cookie-img

Web stranica upotrebljava kolačiće

Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku. Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe.

writing-img

Spirala i tamponi

clock-img

03.08.2011, 13:35

clock-img

njanja

pencil-img

8766

Na svim "službenim" uputama kaže da se ne preporučuje prvih 6 mj....
Moj gin kaže da se tamponi uopće ne koriste, ali ako već sa spiralom koristim, da treba paziti ad se ne zakači za končić
E sad, pomirila sam se s tim da ih ne koristim,iako sma zadnjih 10 tak god samo njih koristila (uložak noću), ali taman idem na GO i slj. tj planiram s janom na plažu i moram se kupati...
Končić mi se ionako uvukao pa nemam brige da ga potegnem...

Cure (rosa, pinči, bruma i ostale koje imate), koristite li tampone odkad imate spiralu i što vaši ginekolozi kažu????



_____________________________

JAN, moja najveća ljubav, sreća, ponos, uspjeh i poticaj!


"Kad poljubim lice tvoje da izmamim osmjeh,
Onda pouzdano razumijem čari neba u svjetlu zore".
-Tagore-

clock-img

03.08.2011, 13:39

clock-img

pincirotvajler

pencil-img

12489

dr me nije ni pitala kaj koristim za vrijeme menge user posted image pa onda pretpostavljam da svejednouser posted image
ja osobno nikad nisam tampone tak da..neznam

_____________________________

"Ljubav je slijepa i zbog toga joj je tako izoštreno čulo dodira."

clock-img

03.08.2011, 13:43

clock-img

Ruža

pencil-img

14064

Cca 2 mjeseca nakon stavljanja bila sam na vikendu u sv. Martinu i koristila sam ih bez ikakvih problema, s tim da niti nije bila neka menga više kao probojno krvarenje. Stoga mislim da nemaš brige.

_____________________________

Samo luda mama...

clock-img

03.08.2011, 21:59

clock-img

inesica

pencil-img

877

Svasta! To ti je ginekolog rekao za koncic???
Ja bih se odmah prebacila kod nekog drugog, sta on spiralu stavlja u rodnicu ili maternicu?!?
Majko mila, pa spirala ide u maternicu, tamo gdje tampon ni u snu nikad ne udje! Ma ne mogu vjerovati!
Inace, ne koristim tampone, to mi je fuj, osim ako bas moram zbog kupanja u moru.

_____________________________

Ljudi uvijek priželjkuju nekakve promjene, iako ne žele ništa mijenjati.

clock-img

03.08.2011, 22:24

clock-img

mamacita

pencil-img

1873

Inesica, milism da je ovdje upitno sta ako se tampon zakaci za koncic od spirale koji treba viriti iz maternice zbog lakseg uklanjanja, a ne ako se zakaci za spiralu, koja je naravno u maternici.

clock-img

04.08.2011, 09:44

clock-img

njanja

pencil-img

8766

inesica, moj ginekolog je inače smetlar pa ne na kamo se spirala stavlja??????

sarkastična sam naravno....


mamacita ti je objasnila pa nema šta više dodati, ako nemaš spiralu i ne koristiš tampone, ni ne treba mi tvoj savijet

_____________________________

JAN, moja najveća ljubav, sreća, ponos, uspjeh i poticaj!


"Kad poljubim lice tvoje da izmamim osmjeh,
Onda pouzdano razumijem čari neba u svjetlu zore".
-Tagore-

clock-img

04.08.2011, 22:01

clock-img

inesica

pencil-img

877

Perdona me, nisam se sjetila TOG koncica! Streljajte me!

_____________________________

Ljudi uvijek priželjkuju nekakve promjene, iako ne žele ništa mijenjati.

clock-img

04.08.2011, 22:06

clock-img

danery

pencil-img

10504

inesica,ruke u vis user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

...bejb...our be(a)st.....

....mini gospa....

bogo....priti pliiiiiiiiiz,očuvaj me od baba u životu,od ostalog ću se sama čuvati..... ;)

clock-img

17.08.2011, 18:05

clock-img

nemirna mama

pencil-img

873

spiralu imam 2 god. stavila sam je poslje poroda i prezadovoljna sam s njom i tampone koristim normalno, nemam nikakvih problema, gin. mi je rekla da ih samo češće mjenjam....prije sam imala po 4 sata tampon a sad svaka 2-2,5 sata ga promjenim...i to je to....od uložaka dobijem osip 

_____________________________



Zivot je kao procitan roman samo razlika je u tome sto se u romanu mozes vratiti na ljepse strane a u zivotu nikada na ljepse dane!!!!

clock-img

17.08.2011, 22:43

clock-img

inesica

pencil-img

877


IZVORNA PORUKA: danery

inesica,ruke u vis user posted image user posted image user posted image user posted image


:))))))))))))) pucaj!

_____________________________

Ljudi uvijek priželjkuju nekakve promjene, iako ne žele ništa mijenjati.