

  
clock-img

25.05.2011, 18:49

clock-img

sirenas

pencil-img

196

Evo kao šta naslov kaže nečkam se između ove dvije destinacije ,iako me više vuče Turska ,već me boli glava od agencija ponuda velika ,svako svoje hvali.Ono šta mene zanima je preporuka ako je netko boravio i da napiše svoje dojmove ,i da meni i ostalima koji možda imaju namjeru se uputiti u neku od ovim zemalja .

clock-img

25.05.2011, 21:51

clock-img

njanja

pencil-img

8766

ja sam zaljubljena u grcku...bila sam na apsolventskom putovanju, prosli peleponez do atene, prekransa vibra (osim sto jest prljavije)...onda smo mm i ja 2004 bili na prekrasnoj kreti, a 2006 smo se zenili na santoriniju koji je savrsen otok...ono sto mi se na grckim otocima svidja je sto svuda ima interesantnih povjesnih znamenitosti, sve je prepuno mitova, kulture, legenda i povijesti, a s 2. Strane priroda je prekrasna, pravi mediteran...
Neces faliti niti s jednim grckim otokom, meni je zelja jos ici na zakintos, rodos, krf, kos i mikonos....bas sam skromna ;)

_____________________________

JAN, moja najveća ljubav, sreća, ponos, uspjeh i poticaj!


"Kad poljubim lice tvoje da izmamim osmjeh,
Onda pouzdano razumijem čari neba u svjetlu zore".
-Tagore-

clock-img

25.05.2011, 21:55

clock-img

inesica

pencil-img

877

Bratic je bio u obje zemlje, bilo je lijepo u Grckoj, ali kaze da je Turska nesto neopisivo, prekrasna zemlja!

_____________________________

Ljudi uvijek priželjkuju nekakve promjene, iako ne žele ništa mijenjati.

clock-img

25.05.2011, 22:01

clock-img

mariola

pencil-img

19495

Ovisi šta želiš. Bila sam i u Grčkoj i na otocima, Kreti, Santoriniju, Krfu, Rodosu. Od svih njih za ljetovanje mi je nabolji Santorini. Grčka također ima i bogatu povijest, pa puno otga možeš i vidjeti i s te strane.
U Turskoj sam bila samo u Antalxji i ja sam se oduševila tim gradom. Čišći od Grčke miljun puta.

_____________________________

Sretna i ponosna :)
Toni i Laura
♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

clock-img

25.05.2011, 22:35

clock-img

sirenas

pencil-img

196

Išla bi ja na oba dva mjesta da se mene pita .Nekako me višwe vuče Turska pogotovo šta bi išla kčerka sa nama ,a Rodos ,Santorini čula da nije baš za djecu više za romantiku i romantične duše.

clock-img

25.05.2011, 23:34

clock-img

njanja

pencil-img

8766

sirenas, ako idete s djecom, kreta je super....za santorini imas pravo, iako je mom malom sefu dovoljna plaza gdje god bila ;) uglavnom, na kreti je jako puno podredjeno djeci, plaze, hoteli...

_____________________________

JAN, moja najveća ljubav, sreća, ponos, uspjeh i poticaj!


"Kad poljubim lice tvoje da izmamim osmjeh,
Onda pouzdano razumijem čari neba u svjetlu zore".
-Tagore-

clock-img

26.05.2011, 08:01

clock-img

Bebys

pencil-img

10225

SIRENAS ja sam za TURSKU jer prvo Grcka je jako jako skupa trenutno je u najgorem stanju do sada i krizam im je uzasn
neredi su im stalno neki u drzavi...osim toga.. mene tamo nista ne privlaci...jer imam neke rodbine koja se
tamo udala i ne svidjami se nimalo

a TUSKA u njoj sam bila vec vise godina i to po 3 tjedna...pitaj me sve sto te zanim..
ali svakako TI PREPORUCAN JUZNI DIO TURSKE NE ISTOK I SJEVER..TO ZNACI ANTALYA ILI ALANYA zracna luka je ANTALYA...
ma sta da ti pricam ...Turci nisu ono sto mi u glavi imamo o njima..zaostali i slicno..ma to je vrhunska kvaliteta ponude...jedni od najboljih u svijetu...a i dosta je povoljno sve za kupnju osim sto je u zadnje vrijeme malo poskupilo ali to nije nista naspram ostalih drzava...
ljepota plaza i toplina mora da ti nepricam...to je predivno...
recimo nema zime nemoze se desiti da padne kisa..i pokvari dan jer je TROPSKA KLIMA...ma sve najbolje o tome..
stvarno nemam rijeci...

