cookie-img

Web stranica upotrebljava kolačiće

Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku. Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe.

writing-img

Snijeg napokon!

clock-img

14.12.2007, 13:34

clock-img

mirna

pencil-img

8134

Baš sam se razveselila danas kad sam vidjela da pada. Samo da bi ostao do božića...

clock-img

14.12.2007, 13:38

clock-img

DEA

pencil-img

591

Sad mi sestra iz Zagreba javlja da pada ...U nas - u Šibeniku olujna bura i sunce , isto mislim da će pasti ove zime , jedini je problem kod nas šta svake godine " iznenadi " komunalce pa nastaju kolapsi u prometu , ljudi padaju i tako ... Guštajte ...user posted image

clock-img

14.12.2007, 13:41

clock-img

mirna

pencil-img

8134

ista ti je situacija u zagrebu ili još gora zbog gužve..tebe na sreću sad ne može otpuhnuti. user posted image user posted image user posted image

clock-img

14.12.2007, 14:45

clock-img

maja

pencil-img

6000

Uh, evo i kod nas u Bj. sve bijelo, a ja ne volim snijeg, ni zimu kad sam sva smrznuta, najradije nebi cijeli dan izlazila iz kreveta!

clock-img

14.12.2007, 16:24

clock-img

DEA

pencil-img

591

HA - HA , DOBRA TI JE OVA BAZA , POZDRAV ...user posted image

clock-img

16.12.2007, 20:20

clock-img

Mamica

pencil-img

95

Nemoj mi o snijegu..user posted image otkad je pao sam bolesna kao i moja djeca.user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Always look on the bright side of life:)