cookie-img

Web stranica upotrebljava kolačiće

Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku. Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe.

writing-img

Provjera tete čuvalice

  
clock-img

06.10.2010, 13:41

clock-img

Bubu

pencil-img

1034

Nakon treće boleštine u mjesec dana, uvjeravanja doktora i ljudi iz struke, odlučili smo curku ipak ispisat iz jaslica i uzet tetu čuvalicu.
E sad...našli smo neku koja nem se čini simpa, pa bi je ja pozvala na kavu da se malo bolje upoznamo.
Ako sve bude ok počela bi već slijedeći tjedan pa me zanima slijedeće: Kako je ja mogu provjeriti? Tipa da li je to njeno pravo ime, da li je nedajbože kažnjavana isl. Da li se potpisuje kakav međusobni ugovor pa u svrhu toga mogu tražit njenu osobnu?
Nemam iskustva s tim pa molim pomoć...
Hvala!

clock-img

06.10.2010, 13:45

clock-img

Anoniman

Nemam iskustva s time. Međutim možeš ju tražiti da ti donese potvrdu o nekažnjavanju koju podiže u policiji.
Osim toga ja bi ju definitivno tražila osobnu. Ona će čuvati tvoje dijete, imaš pravo na to. A sad za ugovor će ti odgovoriti netko tko ima tetu čuvalicu!

clock-img

06.10.2010, 13:50

clock-img

njanja

pencil-img

8766

IZVORNA PORUKA: Graško

Međutim možeš ju tražiti da ti donese potvrdu o nekažnjavanju koju podiže u policiji.
Osim toga ja bi ju definitivno tražila osobnu.

 
Slažem se s ovim...
I ja bi svakako ju testirala 2 tjedna, kao neko upoznavanje, prije nego počne pravo čuvanje....
 
Želim ti sreću, žao mi je što s vrtićem nije išlo i da ste odustali, to što ste prošli je zaista (na žalost) normalno, ali drago mi je da imate 2. opciju


_____________________________

JAN, moja najveća ljubav, sreća, ponos, uspjeh i poticaj!


"Kad poljubim lice tvoje da izmamim osmjeh,
Onda pouzdano razumijem čari neba u svjetlu zore".
-Tagore-

clock-img

06.10.2010, 14:24

clock-img

Bubu

pencil-img

1034

Ma znam da je normalno ali ona je stvarno sitna (7600g) i mislim da njen mali organizam još nije dovoljno spreman za sve boleštine.
S druge strane čuvam je godinu dana, užasno pazim na prehranu kako bi joj stvorila i zdrave navike, a tam je nacejavaju sokom, linoladom i svakakvim čudesima..
Žao mi je jer vidim da joj paše društvo, ali na žalost negativne strane su prevagnule.. :(

clock-img

06.10.2010, 14:31

clock-img

Ninaa

pencil-img

7487

Draga ja ti nemam iskustva ali se nadam da će biti sve u redu. Evo već smo tjedan dana na privikavanju i na tvom mjestu bi isto vjerojatno tako postupila jel vidim da i kod nas ovi mali non stop plaču, čim ih teta spusti dreka, idu im zubi pa su nervozni i ta tri malena toliko plaču da je meni već teško ih gledati. Moja ima 19 mjeseci i sad definitivno mora ići jel druge nema a kod nas nema teta čuvalica. nadam se da ćete biti zadovoljni s tetom

_____________________________

Mamine srećice 14.03.2009. i 2012.

clock-img

06.10.2010, 14:32

clock-img

lilia

pencil-img

3618

Pa zar i dalje nezdravo hrane djecu u vrtiću? Čula sam da su izbacili hrenovke, paštete i razne namaze.
I da je prehrana puno bolja.

_____________________________

Drekavac Mihael stigao 11.11.2010.

clock-img

06.10.2010, 14:36

clock-img

Bubu

pencil-img

1034

A čuj...ručkovi su ok.al doručak i užina : linolada, margo, dukatino,štapići...Za nekoga je to ok, al ja se hvatam za glavu. Pogotovo kad pročitam sastav tih stvari..

clock-img

06.10.2010, 14:39

clock-img

m600

pencil-img

6732

cure ja čitam i ne vjerujemuser posted image
pa ja svom djetetu dajem linoladu,hrenovke,štapiće,smoki,kinder čokoladice
zar je za vas to loša ishrana????????
pa šta smatrate dobrom prehranom? da dijete hranim sojom i da ga držim vegetarijancem?
ja sam odrasla na svemu tome i normalna sam

_____________________________

26.09.2009- velika sekica
21.10.2011-mali čupavac

clock-img

06.10.2010, 14:45

clock-img

Bubu

pencil-img

1034

Linolada je biljna mast+šećer i hrpa E-ova dokazano štetnih i nekih sumnjivih. Smoki i kinder čokolada su "hrana" koja je po meni nepotrebna, pogotovo u toj dobi. A sastav hrenovki mislim da svi znamo.
Svatko se hrani drugačije i ima na kraju krajeva i drugačiji pristup životu. Ja pazim da bebinjo jede što više voća i povrća, hranu bez dodataka i konzervansa i neprerađenu.
Ponavljam, svatko ima svoj pristup. No uostalom ovo nije ni tema.

clock-img

06.10.2010, 14:48

clock-img

m600

pencil-img

6732

ne želim se se prepirati samo mislim da neki pretjerujuuser posted image
pa nećemo kao jessica alba svoju djecu držati na dijeti

_____________________________

26.09.2009- velika sekica
21.10.2011-mali čupavac

clock-img

06.10.2010, 14:49

clock-img

ket

pencil-img

2102

ja mislim da ti imaš pravo kao provjeru tražiti sve što želiš pa to je tvoje dijete.....a što se ishrane tiče slažem sa sa m600.....jer ja živim u sisku...znači čim je udahnu otrovao se....ta hrana je bar obrađena i dajem djetetu šta god želi jesti....ali svatko ima svoje....

