cookie-img

Web stranica upotrebljava kolačiće

Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku. Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe.

writing-img

Trudnoća i seks

clock-img

06.06.2008, 20:11

clock-img

anne

pencil-img

8091

Drage moje kako stojite u ovom području?
Nama je tako dobro krenulo prije Petre, često i odlićno. Nakon mućnina bilo je ok. Nakon poroda ne do kraja 6 mjeseci, boljelo me. Taman nam opet krenulo pa druga trudnoća. Opet morala mirovati, pa gljivice, pa boli ili nemamo volje. Više ne pokušavam jer se isfrustriram, MM se boji pa neće ni ono. A tako mi faliiiiiiiiiii!
Sad je već vođenje ljubavi u području akrobacija zbog velikog trbuha. user posted image  Imate li neke trikove?

_____________________________

PETRA 19.05.2006.
SAMUEL 19.08. 2008.
1 anđeo
REBEKA 20.07.2012.

clock-img

06.06.2008, 23:32

clock-img

tonkica

pencil-img

6282

Anna i ja sam ti imala sličnih iskustava... Nakon svadbe sam u roku 3 tjedna ostala trudna.
Prvi simptomi trudnoće su mi bili užasan umor i cice su mi bile turbo osjetljive. Sve to je djelovalo na pad želje za seksom s moje strane. Kad se to malo ustabililo, čak je bilo i nešto vođenja ljubavi.
Međutoa, kako je trbuh rastao, pogotovo nakon što je beba oživjela moj dragi izgubio interes. user posted image  Njega je strah, jer mala je živa, pa mu je to "kinki"... Tako da je sad suša valjda zadnja 3 mjeseca.
A da fali, fali i to užasno!!!

clock-img

08.06.2008, 12:13

clock-img

koka

pencil-img

10266

Da fali? Fali, a šta da radim? Ima drugih načina da se zadovoljimo zar ne? Prepustimo se maštiuser posted image user posted image user posted image . Za Roka nije bilo problema, al opet pri kraju nekako se nismo ni ja ni MM osiječali za''to''. A sad su nam zabranili. Al kažem, mašta radi svaštauser posted image

clock-img

08.06.2008, 13:16

clock-img

Brisani uporabnik

pencil-img

7400

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

clock-img

08.06.2008, 14:38

clock-img

klarinet

pencil-img

52

Mi smo u prvoj trudnoći stvarno imali akcija i doslovno smo  bili nezasitni. Pasalo je i njemu a meni da ne govorim. Nije bilo nikakvih problema s trudnoćom pa  nismo imali nikakvih briga. POslje poroda čekali smo nekih dva mjeseca da se moj organizam vrati donekle u normalu i bilo je stvarno bolno i to dosta dugo i stvarno je bio fer prema meni jer kad me već boljelo prestaje akcija bez obzira na sve. Onda se dogodila druga neplanirana trudnoča pa sam ja bila najnesretnijji čovjek, bez volje za bilo što a kamoli za sex. To me prošlo i taman nam kren pa su se pojavili hematomi i mjesec dana ništa (a moji apetiti nemoguči). Opet nas krenulo pa smo imali neku krizu od neprekidnih svađa ... i ništa od akcija. Sad smo se konačno našli na istoj valnoj duljini i doktorica mi predložila da se  sad  malo suzdržimo od odnosa jer imam slabe neko vlakno i velika je mogučnost od prijevremenog poroda. Mislim da je najbolji i najkvalitetniji sex u trudnoći barem meni.
A ja bi se od jutra do mraka samo mazila.....Mm je stvarno nekad i prepažljiv a ako se nesmije nema šanse da ga ja nagovorim ili ucijenim s bilo čim da popusti.
Nedavno sa pročitala u nekom časopisu da se preporuča sex pagotovo posljednjih mjeseci trudnoće jer sperma sadrži neki hormon koji pomaže lakšem otvaranju kod poroda pa onda cure samo naprijed ako smijete  i imate volje a supruge nekako uvjerite da se bebaču nemože ama baš ništa dogoditi.


