cookie-img

Web stranica upotrebljava kolačiće

Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku. Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe.

writing-img

Sex u trudnoći

clock-img

17.03.2010, 18:30

clock-img

somsa

pencil-img

28

Cure imam pitanjce: jesu li vaši partneri i dalje zainteresirani za sex dok ste trudne? Moram priznati da na svoju veliku žalost živim u celibatu user posted image iako mi se želja za sexom povećala od kad sam trudna. U početku je još sve bilo ok, ali od kad se vidi da sam trudna moj muž i ja živimo ko brat i sestra user posted image . Ne mogu reći da me uopće ne doživljava; ono poljubi me, zagrli, primi za guzicu, ali čim ja krenem u neku akciju koja bi i u najmanjoj mjeri mogla ukazivati na to da bi ja malo više on pobjegne glavom bez obzira. Razgovarala sam s njim i odgovor je bio da jednostavno nema želju za sexom, da je i on "trudan". Kakva su vaša iskustva?user posted image

clock-img

17.03.2010, 18:33

clock-img

Ninaa

pencil-img

7487

Meni je do 20 tjedna bilo konstantno muka od jutra do mraka i ni do čega mi nije bilo. Njemu je to sve bilo super i bio bi se mogao stalno. Onda poslije kad sam se ja htjela i kad mi se povećala želja njemu se nije dalo, jel mu je bilo bed kad ga je beba gurala tak da ti moj sex u trudnoći nije baš bio nešto. Bilo ga je ali ne baš previše.

_____________________________

Mamine srećice 14.03.2009. i 2012.

clock-img

17.03.2010, 18:40

clock-img

somsa

pencil-img

28

Ma mogla bi ga znaš... pridavit. Prije trudnoće bi on stalno, a meni puno puta nakon posla, kućanskih poslova i ostalih sranja baš i nije bilo volja. Sad sam doma, opuštena, konačno mi nije zlo, do poroda je još 12 tjedana i trbuh je još u granici normale i izvedivosti i sad on štrajka! Moram priznati da sam stvarno frustirana. Kad se beba rodi em neću smjeti neko vrijeme i onda nakon cijelog dana i noći pelena, cicanja, bljucanja, plakanja i ostalog sigurno neću skakat od sreće kad mi on dođe s "onim" osmijehom na licu. Baš su neki ti mužjaci!user posted image

clock-img

17.03.2010, 18:59

clock-img

danery

pencil-img

10504

ufff...mi ne smijemo... čini mi se skroz do krajabi moglo potrajat... meni nije tolika frka,al dođe mi ponekad... a mm se jadan samo miče od mene da me ne spopadne...
bi on rado,al dr reče ne i nikako...

clock-img

17.03.2010, 19:27

clock-img

lidac0605

pencil-img

4975

Mi smo se u prve tri trudnoće "prašili" ko veliki user posted image user posted image user posted image ...čak bi mogla reć i više nego prije...
Sad u ovoj ne smijem zbog komplikacija,a rado bi i ja i on user posted image user posted image user posted image

_____________________________

"Children will not remember you for the material things you provided,but for the feeling that you cherished them"

clock-img

17.03.2010, 20:57

clock-img

twitty

pencil-img

3428

mene je mm izbjegavao ko da sam kužna tako da znam kako ti je... user posted image user posted image user posted image

_____________________________

gibam...

clock-img

17.03.2010, 20:58

clock-img

cuba

pencil-img

21489

Ja sam mislila da kad mi se drob bude vidio da mm neće imati želju tj da će ga to odbijati ali nije već smo oboje nekako bili lijeniuser posted image user posted image ..ono više nam je bilo do maženja i toga iako je sexa bilo ali ne u tolikoj mjeri kao prije..

_____________________________

Roko i Dino user posted image

clock-img

17.03.2010, 21:02

clock-img

Nika 24052006

pencil-img

5558

u prvoj trudnoći je bilo katastrofa,nije htio nikako,rekao je da se boji,tako da te razumijem,bježao je od mene ko vrag od tamjana. Sad u ovoj trudnoći se ipak malo više seksamo...

