cookie-img

Web stranica upotrebljava kolačiće

Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku. Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe.

writing-img

Sex prije i poslije poroda

  
clock-img

08.04.2010, 12:10

clock-img

xxl

pencil-img

1724

Ja sam taman mislila da sam se vratila u formu kad mi mm veli da je drugaćijeuser posted image Da je sada pažljivijeuser posted image kaj god mu to znaćilo.Definitivno je rijeđe i stalno smo na oprezu radi klinaca..Kako je vama??Ima li razlikeuser posted image

< Poruku je uredio cvrčak -- 8.4.2010 18:20:46 >


_____________________________

Patrik 04082000
Paolo 30092008
Paula ili Pacifik
Ivanaa

clock-img

08.04.2010, 12:13

clock-img

mala pcelica

pencil-img

5866

oo ima razlie i te kako! prije je bilo češće,bolje i imala sam želju...poslje poroda niti imam želje ,ni vremena,stalno sam umorna,a i kad doje do sexa beezveze mi je user posted image

_____________________________

?"Često čovjek trpi i nekoliko godina, smiruje se, podnosi i najokrutnije kazne, i odjednom se slomi na nekoj sitnici, na nekoj gluposti, gotovo ni zbog čega."

clock-img

08.04.2010, 12:13

clock-img

Točkica28

pencil-img

2918

ja sam trudna 13 tj i sad neki dan smo prvi put jer je bilo zabranjeno, nego... veli dragi da sam mu uska hahahahah
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Točka do točke točkica...
11.10.2010.Šimac <3, 17.1.2013. Mini Šimac <3
Naše sve <3 <3

clock-img

08.04.2010, 12:20

clock-img

njanja

pencil-img

8766

IZVORNA PORUKA: xxl

Ima li razlikeuser posted image

 
da razlike user posted image user posted image
totalno, ne mogu uopće usporediti ono prije i sada, fizički je sve ostalo isto, dobro se poznamo i tijela nam lijepo funkicioniraju, znamo što želimo, kako želimo i to je jedino što je ostalo isto....
promijenilo se sve ostalo, način koji vodi sexu, učestalost, feeling poslije....
nije loše, ali definitivno nije isto kao prije


_____________________________

JAN, moja najveća ljubav, sreća, ponos, uspjeh i poticaj!


"Kad poljubim lice tvoje da izmamim osmjeh,
Onda pouzdano razumijem čari neba u svjetlu zore".
-Tagore-

clock-img

08.04.2010, 12:29

clock-img

xxl

pencil-img

1724

ma da ja prvo pitam jel-jel djeca spavaju...a on odgovara-Tiše da ih ne zbudiš!!Koja predigrauser posted image

_____________________________

Patrik 04082000
Paolo 30092008
Paula ili Pacifik
Ivanaa

clock-img

08.04.2010, 12:46

clock-img

ejmama

pencil-img

7290

IZVORNA PORUKA: xxl

ma da ja prvo pitam jel-jel djeca spavaju...a on odgovara-Tiše da ih ne zbudiš!!Koja predigrauser posted image



user posted image user posted image user posted image
Nama prvo zaspe jedna, a starija zaspe u boravku pa je vodimo u spavaću sobu nekad bila naša sad je od cura, tako da mi imamo boravak, ali puno puta se desi da dok one zaspu i mi začorimo.

Sex mi je puno bolji poslije 2.poroda.


< Poruku je uredio ejmama -- 8.4.2010 12:47:22 >


_____________________________

H 07 E 09

clock-img

08.04.2010, 12:51

clock-img

xxl

pencil-img

1724

Pa kakav bude nakon 3??Hororuser posted image

_____________________________

Patrik 04082000
Paolo 30092008
Paula ili Pacifik
Ivanaa

clock-img

08.04.2010, 13:07

clock-img

buduća mamica

pencil-img

2482

naš prvi pokušaj je neslavno propao, počelo je s jel beba spava, hoćemo? međutim beba ko da je slutila da se mama i tata hoće maziti tako slatko se probudila i počela gugutati, stenjati i proizvoditi neke zvukove da je sve završilo sa smijehomuser posted image user posted image user posted image user posted image nije ni duda pomogla da beba zaspi ponovno, morali smo prekinuti akciju user posted image user posted image user posted image user posted image

