cookie-img

Web stranica upotrebljava kolačiće

Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku. Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe.

writing-img

Razlike u djeci

clock-img

16.03.2009, 18:02

clock-img

anne

pencil-img

8091

Koje razlike primjećujete kod djece kohja idu u vrtić i one koja su doma s dadiljom, bakom, mamom?

Petra je od rođenja doma samnom i primjećujem da je u novim situacijama povučenija, ali je i kreativnija i manje posesivna od prijatelja koji idu u vrtić.


_____________________________

PETRA 19.05.2006.
SAMUEL 19.08. 2008.
1 anđeo
REBEKA 20.07.2012.

clock-img

16.03.2009, 21:28

clock-img

tikica_69

pencil-img

25386

Da su ona koja su doma povucenija i pekmezastija 

_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

clock-img

16.03.2009, 21:32

clock-img

Florijan Jakov

pencil-img

9214

IZVORNA PORUKA: tikica_69
Da su ona koja su doma povucenija i pekmezastija 



uz to bi rekla da su više vezana za majku...to kažem iz iskustva, ne znači da su svi takvi.


_____________________________

FJ JE FRAJER

clock-img

16.03.2009, 21:43

clock-img

mlada mama

pencil-img

3670

Jesu FJ moj ne zeli nikuda bez mameuser posted image ,ali vidim da je za razliku od djece koja idu u vrtic iz nase ulice, nije bahat kao oni, ne vice i ne skace kao oni, mozda hoce poslije, iako ima tek 2 god, svima kaze dobar dan koga god sretne i pita kako ste,a ja to od ove djece nisam dozivjela, jucer mi je bas bilo krivo kada je mali kojem je mama u vrticu teta rekao Dini,ajde mali sta ti hhoces odi tamo.....pa sam ga ja pitala tko ga je tako ruzno naucio pricati, mali je samo pognuo glavu,a kada sam otisla par koraka dalje nesto je komentiraouser posted image user posted image

clock-img

16.03.2009, 21:55

clock-img

božica

pencil-img

8832

mislim da nema veze vrtič sa posesivnošću
ovisi od djeteta do djeteta
ja sam baš suprotno vidjela djeca koja idu u vrtič su manje posesivna
ah sto ljudi sto ćudiuser posted image


_____________________________

idem micat rit...

clock-img

16.03.2009, 22:45

clock-img

dikac

pencil-img

1452

djeca koja ne idu u vrtić a mama je doma, kao u mom slučaju, strašno su vezana uz mamu. dora još ne ide i ne želi se pomaknuti od mene. strah me je što će biti u 9.mjesecu kada bude krenula u jaslice.

clock-img

16.03.2009, 23:59

clock-img

Lady3

pencil-img

7201

uf ova tema je kao za mene..L.dok nije išla u vrtić stalno mi je bila uz nogu,nikud bez mene,povučena,plašljiva..otkako je krenula u vrtić postala je hrabrija,otvorenija,samostalnija..ma drugo dijete..user posted image Sada bez problema mogu je ostaviti kod nekoga da se sama igra a ja da dođem kasnije po nju..prije nije bilo šanse za takvo šta.Mislim da je veoma važno dati dijete u vrtić ako se može jer se tako socijaliziraju i nauče mnogo toga..Kad se samo sjetim kako nam je bilo kad je krenula..plakala je ,vrištala ..da sam imala ikakvog izbora bila bi je povukla iz vrtića isti taj dan..Sada mi je drago da je ostala jer se promijenila na bolje..user posted image i

_____________________________

Šta je sreća?Znati što se
hoće i to strastveno željeti:)