cookie-img

Web stranica upotrebljava kolačiće

Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku. Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe.

writing-img

Spontani bez kiretaže

clock-img

23.09.2010, 19:57

clock-img

baky

pencil-img

3

Topli pozdrav svima. Nova sam na forumu. Dugo sam čitala mnoge teme na forumu, uz vas se pripremala za trudnoću. Nakon 2,5 godine truda konačno smo ugledali user posted image , ali je sreća kratko trajala, u 9 tjednu došlo je do spontanoguser posted image  koji je završio bez kiretaže. Jeli koja od vas imala slično iskustvo, dali treba napraviti kakve pretrage prije druge trudnoće, i koliku pauzu napraviti prije nego krenemo u akciju nauser posted image ? sviđa mi se da na forumu mogu upoznati mnogo dragih cura.Hvala vam puno i nadam se ugodnom druženju.Ispričavam se ako budem griješila,a vi me slobodno ispravljajte.

< Poruku je uredio anaxx -- 4.7.2011 11:51:30 >

clock-img

23.09.2010, 20:32

clock-img

natalijax

pencil-img

12210

dbro došla draga,žao mi je zbog bebice,mislim da kažu od četir do šest mjeseci da treba napravit pauzu prije druge trudnoće,a za pretrage mislim da ti to ginić treba reči koje pretrage treba napraviti,sretno

clock-img

23.09.2010, 20:46

clock-img

pincirotvajler

pencil-img

12489

žao mi je user posted image
user posted image

_____________________________

"Ljubav je slijepa i zbog toga joj je tako izoštreno čulo dodira."

clock-img

23.09.2010, 20:53

clock-img

lee

pencil-img

4135

žao mi jeuser posted image ,dobro nam došla.

_____________________________

Alex 2.5.2009
pravi sam decko veliki :) stize mi brat 11.12. 2013

clock-img

23.09.2010, 21:28

clock-img

sina

pencil-img

1737

žao mi je zbog tvog gubitka,znam kako je to.ginić neka ti kaže ako trebate neke pretrage napraviti,a za iduću user posted image  čekaj koji mjesec,mada da se maternica i sluz maternice obnovi za 3-4 mjeseca. tako su meni rekli. dobro došla,ostani s nama.

_____________________________

16.03.2012- Korana
09.10.2013- Ivan

clock-img

23.09.2010, 22:06

clock-img

marija0

pencil-img

874

žao mi je zbog gubitkauser posted image i kod mene je isto bilo, išla sam jedino vadit krv da vidim koja sam krvna grupa radi neke inekcije koja se triba dobit u roku 3 dana od pobačaja ali ja sam + pa je nisam primila... drugo ništa, gin. mi je reka 6 miseci da pričekamo dok se to sve očisti da nebi bilo nekih problema.... dobrodošla

clock-img

24.09.2010, 19:07

clock-img

klarita

pencil-img

43

DOBRODOŠLA!
Meni je doktor rekao da treba proći 6 normanih menstruacija. dakle oko 6.mjeseci. Ali i kad ti budeš psihički spremna što je najvažnije. Obavi ultrazvuk, papa , briseve . Mora ti vidjeti ultrazvukom.

< Poruku je uredio anaxx -- 4.7.2011 11:52:25 >

clock-img

24.09.2010, 22:15

clock-img

BUCIJA

pencil-img

1

danas se vratila iz bolnice s takvom situacijom,,prvo spontani sad vanmaternična bez kiretaže... čekati najmanje 6 mjeseci i napraviti pregled na cerviklne bakterijeuser posted image

< Poruku je uredio anaxx -- 4.7.2011 11:52:09 >

clock-img

25.09.2010, 10:33

clock-img

breskvica22

pencil-img

557

nazalost spontanim pobacaje zavrsi svaka 3.trunoca.tako kazu statistike.takvo iskustvo nisam imala.ja sam svaki put morala u bolnicu. doktor mi nije htjeo dati uputnicu za zadnji puta za bolnicu.rekli su mi da nisam dosla da bi dobila sepsu,da sam mogla umrjeti.kod mene je tako da se to za mene priljepi(hvala bogu s jedne strane) da nemoze samo izaci.bas moram na ciscenje.vjeruj mi bolje da nisi isla na to. jako mi je zao sto ti se to sve dogodilo,ali mi smo uz tebe i nedaj se. ako te sta muci reci nam. imat ces i ti vise srece drugi puta. samo nemoj odustati ! saljemo ti
vibrice