_____________________________

Moje velike ljubavi
Nika 24.05.2006.
Ines 07.05.2010.

clock-img

18.03.2010, 10:01

clock-img

Točkica28

pencil-img

2918

ja ne smijem :(
a prodala bi se za jedan sexić sa dragim...
al'' sve za mog crveka u buši user posted image


_____________________________

Točka do točke točkica...
11.10.2010.Šimac <3, 17.1.2013. Mini Šimac <3
Naše sve <3 <3

clock-img

18.03.2010, 12:25

clock-img

Bebys

pencil-img

10225

somsa izvini ali ne razumije...mozda se boji da ce povrijediti bebu...nadam se da je samo to..inace ovo mi NIJE NORMALNO...user posted image

clock-img

18.03.2010, 12:33

clock-img

Bebys

pencil-img

10225

ali vidim da vas ima koje ste bile odbijene isto...pa mozda su takvi tipovi muskaraca tko ce ih znati...user posted image

clock-img

18.03.2010, 14:46

clock-img

bubamara787

pencil-img

259

mene je mm isto tako izbjegavao u prvoj trudoci....kako mi je trbuh rastao tako se je on  udaljavao... a ja sam se prepustila sudbini... no rekla sam si da to necu nikada vise ponoviti... u drugoj trudnoci sam puno puta sama preuzela inicijativu.. i to se je njegu svidjelo... tak da nam je bilo bas "veselo"... a i jos je ... fala bogu... bez obzira sto imamo dvije male bebice... user posted image user posted image user posted image tak da ti je moj jedini savijet: prezumi inicijativu...

_____________________________

Marta 05.04.2008.
Katarina 12.10.2009.

clock-img

19.03.2010, 06:14

clock-img

Bubi1986

pencil-img

63

nije nas spriječavalo,čak smo  pred kraj puno više user posted image

_____________________________

sunce mamino-DAMJAN 26.01.2010.

23.03. 5kg i 59cm :)
17.05. 6,600kg i 65 cm :)
glasajte za mene :)))

http://www.24satamama.com/index.php/kategorije/detaljno/1029

clock-img

21.03.2010, 11:59

clock-img

adryosijek

pencil-img

3129

ja sam samo radi reda da on uziva a meni islo na zivce svaki dan pogotovo sto nista ja nemogu sudjelovat sa stomacinom a glupo mi kad samo  on vodiuser posted image sad vec 3 mj nistaaaa jel sam ja u hr on u italiji dosla sam tu rodit jel nemam papire tam pa se vracam natraguser posted image

_____________________________

moja mala cura je moje sve...

clock-img

21.03.2010, 12:01

clock-img

adryosijek

pencil-img

3129

al uvijek se bojim nevjere za vrijeme  trudnoce puno njih proset_a do one sa manjom rupicom ili ne trudnom dokazano nazalost ja da moj odbuser posted image user posted image ija sex dok sam trudna odrezala bi mu malog jel ko zna di bi on praznio ako nebi samnom user posted image user posted image

_____________________________

moja mala cura je moje sve...

clock-img

27.03.2010, 07:19

clock-img

somsa

pencil-img

28

Ma nije da se boji povrijediti bebu, nego veli da ima osjećaj ko da radi incest. Sad smo ko brat i sestra, samo što je sestra popaljena, a brat čaki i ne "pere veš na ruke" jer stvarno nema volju za nikakvim oblikom seksa. Osjećam se ko pubertetlija jer ponekad stvarno više nemogu pa si dam sama oduška. Žene moje takve erotske snove ko zadnjih par tjedana nisam imala nikad!!!!!!user posted image user posted image user posted image

clock-img

27.03.2010, 08:29

clock-img

ZVRK

pencil-img

20333

ja sam u user posted image imala sex kao i kada nisam bila user posted image

_____________________________

Život ponekad traži od nas više no što mislimo da možemo podnijeti.IPAK,vrijedi se potruditi!
zvrkić došao 17.06.2005.
zvrkica došla 08.12.2010.