cookie-img

Web stranica upotrebljava kolačiće

Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku. Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe.

writing-img

Put u Veronu :)

clock-img

29.10.2012, 12:36

clock-img

emaemily

pencil-img

228

Muz i ja planiramo put u Italiju na 3 dana, mislimo se da idemo u Veronu, jel bio tko, ako jest molim Vas dajte nam misljenje svoje... :)))Znam da je grad Romea i Julije i romantican al evo svi drugi prijedlozi i iskustva su dobrodosli :)

_____________________________

Today I'm thankful <3

clock-img

29.10.2012, 12:44

clock-img

mala pcelica

pencil-img

5866

ooo pa sretno user posted image

ja nisam nikad bila u italiji,osim sto sam kroz nju putovala par puta tako da ti ne znam nista reci,mozda se javi neko ko je bio....

lijepo s eprovedite u romantičnom gradu user posted image user posted image

_____________________________

?"Često čovjek trpi i nekoliko godina, smiruje se, podnosi i najokrutnije kazne, i odjednom se slomi na nekoj sitnici, na nekoj gluposti, gotovo ni zbog čega."

clock-img

29.10.2012, 14:27

clock-img

pincirotvajler

pencil-img

12489

user posted image user posted image user posted image ajde samo uživajteuser posted image

_____________________________

"Ljubav je slijepa i zbog toga joj je tako izoštreno čulo dodira."

clock-img

31.10.2012, 20:47

clock-img

inesica

pencil-img

877

Mi smo bili, ali nam je to bila usputna stanica, tj. proveli smo tamo pola dana, zgodan gradic, kao sto je svaki zgodan na svoj nacin. O ukusima se ne rapravlja, ali iskreno meni nije bio bogznasto. Sto ne znaci da se vama nece svidjeti.

_____________________________

Ljudi uvijek priželjkuju nekakve promjene, iako ne žele ništa mijenjati.

clock-img

26.06.2019, 07:25

clock-img

guycassode258

pencil-img

80

https://hotelscombined.com je meni daleko najbolja i najpreglednija stranica za rezerviranje hotela/hostela i zadnjih godinu-dvije gotovo jedino nju koristim za bukiranje. nemam apsolutno nikakvih zamjerki,naprotiv u velikom broju slučajeva hoteli bukirani na ovaj način puno su jeftiniji nego na licu mjesta,čak jeftiniji nego na ostalim sajtovima za bukiranje.
Jeftine Avio Karte - https://search.jetradar.com