clock-img

08.04.2010, 13:33

clock-img

Bebys

pencil-img

10225

IZVORNA PORUKA: mala pcelica

oo ima razlie i te kako! prije je bilo češće,bolje i imala sam želju...poslje poroda niti imam želje ,ni vremena,stalno sam umorna,a i kad doje do sexa beezveze mi je user posted image

potpisujem...jako se prorijedilo

clock-img

08.04.2010, 13:43

clock-img

sig

pencil-img

594

joooooooooj cure moje... nakon prve trudnoće (ja sam imala carski) bilo je user posted image dugo bez... i kasnije sve nešto na pola - da me neboli... da se mala ne probudi i td...
Kasnije je mala počela vikendima spavati ili kod mojih ili kod njegovih i onda je bilo milina user posted image
A sada kako je ona već veća - ima pune 4 godine i spava od 21,00-21,30(najkasnije) pa do jutra kao mali cokić .... sada nam nema premca - gotovo kao nekada... duuuuuga maženja... slatki poljubčići.. barem 3 puta tjedno... više ne čekamo vikend user posted image user posted image



_____________________________

imam dvije ljepotice jedna ljepša od druge

clock-img

08.04.2010, 14:13

clock-img

ZVRK

pencil-img

20333

promjenjen je u tom pogledu što je kraćeg trajanja nego prije
ali inače sve 5

_____________________________

Život ponekad traži od nas više no što mislimo da možemo podnijeti.IPAK,vrijedi se potruditi!
zvrkić došao 17.06.2005.
zvrkica došla 08.12.2010.

clock-img

08.04.2010, 18:19

clock-img

Brisani uporabnik

pencil-img

7400

[Sadržaj poruke je obrisan]

clock-img

08.04.2010, 18:45

clock-img

mala pcelica

pencil-img

5866

IZVORNA PORUKA: cvrčak

Ma,daj..Nikako da zaspi,stalno se budi,sve na prstima,psst da ju ne probudimo,ja budem skroz krepana,ujutro se ustaje prije ili u 5huser posted image  
Kada pitam ja vas?


ko se budi u 5?? malecka user posted image

_____________________________

?"Često čovjek trpi i nekoliko godina, smiruje se, podnosi i najokrutnije kazne, i odjednom se slomi na nekoj sitnici, na nekoj gluposti, gotovo ni zbog čega."

clock-img

08.04.2010, 20:54

clock-img

pincirotvajler

pencil-img

12489

drukčija je jedino kontracepcija-rikverc

_____________________________

"Ljubav je slijepa i zbog toga joj je tako izoštreno čulo dodira."

clock-img

08.04.2010, 22:01

clock-img

cuba

pencil-img

21489

Promjenilo se to što ga jako malo upražnjavamo...maleni je s nama u sobi (dojim a i po noći) pa mi je zgodnije da je s nama u sobi ali jedva čekam da ga prebacimo u njegovu sobu... jer svaki put to bude: jeli spava? pssst nemoj da se probudi.. pa nekako izgubiš volju...ali sex mi je ostao istiuser posted image

_____________________________

Roko i Dino user posted image

clock-img

08.04.2010, 22:24

clock-img

Nika 24052006

pencil-img

5558

Meni je nekako bolji seks nakon prvog poroda (vidjet ćemo kako će biti nakon drugog),nije biilo problema s tim,spava li,i sl,jer je malena totalna spavalica,a i u svojoj je sobi,tako da nema beda.U prvoj trudnoći je seks bio rijedak,jer se mm bojao,a sada u drugoj sve kao da i nisam trudna,osim što mi je sad pred kraj teško,nikako se ne mogu namjestiti,a o grčevima u nogama i preponama da ne pričam,pa sve ispadne smiješnouser posted image ...

