cookie-img

Web stranica upotrebljava kolačiće

Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku. Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe.

writing-img

Tražimo obitelj za intervju za časopis "Doktor u kući"

clock-img

10.12.2014, 11:45

clock-img

Admin

pencil-img

276

Dragi Ringerajci,

dobili smo molbu iz časopisa "Doktor u kući" da im pomognemo pronaći obitelj spremnu na intervju o iskustvima i fotografiranje za članak na temu o učenju djeteta da spava u svom kinderbetu. Idealne bi bile dvije obitelji - jedna u kojoj beba spava u roditeljskom krevetu i druga čija je beba od samog početka u svom kinderbetu.

Obitelj može biti iz bilo koje županije u RH, a intervju se može odraditi telefonski ili mailom, a službeni fotograf može doći u dom obitelji i napraviti obiteljsku fotografiju koja ostaje u vlasništvu obitelji, a koristit će se za potrebe članka.

Rok za javljanje je do srijede 17.12.

Sve zainteresirane molimo da se jave sa svojim osobnim podacima (ime i prezime, email adresa i broj telefona/mobitela) na info@ringeraja.hr.

Hvala!

< Poruku je uredio Admin -- 10.12.2014 11:46:46 >

clock-img

13.12.2014, 23:36

clock-img

andydea

pencil-img

4754

pozz..molim Vas javite mi dali ste dobili moju poruku na mailu..jer sam poslala sa mobitela..hvala !

_____________________________

LAURA 11.01.2002
LANA 23.05.2006
DIAN 21.08.2012-mamin lavić (4180g,50cm)
Mrvica (anđeo)- 29.10.2013
MARIA ROSA 4.11.2014 -4,460 g, 54cm (mamina bumbarica )

Zadnji članci

article-img