cookie-img

Web stranica upotrebljava kolačiće

Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku. Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe.

writing-img

Sajam za bebe-boćarski dom

clock-img

28.09.2007, 20:18

clock-img

mirna

pencil-img

8134

Da li ste ga posjetili? Što ima za vidjeti? Ima nešto povoljno za kupiti? Sutra bi ga išli posjetiti..

clock-img

29.09.2007, 08:13

clock-img

duba

pencil-img

59

Ja se spremam na sajam za bebe u nadi da ću kupit ponešto za bebicuuser posted image

clock-img

29.09.2007, 10:43

clock-img

simba

pencil-img

4

Ja bila jučer bilo je super nije baš neki sajam za kupnju ali barem ti prođe vrijeme

clock-img

29.09.2007, 21:20

clock-img

duba

pencil-img

59

Bila sam na sajmu i iskreno sam razočarana.Cijene su strašne ni blizu sajamskih sa svih strana te obasipaju raznim letcima,dave za dječju štednju...Zagrebački mališani su bili odlični tako su slatki ti klinciuser posted image Namjeravala sam kupit ponešto za dolazeću bebu ali nisam baš imala neki izbor tako da od toga ništa,čak niti igračke jer postoji jedan jedini štand a cijene su kao da su igračke od zlatauser posted image .Mislim da su malo pretjerali trebalo je više stvari bit namjenjeno dijeci ipak je to sajam za bebe a ne za banke

clock-img

29.09.2007, 21:29

clock-img

mirna

pencil-img

8134

Slažem se s tobom, duba. ove gospodje iz banaka su bile stvarno dosadne. Mislim da bi trebalo biti više štandova sa igračkama i dječjom odjećom. Program se i meni svidjao. nadam se da će slijedeće godine biti bolje. ovo je prvi takav sajam i sama ideja je stvarno super. a moj mali je još cijelu večer spominjal fifi s kojom se je slikao.

Mirna

clock-img

01.10.2007, 21:34

clock-img

katica

pencil-img

28

Nemojte se ljutiti na organizatore sajma. Iz prve ruke sam saznala da su oni kontaktirali raznorazne proizvodjače dječjih marki ali oni nisu htjeli sudjelovati na sajmu dok ne vide koliko bude uspješan 1. sajam. Zato se nadajmo da bude druge godine raznovrstniji i sa puno više izlagača.

clock-img

03.10.2007, 09:33

clock-img

duba

pencil-img

59

U nadi je spas više sreće drugi put ako ga bude

clock-img

03.10.2007, 23:01

clock-img

Tata

pencil-img

201

Ipak je bila dobra volja i ideja. Nasi trgovci i dalje misle da vise zarade na cijenu a ne na količinu. Vani obucemo malog za cijenu dva bodija kod nas.