cookie-img

Web stranica upotrebljava kolačiće

Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku. Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe.

writing-img

Savijeti za prilagodbu jaslicama

clock-img

11.08.2009, 10:49

clock-img

njanja

pencil-img

8766

Drage moje,
Jančina 01.09. kreće u jaslice, imati će 14,5 mjeseci...Trenutno je kod bake i dede i uživa s njima kao malo prase, ali ubrzo nas čeka novo-teže odvajanje...

Mame koje su to prošle i tete u vrtiću (puli, anne, krky-koga sam zaboravila???) molim za savijete što god vam padne na pamet....

Pusa i pozz svima, javim se ovih dana malo dulje!!!!

_____________________________

JAN, moja najveća ljubav, sreća, ponos, uspjeh i poticaj!


"Kad poljubim lice tvoje da izmamim osmjeh,
Onda pouzdano razumijem čari neba u svjetlu zore".
-Tagore-

clock-img

11.08.2009, 14:08

clock-img

Ruža

pencil-img

14064

Ja vam mogu poželjeti jedino sretno!user posted image
Bilježi nam iskustva.user posted image

_____________________________

Samo luda mama...

clock-img

11.08.2009, 16:16

clock-img

ejmama

pencil-img

7290

Želim vam puno srećeuser posted image user posted image Mi nismo imali problema s prilagodbom, nekad čak nije htjela ići doma, eto imala sam sreće. Di će ići Jan?

_____________________________

H 07 E 09

clock-img

11.08.2009, 19:48

clock-img

BUMBIKA

pencil-img

12072

Draga i nas to čeka sada,nadam se da će dobro proćiuser posted image
mene je sad najviše strah toga kako će to sve prihvatiti jer je bio u bolnici,a inače jako voli djecu pa mislim da nebi trebalo biti problema


_____________________________

DINO 04.09. 2007

clock-img

12.08.2009, 07:55

clock-img

dominik

pencil-img

7965

prvo - nemoj slusat one pateticne mame koje ce biti na privikavanju u vrticu jer ce te nepotrbno uplasiti i pricati kako ti je djete tulilo 20 minuta kad si prvi puta otisla na pola sata...
nama je bilo prva 3 tjedna tesko...on me drzi za majcu ja mu prakticki trgam majcu iz ruku i odguravam ga od sebe...odlazim u suzama...nakon 30 minta na poslu vec se lakse dise...ali nakon mjesec dana vec je to drugacije...a nakon 3 mjeseca druga prica...mali trci u vrtic..tetama u krilo...ja sam uvjerena da je nama pomoglo to kaj je dolazio u dezurstvo i prvih pola sata bio sam sa tetama pa se osjecao posebno mozda...tete a obzavaju a sad toliko obozava vrtic da sam pita kada ce u vrtic....savjet...ma koliko god teski bili prvi dani ne odustaj...proci ce i bit ce bolje

clock-img

12.08.2009, 10:28

clock-img

Zvonki

pencil-img

10869

I nama se sprema isto uskoro. Treba ostati hladne glave koliko je god moguće. Svako dijete je individua pa će se tako i prilagođavati. Ako popričaš s bilo kojom tetom u vrtiću sve će ti reći isto. Da nije tako strašno kao što mi mame to primamo srcu

_____________________________

.-..-.
`·.·´
?/
/?
/ \ Bože, molim Te za strpljenje...I to želim odmah sada!

clock-img

12.08.2009, 11:35

clock-img

božica

pencil-img

8832

Tako je Zvonki user posted image

I ja vam se javim u 9mjuser posted image


_____________________________

idem micat rit...