_____________________________

DARISS 11.05.2009.
16 zubića

clock-img

06.10.2010, 14:50

clock-img

Bubu

pencil-img

1034

Ja svoje dijete ne držim na dijeti (hehe)..Jede sve što i mi, nije vegetarijanac il nešto slično. Ne vidim zašto bih ga morala hraniti smokijem? Pa rađe joj dam jabuku.

clock-img

06.10.2010, 14:54

clock-img

mama mery

pencil-img

5395

potpisujem M600

meni je normalno da djete jede grickalice  i sve ostalo

a tetu cuvalicu bi dobro provjerila i mozda pitala kod koga je radila ili da mi je netko poznat preporuciuser posted image


_____________________________



clock-img

06.10.2010, 14:55

clock-img

m600

pencil-img

6732


IZVORNA PORUKA: Bubu

Ja svoje dijete ne držim na dijeti (hehe)..Jede sve što i mi, nije vegetarijanac il nešto slično. Ne vidim zašto bih ga morala hraniti smokijem? Pa rađe joj dam jabuku.


ma ok nisam ja ništa rekla upućeno baš tebi nego općenito user posted image
ja dajem svom djetetu ono što voli,a ljubitelj voća baš i nije osim grožđa,ali zato smoki pojede dok kažeš keks


_____________________________

26.09.2009- velika sekica
21.10.2011-mali čupavac

clock-img

06.10.2010, 14:57

clock-img

Bubu

pencil-img

1034

To je stvar navike, moja neće kupovne kašice i takve stvari ni pogledat, al mandarinu smaže odmah.
No stvarno smo skrenuli s teme, svatko ima svoje.

clock-img

06.10.2010, 14:57

clock-img

lilia

pencil-img

3618

Po meni je dovoljno da se djetetu da doma smoki, štapići malo čokoladice, a ne u vrtiću jer svi znamo da hrenovke i pašteta spadaju u nezdravu ishranu i da mi time hrane dijete u vrtiću odmah bih ga ispisala a ponavljam čula sam da su to ukinuli.
Sigurno mi dijete neće biti na dijeti ili vege, pojest će sve normalno ali za užinu ću ponudit jabuku, kuhano jaje ili slično a siguno ne paštetu i kruh.

_____________________________

Drekavac Mihael stigao 11.11.2010.

clock-img

06.10.2010, 14:59

clock-img

ELISABETH

pencil-img

1661

Ja sam ti nekad davno bila teta čuvalica, maleni je bio star 15 mj. kad sam ga počela čuvati, njegovi roditelji znaju moje ali isto su tražili potvrdu o nekažnjavanju i bila sam na "probnom radu" 2 tjedna da vidimo kako će to sve skupa ići, na kraju sam ga čuvala do njegove 4. godine kad su preselili

_____________________________

Ivona, 17.06.2009.

While we try to teach our children all about life, our children teach us what life is all about.
Angela Schwindt

clock-img

06.10.2010, 14:59

clock-img

Imra

pencil-img

3299

IZVORNA PORUKA: lilia

Po meni je dovoljno da se djetetu da doma smoki, štapići malo čokoladice, a ne u vrtiću jer svi znamo da hrenovke i pašteta spadaju u nezdravu ishranu i da mi time hrane dijete u vrtiću odmah bih ga ispisala a ponavljam čula sam da su to ukinuli.
Sigurno mi dijete neće biti na dijeti ili vege, pojest će sve normalno ali za užinu ću ponudit jabuku, kuhano jaje ili slično a siguno ne paštetu i kruh.



cujemo se za nekih 2-3 godine da porazgovaramouser posted image

clock-img

06.10.2010, 15:04

clock-img

Zvonki

pencil-img

10869

Ne znam možeš li negdje provjeriti tetu čuvalicu. Najviše bi se oslonila na prvi dojam. I drugi...I treći user posted image
Također, ako možeš, uzela bih nekoliko slobodnih dana, bila doma dok ga čuva ali se ne bih puno mješala. Dopustila bih da se upoznaju dijete i ona, ti i ona. Sretno!

< Poruku je uredio Zvonki -- 6.10.2010 15:05:55 >

clock-img

06.10.2010, 15:05

clock-img

Brisani uporabnik

pencil-img

7400

[Sadržaj poruke je obrisan]

clock-img

06.10.2010, 15:06

clock-img

Imra

pencil-img

3299

casna pionirska da necu vise

clock-img

06.10.2010, 15:06

clock-img

Bubu

pencil-img

1034

Znači nije ništa neuobičajeno tražiti tu potvrdu?
Prvi dojam je dobar...al danas je teško vjerovati i samom sebi a kamoli drugomevuser posted image

clock-img

06.10.2010, 15:08

clock-img

lilia

pencil-img

3618

cujemo se za nekih 2-3 godine da porazgovaramo



Čujemo se ali i dalje mislim da uz smoki, štapiće i paštetu treba "gurati" voće, povrće, sir i malo zdraviju hranu.user posted image

_____________________________

Drekavac Mihael stigao 11.11.2010.

clock-img

06.10.2010, 15:09

clock-img

ELISABETH

pencil-img

1661

U današnje vrime mi se čini normalno tražiti takvu potvrdu...Biti će to sve ok user posted image

_____________________________

Ivona, 17.06.2009.

While we try to teach our children all about life, our children teach us what life is all about.
Angela Schwindt

clock-img

06.10.2010, 15:09

clock-img

natalijax

pencil-img

12210

sretnouser posted image user posted image user posted image

Zadnji članci

article-img