< Poruku je uredio klarinet -- 8.6.2008 14:44:15 >

clock-img

08.06.2008, 21:40

clock-img

Fairy

pencil-img

11

Mi smo imali odnose noc prije nego sto cu roditi user posted image  user posted image ....
Kako kazu, odnosi mogu da ubrzaju porod...  Kod nas se to i potvrdilo user posted image

< Poruku je uredio Fairy -- 8.6.2008 21:41:14 >

clock-img

08.06.2008, 22:46

clock-img

mirna

pencil-img

8134

i mi smo user posted image  skoro do kraja, ali nisam imala prejakog libida u trudnoći.. Izmišljali smo raznorazne poze kako nam trbuh ne bi smetao..sjećam se da smo jednom probali sa mnom gore, pa sam ga skoro zagušila, zato ove poze ne preporučujem u poslijednim tjednima...user posted image user posted image user posted image

Ako nemate rizične trudnoće, možete user posted image sve do kraja i lakše ćete roditi. (savjet babice (koja ima 4 djece) na trudničkom tečajuuser posted image )

clock-img

09.06.2008, 08:17

clock-img

Florijan Jakov

pencil-img

9214

Nismo znali gdje nam je početak, a gdje kraj u seksu tijekom prve trudnoće, po la godišnjeg smo proveli u sobi user posted image ...uglavnom ja sam imala full volju, a koji muškarac nije zaintersiran kad ga žena svakodnevno animira user posted image ! I tako je to trajala skoro do zadnjeg dana pred porod..nama ništa nije smetalo user posted image ! Prva aktivnost bila je cca 3 tjedna nakon poroda! Sada smo onako pristojni i ovisni o tome kada će vještica doći u posjet!

_____________________________

FJ JE FRAJER

clock-img

09.06.2008, 11:04

clock-img

dinnka

pencil-img

81

I mog je isto strah da se nešto ne dogodi bebici , ali ja uvjeravam uvjek u suprotno i stvarno je prenježan i pazi i lijepo nam je još uvjek , ali dobro tek sam u 18 tjednu , ali ja mu kažem da je to zdravo za mene  i onda se trudi da mi bude lijepo user posted image user posted image

A ja se uvjek žalim da me bole leđa , pa me bole noge , kaže on meni neki dan pa kako te ništa ne boli tijekom odnosa si super , a ja njemu pa jesam ti rekla da je  to zdravo za opuštanje  mišića user posted image user posted image user posted image

clock-img

09.06.2008, 13:20

clock-img

njanja

pencil-img

8766

Mi smo isto nakon 19. tj dobili zabranu jer sam baš uslijed sexa imala krvarenje (iako je sve bilo ginekološki i s bebom ok).....tako da sam već zaboravila što je sex user posted image  Na početku mi je jako falilo, ali što sam se više povećavala, a i počela razgovarati sa ovim malcem u trbuhu, sve mi je manje falilo.....Sad sam 4 dana pred porod i stvarno ne znam, da smijemo, kako bi to izveli jer sam velika kao KIT user posted image  

 

clock-img

09.06.2008, 14:06

clock-img

uciteljica

pencil-img

1322

Mi se nismo seksali već dobrih mjesec dana (jer sam od tada na bolovanju zbog komplikacija u trudnoći). Toliku pauzu nismo imali nikad, hahahaha. Kako ja moram strogo mirovati ne usuđujem se ni pomisliti na seks, a kamoli ga provesti.

_____________________________

Ja sam PAUVA!!!!
30.01.2009.



clock-img

10.06.2008, 12:31

clock-img

pcelica

pencil-img

16

ah.. teme.. sex u trudnoči nije zabranjen jelda....s obzirom da radimo oboje cijeli dan..preko tjedna baš ne da izbjegavamo nego nemamo vremena... i umorni smo poslije posla...( terenski posao)user posted image . ali zato nadoknadimo to u pet,sub i nedjelju...pa to ispadne u prosjeku 6 puta..ali opet mladi smo par... tek smo vjenčani 3 mjeseca .. pa to tako ide...valjda.

do sada nisam imala problema sa sexom niti ne boli dapače baš uživam...zapravo baš smo se pogodili..neke poze mi nepašu..recimo ležanje na trbuhu je apsolutno nemoguče i dogi style..ali zato .. sve sa boka..je mljacuser posted image .
a i ginekolog je preporučio da ako žena prenese trudnoču..da je poželjan sex..jer sperma ima neki enzim..nisam točno sigurna koji sastojak koji potiče trudove....

