cookie-img

Web stranica upotrebljava kolačiće

Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku. Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe.

writing-img

Preporuke za ljetovanje

clock-img

08.06.2010, 17:07

clock-img

uciteljica

pencil-img

1322

Ženske , gdje ići na more s djetetom od godinu i pol dana? Koja mjesta iplaže preporučate, kakav smještaj,...?
Vaša iskustva...
user posted image

_____________________________

Ja sam PAUVA!!!!
30.01.2009.



clock-img

08.06.2010, 20:56

clock-img

natalijax

pencil-img

12210

biograduser posted image

clock-img

08.06.2010, 21:17

clock-img

dominik

pencil-img

7965

ja bas nisam mogla birati pa smo bili u tucepima kod mojih djeda i bake...jedne godine (domi je imao 2 godine) smo bili na dugom otoku...svakako negdje gdje ima dom zdravlja i pristojna plazica u blizini...sretno sa trazenjem

clock-img

09.06.2010, 12:06

clock-img

uciteljica

pencil-img

1322

Hvala ženske.user posted image

_____________________________

Ja sam PAUVA!!!!
30.01.2009.



clock-img

09.06.2010, 12:29

clock-img

marija0

pencil-img

874

makarska user posted image

clock-img

09.06.2010, 13:21

clock-img

cuba

pencil-img

21489

Osobno mi je Brač jako drag otok (obišla ga uzduž i poprijekouser posted image user posted image ), ima predivnih plaža, svakojaku ponudu a što se smještaja tiče puno mi je draži tip privatnog apartmana nego hotel (možda zato jer radim u jednomuser posted image user posted image ). Odlični su mi jer imaju spavaću, kupatilo i kuhinju, nitko ti ne ulazi, sam pospremiš šta ti treba, možeš za bebicu skuhati već što jede (nisi ovisan o restoranima).

_____________________________

Roko i Dino user posted image

clock-img

09.06.2010, 13:31

clock-img

Bebys

pencil-img

10225

bilo gdje..samo neka ima lijecnik i trgovine blizu..user posted image user posted image user posted image user posted image

clock-img

09.06.2010, 14:07

clock-img

njanja

pencil-img

8766

ja bi preporučila Pag-Staru Novalju....

relativno ti je blizu, ima prekrasna šetnica duga cca 2-3 km uz samo more, ova kuća u kojoj mi iznajmljujemo app je na samom moru, tj kuća, vrt pa ta šetnica i ispod nje plaža šljunčana sa prirodnim hladom borova...manje više u staroj novalji su sve kuće tako uz more....ako hoćeš dam ti kontakt od ovih ljudi kod kojih iznajmljujemo.-...mi ćemo sada 2. godinu zaredom....
novalja ti je blizu na 5 min autom, grad pag na 20 tak minuta autom, zadar za izlet na cca 1 h autom...
za malu djecu, po meni savršeno...
javi se na pp ako trebaš kontakt


_____________________________

JAN, moja najveća ljubav, sreća, ponos, uspjeh i poticaj!


"Kad poljubim lice tvoje da izmamim osmjeh,
Onda pouzdano razumijem čari neba u svjetlu zore".
-Tagore-

clock-img

09.06.2010, 17:09

clock-img

Monica

pencil-img

1360

Ja preporučam PIROVAC,mi tamo ljetujemo već godinama...za klince je super,plaža vrvi klincima
Nije plaža pješčana nego sitno kamenje ali je more jako toplo,to je uvala...ima super debelu hladovinu


_____________________________

"Tko želi nešto napraviti nađe način,tko ne želi ništa napraviti nađe izgovor"

clock-img

10.06.2010, 12:46

clock-img

uciteljica

pencil-img

1322

Hvala Vam ženske. Važno  mi je da je plaža primjerena djetetu od godine i pol jer kako mi je muž neplivač sama sam u brizi oko djeteta u vodi, pa imalo dublja voda ne dolazi u obzir.

Budem javila kaj smo odlučili. user posted image

_____________________________

Ja sam PAUVA!!!!
30.01.2009.



clock-img

26.06.2019, 07:45

clock-img

guycassode258

pencil-img

80

https://hotelscombined.com je meni daleko najbolja i najpreglednija stranica za rezerviranje hotela/hostela i zadnjih godinu-dvije gotovo jedino nju koristim za bukiranje. nemam apsolutno nikakvih zamjerki,naprotiv u velikom broju slučajeva hoteli bukirani na ovaj način puno su jeftiniji nego na licu mjesta,čak jeftiniji nego na ostalim sajtovima za bukiranje.
Jeftine Avio Karte - https://search.jetradar.com

Zadnji članci

article-img