cookie-img

Web stranica upotrebljava kolačiće

Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku. Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe.

writing-img

Premještaj djeteta u drugi vrtić

clock-img

06.05.2009, 11:54

clock-img

cokolada

pencil-img

1280

Cure molim vasa iskustva ako ih imate...
Razmisljam da preselim dijete od 3 god u drugi vrtic posto su sada prijave.
Zadovoljna sam ovim vrticem jako, tetama i ostalim, mali je super prihvatio i djecu i tete.
Preselila bih ga jedino iz razloga sto mi je ovaj vrtic blizi, mogu ga odvesti pjeske itd a u ovaj koji sada ide vozim ga autom. To mi sada nije problem jer mi je blizu posla ali posto planiram jos jednu bebu biti ce mi komplicirano. Na mm ne mogu racunati jer je cijeli dan na poslu i putuje dosta.
Sto mislite? Kako djete koje je tek prihvatilo vrtic reagira na ponovnu prilagodbu?


< Poruku je uredio Florijan Jakov -- 6.5.2009 12:11:08 >

clock-img

06.05.2009, 12:00

clock-img

anaxx

pencil-img

4813

biti će mu kao da ga prvi puta upisuješ...user posted image

sve ponovo strano, tete, djeca.... razmisli i o budučnosti, kojem je vrtiću bliže osnovna škola u koju će ići, jer tamo će vjerojatno i ekipa iz vrtića... ne znam, na sve se čovjek, dijete, navikne moraš sama odvagat što je bitnije i bolje za sve vas..
sretno...

< Poruku je uredio Florijan Jakov -- 6.5.2009 12:11:18 >


_____________________________

mama jednog velikog i jednog malo manjeg dečka... dva mamina zlata... dočekali smo i Katju ... treće zlato u maminom srcu :)

clock-img

06.05.2009, 12:15

clock-img

Florijan Jakov

pencil-img

9214

razmisli i o budućnosti, kojem je vrtiću bliže osnovna škola u koju će ići, jer tamo će vjerojatno i ekipa iz vrtića



O ovome sam i sama razmišljala kada sam FJe selila iz jednog u drugi objekt (isti vrtić). Preselili smo ga u objekt koji je tik do škole u koju će ići (ako i  dalje budemo živjeli tu gdje jesmo), u taj vrtić idu klinci iz susjedstva s kojima se zna iz parka. Išli smo na ponovnu adaptaciju, ali ovaj put samo tri dana, jer je vrlo brzo prihvatio novu okolinu, društvo i tete - nije bilo većih problema.


_____________________________

FJ JE FRAJER

clock-img

06.05.2009, 13:10

clock-img

lucky

pencil-img

3

ja imam iskustvo da je jako bitno kakve su tete - one su početak svega. upisala sam sina prvi put u privatni vrtić koji je bio jako blizu kuće i 2 tjedna prilagođavanja su prošla kao u paklu. on je vrištao, tete su me zvale da dođem po njega jer ga nemogu smiriti, mučenje. Kad sam ga prebacila u državni vrtić par dana kasnije, kod tete gdje je išao i moj brat, u roku 2 dana sinčić mi je sam mahao za odlazak i dolazio kući pun priča (tada je bio star 2 godine i 8 mjeseci). Teta ga je uzimala u krilo i ljubila i mazila prvih 15 min kad bi došao (dala mi je da škicam kroz prozor što se zbiva) i nakon toga bi oduševljen odlazio na igru.
Možda je stvar i male maze, ali teta je svakako tome doprinjela. Izvažite sami.
http://www.theluckylucky.net

clock-img

06.05.2009, 14:09

clock-img

koka

pencil-img

10266

hm dobro razmisli. ja sa 3 godine da sam išla išta mjenjat kod mog Rokića jaako bi nadrapali. naime vezan je toliko za tete da je neopisivo.

_____________________________

Idi Ga Mama - klikni me :D
Mila Puže - klikni me :D

clock-img

06.05.2009, 14:12

clock-img

dominik

pencil-img

7965

premjestanje ce mu tesko pasti i taman kad se navikne doci ce beba i opet bu problema...ja ga na tvom mjestu nebi selila...ako imas auto ece ti biti problem sa bebom ga vozit u vrtic i natrag...a na pjeske nemoj racunat jer ak ti npr pade kisa djaba ti je kaj je pjeske...

clock-img

06.05.2009, 14:21

clock-img

anaxx

pencil-img

4813

IZVORNA PORUKA: dominik

premjestanje ce mu tesko pasti i taman kad se navikne doci ce beba i opet bu problema...ja ga na tvom mjestu nebi selila...ako imas auto ece ti biti problem sa bebom ga vozit u vrtic i natrag...a na pjeske nemoj racunat jer ak ti npr pade kisa djaba ti je kaj je pjeske...



potpisujem,
meni je vrtić relativno blizu, ali kad je ružno vrijeme ne možeš pješke

_____________________________

mama jednog velikog i jednog malo manjeg dečka... dva mamina zlata... dočekali smo i Katju ... treće zlato u maminom srcu :)