SRETNO

user posted image

clock-img

26.05.2011, 08:05

clock-img

Bebys

pencil-img

10225


user posted image user posted image



< Poruku je uredio Bebys -- 26.5.2011 8:07:51 >

clock-img

26.05.2011, 08:08

clock-img

Bebys

pencil-img

10225

ovako je svugdje kilometrima su plaze...stalno i sto mi se svidja nije duboko odmah nigdje fino je za plivanje...a i za djecu
samo pazi temperature su uzasno visoke...cuvajte se

clock-img

26.05.2011, 08:59

clock-img

sirenas

pencil-img

196

Bebys hvala na odgovoru ,obilazim danima stranice raznih agencija ,tražim upite a more hotela koji odabrati ,mislila sam Antalyu ili Alanyu kao šta si i rekla doduše nisam nigdje tamo bila pa slušam šta drugi govore da je dobro
,isplativo.

clock-img

26.05.2011, 09:02

clock-img

pepeljuga

pencil-img

17269

Mi smo bili na Rodosu i mene je taj otok oduseviouser posted image

_____________________________

Ništa u životu nije tako loše, da nebi moglo biti i gore, ali ni tako dobro da nebi moglo biti bolje!! :))

clock-img

26.05.2011, 14:05

clock-img

ama

pencil-img

760

Turskauser posted image

_____________________________

...Osobe koje vas mrze su samo zbunjeni ljudi koji nemogu da razumiju zasto vas svi ostali vole ;)))).....

clock-img

26.05.2011, 14:39

clock-img

Bebys

pencil-img

10225

user posted image

evo ovdje sam ja bila..
obavezno ne propusti voznju NJIHOVIM LADJAMA ...
imas rucak na ladji i cesto dolaze delfini...
odlicno je..
e da i apolutno svaki hotel ima bazen i za djecu i za odrasle...
ovo je gradic predivan..

jedina zamijerka koju ja imam su DZAMIJE..jako mije smetalo vikanje u 5 ujutro i ima ih jako puno
sve ostalo je super

clock-img

26.05.2011, 14:42

clock-img

Bebys

pencil-img

10225

user posted image

evo ovako je klasican hotel od 3 do 4 zvijezdice uopce ne treba skuplji jer ima sve...

usput stolice nisu bas jeftine ali ako nadjes hotel blizu mora i netrebaju ti

clock-img

26.05.2011, 16:18

clock-img

sirenas

pencil-img

196

Mislim da sam baš gledala slike od ovog hotela ,istina svi su tu negdje zato i neznam koji odabrati .Dali je potrebno nositi ručnike ,ogrtače ,ili se dobije ko u našim hotelima sa welnes ponudom.E da gledala all inclusive ponude ,svašta one uključuje ,pa mi nije jasno šta i masaže su u cijeni uračunate.Znači misliš da mi nije problem Antalya sa djetetom da joj nebud epredugo .I dali da se uzme osiguranje .

clock-img

26.05.2011, 17:17

clock-img

Bebys

pencil-img

10225

vidi otprilike su ti svi hoteli jednaki neki imaju samo manji neki veci bazen

RUCNIKE ZA TUSIRANJE I KORISTENJE U HOTELU DOBIJES SVE
CISTE SE SOBE SVAKI DAN sto je jako jako ddobro
masazi neznam dali ulazi u allinclusive provijeri si to mi smo uvijek imali half pansion dorucak i veceru
bilo nam je sasvim dovoljno..
inace trebas samo peskir za plazu ponijeti i brdo kreme zastitne jer je sunce jako

i nebrini se dodjes za sat i pol do hotela...ne birni i bus te pred tim istim hotelom odveze nazad kada idete
to ti sve osigurava agencija...zato je bolje uvijek s njima ici

sto se tice zdravstvenog ja sam jedne godine samo platila i nije nam trebalo
jedino je curica dobila crveni osim ali to smo rijesili u apoteci i nije nam uopce trebalo
dva puta nismo platili
jednom je muz dobio upalu uha i to smo platili lijecnika i opet prosli jeftinije nego da smo svima platili osiguranje
tako da odluci sama
ja to vise nikada necu platiti...
ali ti kako zelis...

sretno i ne birni se

clock-img

26.05.2011, 19:14

clock-img

njanja

pencil-img

8766

obavezno platite osigranje, obiteljsko vam dodje za 7 dana oko 120 kn...za to se ne ispklati riskirat. Na skijanju se sad desilo da je od frendova mali imao upaljeno uho i lijek su platili 20 eur i to su platili sami, kad su se vratili doma, osiguranje im je refundiralo...ja sam ko trudnica u italiji imala krvarenje, pregled je bio 60 eur, isto sam platila pa mi je osiguranje refundiralo....za 120 kn za 3 osobe se ne isplati to ne platiti...


A babys, ti si legenda, komentar da su ti smetale djamije mi je najhebeniji komentar na raji ikad, nadmasio je F10!!!!!!! Djamije u turskoj su joj smetale, hahahahahahaha....sta si mislila, da si u vatikan dosla???? Ne ljuti se, stvarno si me do suzaaaa naasmijaaalaaa

_____________________________

JAN, moja najveća ljubav, sreća, ponos, uspjeh i poticaj!


"Kad poljubim lice tvoje da izmamim osmjeh,
Onda pouzdano razumijem čari neba u svjetlu zore".
-Tagore-

clock-img

26.05.2011, 20:36

clock-img

sirenas

pencil-img

196

onda je bolje platiti jer nije neka velika cifra,hmmmm pa nije vrag da je kraj svakog hotela đamija

clock-img

26.05.2011, 21:54

clock-img

njanja

pencil-img

8766


IZVORNA PORUKA: sirenas

onda je bolje platiti jer nije neka velika cifra,hmmmm pa nije vrag da je kraj svakog hotela đamija



Nije vrag. Trebali bi saznat kako se zove muslimanska inacica vraga....

