cookie-img

Web stranica upotrebljava kolačiće

Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku. Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe.

writing-img

Pupcana vrpca??

clock-img

02.08.2014, 00:22

clock-img

ucitelj

pencil-img

864

Nisam znala di postaviti pitanje pa cu ovdje: znate li ili ste culi ili bilo sta zasto se bebama pupkovina omotaje bas oko vrata i kako i kako se uopce moze dogoditi da jako naskodi bebacu al bas jakouser posted image user posted image

clock-img

02.08.2014, 07:23

clock-img

rabbit

pencil-img

1

Ne znam tocno zasto se dogadja ali moze biti opasno pri porodu kod izgona. Moja dva brata i ja smo imali pupcanu vrpcu oko vrata pri izgonu i sve je rijeseno epiziotomijom kako bi se mogla odmotati vrpca oko vrata.

clock-img

02.08.2014, 08:30

clock-img

nicebo

pencil-img

61

Beba se u stomaku okreće pa se dogodi slučajno. Omota se ona i oko drugih djelova tijela, ali je opasno kad je oko vrata jer se baba pri porodu može ugušiti. Moja se cura rodila s pupčanom vrpcom oko vrata, ali hvala Bogu sve je prošlo bez ikakvih komplikacija.

clock-img

03.08.2014, 13:12

clock-img

ucitelj

pencil-img

864

e pa moja najbolja prijateljica nosial je 3. dijete i neki dan je otisla na kontrolu i otkrili su da ej beba mrtva u 8mj trudnoce....nalaz pupcanik svezan u cvor oko vrata...prestrasno otako se jadno osjecam to nije normalno kako mi je tesko palo (je znam da ih ima jos djece i sve to al me bas streslo)user posted image

_____________________________

<3 Moj anđeo Mihael dosao na svijet 31.07.2011.

clock-img

16.09.2014, 09:24

clock-img

Zvonki

pencil-img

10869


IZVORNA PORUKA: nicebo

Beba se u stomaku okreće pa se dogodi slučajno. Omota se ona i oko drugih djelova tijela, ali je opasno kad je oko vrata jer se baba pri porodu može ugušiti. Moja se cura rodila s pupčanom vrpcom oko vrata, ali hvala Bogu sve je prošlo bez ikakvih komplikacija.



Potpisujem

_____________________________

.-..-.
`·.·´
?/
/?
/ \ Bože, molim Te za strpljenje...I to želim odmah sada!

clock-img

12.07.2015, 23:29

clock-img

Ela28

pencil-img

722

Cula jesam o tome ,nadam se da nitko od vas to nije prošaouser posted image
Moji dečki su rođeni na carski rez a da vam budem iskrena u to vrijeme mi to nije ni palo na pamet da je samo bi se uplašila.

clock-img

13.07.2015, 07:26

clock-img

monstrum

pencil-img

813

Mojoj curici je bila omotana pupkovina oko vrata i iskreno bila sam jako u strahu zbog toga, ali na sreću prošlo je sve ok. Najbitnije je da je liječnik na porodu cijelo vrijeme zbog eventualnih komplikacija.