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

< Poruku je uredio anaxx -- 4.7.2011 11:51:59 >

clock-img

07.05.2015, 12:55

clock-img

kiar

pencil-img

130

Nažalost i meni se jučer dogodio spontani u 7 tt,bila sam na hitnoj samo je krenulo van,nadaju se da će tijelo sve samo obavit... kontrola mi je sljedeći tjedan da vidimo jeli sve izašlo... sada me zanima koliko traje ovo krvarenje i bol...jer su mi rekli ako se bolovi i krvarenje pojačaju da dođem na kiretažu... osjećam se užasno i od jučer samo user posted image

clock-img

11.10.2017, 15:52

clock-img

Alika

pencil-img

9

Dobar dan. Imam pitanje?user posted image u 6 mj imala sam spontani u 8tj. Sad poslje imala sam 3 normalne mjsecnice i uredne. Sad nije mi jasno zasto imam jak iscjedak svo vrijeme. Mislim kolicinski stvarno puno. Koda imam mjesecnicu. Ginica veli da je normalno zbog hormona. Da i poslje spontanog se nemogu rijesiti bakterije ureaplasma. Sad krece vec treca terapija. Usto imam svakodnevna probadanja u predjelu jajnika i mucnine. Ginica veli da je sve normalno. Bas ne vijerujem u to. Sad pijem dvije vrste vitamina i antibiotik. Sta da radim? Da trazim drugo misljenje? Nekako me vuce k bioenergicarki. Imam slaba vjerovanja u privatnike. Pomoc?

< Poruku je uredio Alika -- 11.10.2017 15:53:52 >

clock-img

12.10.2017, 10:13

clock-img

PinkyFunkyBirdy

pencil-img

5157

Alika žao mi je zbog toga što prolaziš, ali po ovome što pišeš svakako trebaš profesionalnu pomoć od nekog sposobnijeg ginića koji će odraditi sve što treba. Iscjedak ti je vjerojatno ili zbog ureaplasme (spontani je gotovo sigurno od toga) ili si možda čak dobila i gljivice od toliko antibiotika (dal uzimaš kakve probiotike da se smanji mogućnost dobivanja gljivica?). I, da li se i tvoj muž isto paralelno liječi antibioticima zajedno s tobom? Jer to je pod OBAVEZNO jer ju i on ima (ali bez ikakvih simptoma) pa ako se on ne liječi onda ti ju on stalno vraća.
Ako si u Zg mogu ti preporučiti odličnog privatnika za kojeg imam samo riječi hvale (meni je jako puno pomogao, no možeš ga i prosurfati pa ćeš vidjeti tuđe komentare: https://najdoktor.com/ante-vukovic/d16457, link na privat: http://www.ginekologija-vukovic.hr/). Bioenergijom ćeš možda riješiti dio - vjerojatno bol i možda mučninu, ali mislim da ureaplasmu moraš riješiti lijekovima.
Sretno! user posted image

_____________________________

My Ovulation Chart

17.10.2014. - M (moj pametni dečko)
19.10.2017. - D (veliki dečko koji želi biti mala beba)
24.02.2021. - L (mala ljepotica koja je stigla na mamin rođendan)

clock-img

12.10.2017, 15:41

clock-img

Alika

pencil-img

9

Puno hvala na savijetima. Puno ste pomogli. Pijem probiotike sad drugi dan. Danas budu nalazi. Muz se ljecil paralelno sa mnom. U vzu sam. Cut cu nalaze pa cu otici ovdje kod privatnika. Polikliniku sunce. Cula sam da su odlicni. Budem javila kako stoje stvari. Puno hvala jos jednom.

clock-img

12.10.2017, 19:12

clock-img

Alika

pencil-img

9

Evo javila da nemam ureaplazmu. I dalje tvrdi da je to normalno. Veli da ako bu mi i dalje lose nek dodem k njoj. Sve jedno ja cu otici sutra u polikliniku sunce. Mislim da je to najbolje. user posted image

clock-img

12.10.2017, 21:38

clock-img

PinkyFunkyBirdy

pencil-img

5157

Slažem se da je najbolje da pitas za drugo mišljenje i slažem se da je Sunce dobra odluka. Sretno i javi sto su rekli.

_____________________________

My Ovulation Chart

17.10.2014. - M (moj pametni dečko)
19.10.2017. - D (veliki dečko koji želi biti mala beba)
24.02.2021. - L (mala ljepotica koja je stigla na mamin rođendan)