cookie-img

Web stranica upotrebljava kolačiće

Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku. Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe.

writing-img

Rabac

clock-img

06.07.2011, 16:04

clock-img

mirna

pencil-img

8134

Dali je netko bio na ljetovanju u Rabcu? Kako je tamo? Gdje ste boravili? Trazimo neku destinaciju u Istri, nesto primjereno obiteljima s malom djecom...


clock-img

06.07.2011, 16:08

clock-img

njanja

pencil-img

8766

PRDIVNOOOOO mjesto, meni najljepše u Istri....
Jako dugačka šetnica uz more, ima dosta sadržaja za djecu koliko se sijećam, bili prošlo ljeto 1 dan u šetnji....a sve 2. istarske destinacije (motovun, roč, hum) su vam relativno blizu za izlete.....



_____________________________

JAN, moja najveća ljubav, sreća, ponos, uspjeh i poticaj!


"Kad poljubim lice tvoje da izmamim osmjeh,
Onda pouzdano razumijem čari neba u svjetlu zore".
-Tagore-

clock-img

06.07.2011, 17:13

clock-img

anne

pencil-img

8091

Mi smo bili u kampu Bivilage. Predivno ja bilo. Super za obitelji.

_____________________________

PETRA 19.05.2006.
SAMUEL 19.08. 2008.
1 anđeo
REBEKA 20.07.2012.

clock-img

06.07.2011, 17:48

clock-img

Ruža

pencil-img

14064

Mi smo prošle godine bili u Poreču u Zelenoj laguni, hotel odličan, klopa isto tako, plaža blizu i prilagođena djeci, dječji parkovi i super cijena. Jedino što su sobe bez tv_a i klime, no nama to nije ni trebalo.user posted image

_____________________________

Samo luda mama...

clock-img

06.07.2011, 18:28

clock-img

lilia

pencil-img

3618

Meni je u Rabcu prekrasno, mm i ja dok smo hodali smo često išli tamo prošetati i na večeru, to nam je najdraže mjesto u Istri.
Plaže je ok, po meni ima malo prekrupno kamenje pa je teže ući u more ali svakako bolje od betonskih kakve su uglavnom u Istri.
Ima aquagan za djecu, kao što je rekla Njanja prekrasna i duga šetnjica uz more, razni sadržaji i ova mala prekrasna mjesta su u blizini.
Ima i u blizini Pule lijepih mjesta i plaža, raspitat ću se ako te zanima..
Lijep provod vam želim u našim krajevima.user posted image

_____________________________

Drekavac Mihael stigao 11.11.2010.

clock-img

06.07.2011, 19:16

clock-img

ejmama

pencil-img

7290


IZVORNA PORUKA: njanja

PRDIVNOOOOO mjesto, meni najljepše u Istri....
Jako dugačka šetnica uz more, ima dosta sadržaja za djecu koliko se sijećam, bili prošlo ljeto 1 dan u šetnji....a sve 2. istarske destinacije (motovun, roč, hum) su vam relativno blizu za izlete.....




Slažem se s Njanjom, mm je tamo radio 2 sezone dok smo hodali i predivno je, nedavnp je uređen i dio prema Girandeli ,a tamo su lijepe pješčane plaže samo što s te strane brzo popodne ode sunce jer je iza Učka. Mi znamo tamo čak otići i na jedan dan na kupanje. Okolo imate predivnih mjesta s dobrom klopom, agroturizmi, Istarska supa,pršuti,vina....

_____________________________

H 07 E 09

clock-img

26.06.2019, 07:38

clock-img

guycassode258

pencil-img

80

https://hotelscombined.com je meni daleko najbolja i najpreglednija stranica za rezerviranje hotela/hostela i zadnjih godinu-dvije gotovo jedino nju koristim za bukiranje. nemam apsolutno nikakvih zamjerki,naprotiv u velikom broju slučajeva hoteli bukirani na ovaj način puno su jeftiniji nego na licu mjesta,čak jeftiniji nego na ostalim sajtovima za bukiranje.
Jeftine Avio Karte - https://search.jetradar.com