tako da je i zdravo---

Trudnice ako možete ...što više sexa...vi čete bit sretnije ( izlučiva se hormon sreće ) a i jamačno vaš dragi če biti presretan

clock-img

10.06.2008, 12:34

clock-img

mirna

pencil-img

8134

zaboravila si na ugodnu masažu bebe u trbuhu..to sam ja negdje pročitala.. Za vrijeme seksualnog uzbuđenja maternica (mišići) masiraju bebu...znači svi sretni i zadovoljni!user posted image user posted image

clock-img

10.06.2008, 12:36

clock-img

pcelica

pencil-img

16

vidiš taj dio nisam pročitala..... iako forno se znamo šalit sa dragim...da je to jedino vrijeme sada u trudnoči kada tata je jako jako blizu bebi..tj u posjeti... lol....user posted image

clock-img

12.06.2008, 12:03

clock-img

tiha

pencil-img

10103

ivka kaj se sad brines smijes se danas poslje utakmice poseksat vec ti je vrijeme a beba smije van dapace preporucljivo je da ti trudovi pocnu!!! heheuser posted image  dakle neka mm pocne zaljevat cvijece!

clock-img

12.06.2008, 12:26

clock-img

Brisani uporabnik

pencil-img

7400

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

clock-img

12.06.2008, 12:45

clock-img

tiha

pencil-img

10103

jao kak ce ti tm bit sretan....

clock-img

29.06.2008, 15:26

clock-img

tina1607

pencil-img

2

bok. ja sam kristina. napokon da mogu s nekim pricat o tome.user posted image . mene je u prvim mjesecima jako boljelo i nismo nista mogli, a i muza je bilo strah. ali zadnja tri mjeseca su bila ok. nije bilo nikakvih problema niti bolova i da vam kazem bilo je super, sko sve do samog poroda,ali zato poslije,uh trebalo mi je 4 mj.da bime prestalo boljeti. ni sad nije bas super. neznam koja bi poza bila najbezbolnija. imate kakav savjet?user posted image

clock-img

25.10.2008, 16:50

clock-img

Wukovarka

pencil-img

6821

Sex u trudnoci? user posted image

Sto je to? user posted image

Puni zelje, poleta i strasti...ali ni blizu jedno drugome user posted image
Ali ako imas maste, imas i volje za necim... user posted image

clock-img

25.10.2008, 21:35

clock-img

Mrvna

pencil-img

288

IZVORNA PORUKA: tina1607

bok. ja sam kristina. napokon da mogu s nekim pricat o tome.user posted image . mene je u prvim mjesecima jako boljelo i nismo nista mogli, a i muza je bilo strah. ali zadnja tri mjeseca su bila ok. nije bilo nikakvih problema niti bolova i da vam kazem bilo je super, sko sve do samog poroda,ali zato poslije,uh trebalo mi je 4 mj.da bime prestalo boljeti. ni sad nije bas super. neznam koja bi poza bila najbezbolnija. imate kakav savjet?user posted image


Hm, teoretski, ti gore. Diktiraš tempo i sve pa ti možda bude lakše.

clock-img

19.11.2008, 13:33

clock-img

ivoncica

pencil-img

1

Cao vam svima, imam jedno pitanje?
Zanima me da li u prvim mjesecima trudnoce,
prilikom spolnog odnosa moguci jaki bolovi u dojnjem djelu stomaka.

Meni menstracija kasni vec nekoliko dana, i osjecam mucninu, umor, i svako malo moram na wc, a
sto se tice spolnog odnosa sve je normalno bilo do neku vecer, kad smo prilikom
odnosa ja imala jake bolove u dojnjem djelu stomaka.

Zanima me zasto su ti bolovi tako jaki biliuser posted image , hvala vam svima unaprjed

PUSA

clock-img

21.11.2008, 13:57

clock-img

Wukovarka

pencil-img

6821

Nekakva upala ivoncice?
Ja nisam imala nikakve bolove...

Uglavnom M i ja izljeceni od micoplazme...pa se sad polako bacamo na bracne obaveze user posted image ...ako se sjecamo kak to ide....user posted image user posted image user posted image

Zadnji članci

article-img