_____________________________

Moje velike ljubavi
Nika 24.05.2006.
Ines 07.05.2010.

clock-img

08.04.2010, 23:23

clock-img

Ninaa

pencil-img

7487

Pa kod nas se definitivno promjenilo dosta toga. Kao prvo mala tak loše spava tj. jako slabo tak da se probudi i kad se dižemo iz kreveta tak da nas je prognala iz našeg kreveta. Inače ja sam umorna i većinom mi se neda i nemam volje, a inače sam sex mi je puno bolji poslije poroda. Prije mi je bilo super jel je bilo spontano, često i bez obzira na vrijeme, a sad je to navečer kad sam već krepana i neda mi se

_____________________________

Mamine srećice 14.03.2009. i 2012.

clock-img

09.04.2010, 08:25

clock-img

MILLA

pencil-img

2676

prije samuela...pa,gotovo svaki dan...user posted image ...sada....ok..ima več skoro 16 mj. mogu reči da smo se prije 2mj. vratili na staro. napokon je počeo spavati kako treba pa sam i ja odmorna. ali godinu dana....užas! umorna,ne da mi se....mm je več bio lud. a kad bi nešto i bilo,ja sva napeta,samo čekam kad če se mali javituser posted image ...al eto..treba bit strpljiv...sve dođe a svojeuser posted image user posted image user posted image ......
user posted image


_____________________________

mm & ja..18.12.2002.
Samuel... 30.12.2008.
Mila....???

clock-img

09.04.2010, 08:57

clock-img

Jack_Tequila

pencil-img

166

žena mi je rodila prije nešto više od dva mjeseca i mogu vam reći da mi je seks puno bolji nego prije. :D Ne što se tiče kvalitete, nego mi je žena iz nekog razloga puno, puno privlačnija.

Nemam pojma u čemu je kvaka. Ali kad je vidim kako se priprema za tuširanje, pa prođe kraj mene u gaćicama i grudnjaku, odma' krv u obje glave. user posted image I prije mi je bila privlačna i seksi, daleko od toga, ali sada... AJMEEEEE!!!!

Jedina je prepreka manjak vremena i njen umor. :( No i to nekako uspijemo iskombinirati. user posted image

A u mp3, kud sam se baš sad na poslu sjetio moje gole žene... user posted image


_____________________________

23.01.2010. > Zvijezda je rođena!

clock-img

09.04.2010, 09:01

clock-img

danery

pencil-img

10504

IZVORNA PORUKA: Jack_Tequila

A u mp3, kud sam se baš sad na poslu sjetio moje gole žene... user posted image



user posted image user posted image user posted image user posted image

neka,neka....blago njoj user posted image user posted image

clock-img

09.04.2010, 09:03

clock-img

MILLA

pencil-img

2676

dakle...hm....zvučiš kao mm...to je isto meni on govorio i stalno trčao za mnom....a ja sam mislila da me želi ohrabriti(jer sam se osječala odvratno sa 20kg višeuser posted image ....znači,ipak je to stvarno misliouser posted image user posted image

_____________________________

mm & ja..18.12.2002.
Samuel... 30.12.2008.
Mila....???

clock-img

09.04.2010, 09:14

clock-img

Jack_Tequila

pencil-img

166

Trenutno ima 8 ili 9 kg više nego prije trudnoće, mala škembica... :) To mi je nekako simpatično. :)

Dodatna stvar koja mi nije jasna jest činjenica da sam prisustvovao porodu. Čitao sam kako su žene muškarcima manje privlačne ukoliko prisustvuju porodu, pa ono... To je bio jedan od razloga zbog kojih sam se potajno bojao porođaja. Ondje sam vidio doslovno sve, od trudova, preko porođaja i izlaska bebice (hm, izlaska... Mala je frcnila van :), pa do rezanja pupčane vrpce i šivanja supruge.

I sad mi žena više seksi nego prije.

Cool.


_____________________________

23.01.2010. > Zvijezda je rođena!

clock-img

09.04.2010, 09:19

clock-img

MILLA

pencil-img

2676

ovo sve bi definitivno potpisao i mm....user posted image ....

_____________________________

mm & ja..18.12.2002.
Samuel... 30.12.2008.
Mila....???

clock-img

09.04.2010, 09:19

clock-img

ZVRK

pencil-img

20333

user posted image za tebe i dragu.
uživajte jedni u drugima što viiiiiiiišeuser posted image user posted image

_____________________________

Život ponekad traži od nas više no što mislimo da možemo podnijeti.IPAK,vrijedi se potruditi!
zvrkić došao 17.06.2005.
zvrkica došla 08.12.2010.

clock-img

09.04.2010, 09:23

clock-img

leilany

pencil-img

9082

user posted image user posted image



_____________________________

BEK 27.o5.o9.

Zadnji članci

article-img