cookie-img

Web stranica upotrebljava kolačiće

Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku. Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe.

writing-img

Svjetski dan zaštite okoliša

clock-img

05.06.2008, 12:22

clock-img

Renata RR

pencil-img

1857

Svake godine, 5. lipnja obilježava se Svjetski dan zaštite okoliša na godišnjicu održavanja Konferencije Ujedinjenih naroda u Stockholmu (1972.) posvećene okolišu, a na kojoj je usvojen Program zaštite okoliša Ujedinjenih naroda (UNEP).

Ove godine Svjetski dan zaštite okoliša obilježava se pod sloganom: 'Odbacimo stare navike! Razvijajmo gospodarstvo s manje CO2' ('Kick the Habit! Towards a Low Carbon Economy')

Budući da su klimatske promjene globalna tema našeg doba, UNEP je ove godine pozvao sve države Svijeta da se snažno angažiraju na smanjivanju emisija stakleničkih plinova i promoviraju razvitak gospodarstva s manje CO2, te da potiču učinkovitu upotrebu energije i korištenje proizvoda koji su prijatelji okoliša.

clock-img

05.06.2008, 22:33

clock-img

DEA

pencil-img

591

evo da dodam nešto-mene smeta šta nema više onih kontejnera za sortiranje smeća-konkretno,u mojoj ulici ih nema....

_____________________________

Ne činim drugima ono što ne želim da se meni čini..........

clock-img

05.06.2008, 22:35

clock-img

mirna

pencil-img

8134

nema ih ni kod nas...user posted image   ali svaka čast da se u hr skupljaju plastične boce!user posted image

Cure kako vi brinete za zaštitu okoliša?

clock-img

05.06.2008, 22:53

clock-img

tina1602

pencil-img

2534

eno špajza mi puna plastičnih boca user posted image user posted image user posted image

< Poruku je uredio tina1602 -- 5.6.2008 22:54:32 >


_____________________________

20.10.2007. - Kristina i Boris
25.12.2007. - došlo je naše sunce, Luna

clock-img

07.06.2008, 10:02

clock-img

tiha

pencil-img

10103

IZVORNA PORUKA: tina1602

eno špajza mi puna plastičnih boca user posted image user posted image user posted image





i meni i meni!!!!!!!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image  sve skupljamo!!!