Salu na stranu. Bila i u egiptu i tunisu. Doslovno smo culi 5 x od svih tih dana pozive na molitvu. I mogu vam reci da to dojmljivo izgleda, ljudi zure s trznice i posla, svi u 1 smjeru...

Od svega lijepog sto ti ovakvo putovanje moze donjeti (i hoce), vjeruj mi, najmanje ces primjetiti djamije....

_____________________________

JAN, moja najveća ljubav, sreća, ponos, uspjeh i poticaj!


"Kad poljubim lice tvoje da izmamim osmjeh,
Onda pouzdano razumijem čari neba u svjetlu zore".
-Tagore-

clock-img

26.05.2011, 22:48

clock-img

jagodicabobica

pencil-img

1678

IZVORNA PORUKA: njanja

obavezno platite osigranje, obiteljsko vam dodje za 7 dana oko 120 kn...za to se ne ispklati riskirat. Na skijanju se sad desilo da je od frendova mali imao upaljeno uho i lijek su platili 20 eur i to su platili sami, kad su se vratili doma, osiguranje im je refundiralo...ja sam ko trudnica u italiji imala krvarenje, pregled je bio 60 eur, isto sam platila pa mi je osiguranje refundiralo....za 120 kn za 3 osobe se ne isplati to ne platiti...


A babys, ti si legenda, komentar da su ti smetale djamije mi je najhebeniji komentar na raji ikad, nadmasio je F10!!!!!!! Djamije u turskoj su joj smetale, hahahahahahaha....sta si mislila, da si u vatikan dosla???? Ne ljuti se, stvarno si me do suzaaaa naasmijaaalaaa



user posted image user posted image Svaka ti cast!

clock-img

27.05.2011, 07:41

clock-img

mariola

pencil-img

19495

Ja sam bila i u Turskoj i Egiptu i Tunisu i Libiji, ti ljudi su toliko svi dragi, ljubazni i gostoljubivi pa mislim da džamije nećeš ni primjećivati. (mislim u smislu da će ti smetati molitva) a za vidjeti su lijepe. Meni osobno je bio doživljaj ući na Citadel, najpoznatiju džamiju u Kairu. Tad sam prvi put bila u džamiji i baš mi je to bilo fora jer u crkvi sam bila miljom puta.

_____________________________

Sretna i ponosna :)
Toni i Laura
♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

clock-img

27.05.2011, 19:37

clock-img

sirenas

pencil-img

196

Bebys  zaboravih te pitati ,a naravno i ostale cure ,kako ide sa prtljagom budući nisam išla još sa avionom ,koliko mogu nositi znam da kažu 15 kila otprilike ,hm uzeti kofer i vagati ga user posted image ,znajući sebe teško da ću sve uspjeti utrpati u tu kilažu-dali se može i ručna prtljaga nositi.I kakva je situacija sa telefoniranjem koristiti mobitel ,hotelski telefon ,govornice ,kakve su cijene .I kakva je situacija sa dizanjem love i plačanjem sa karticama koje najviše uzimaju.

clock-img

27.05.2011, 19:39

clock-img

sirenas

pencil-img

196

Mariola ma ne smetaju meni đamije niti imam išta protiv njih ,volim sve viditi ,ali me ono napisano  da se čuje pjevanje u 5 ujutro zbunilo.

clock-img

08.06.2011, 14:29

clock-img

sirenas

pencil-img

196

Bebys a i ostale cure ,još nisam rezerviralamposlala upite nekim agencijama ,i sad pregledavam hotele ,nekeko se bojim da ne budem razočarana izborom,iako svi govore da i oni  sa 4* ima vrhunsku uslugu.Najviše ponuda imam za Kemer hmm dali je dobar odabir,dali ima šetnica ,restorana ,dučančića ili se sve vrti oko hotela.

clock-img

08.06.2011, 14:57

clock-img

Bebys

pencil-img

10225

u  Kemeru nisam bila..

a zasto sam te zbunila...DZAMIJA IMA NA SVAKIH 500M doslovno i 10 puta na dan vristi doslovno sa mikrofona gore ima 4 mikrofona i to u 5 sati prva molitva toliko dugo preko 25 min. da nema sanse da spava bilo tko ljudi sjede na balkonima ...jer nemogu spavati..

to me stvarno zivciralo i to jako
mi nismo placali osiguranje jer smo bili i sa bebom i bez nje...nikada se nista nije desilo
ali to je tvoja stvar ako zelis plati ali pazi dobro ako se nesta veliko desi to osiguranje je OGRANICENO na novce pokriva samo jedan mali dio troskova...
nama se to nije isplatilo...
ali ti ga uplati ako mislis da ti treba..


Turska je super ja sam bila tri puta i odlicna ja
hoteli su svi uglavnom isti ...osim onih visokih 5 zvijezdica oni su pre luksuzni a to meni nije trebalo...

sretno