cookie-img

Web stranica upotrebljava kolačiće

Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku. Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe.

writing-img

Pozdrav od Kratovo

clock-img

20.05.2008, 17:50

clock-img

Elena

pencil-img

1874

Cure s obzirom da vas nema a ja moram da odem samo da vas sve pozdravim,saljem vam pozitivnu vibraciju i mnogo mi je ljepo.Veceras imam u planu uzeti lap top od drugaricu i posetim nasu birtiju.Stvarno mi nedostajate i druzenje sa vama.user posted image user posted image user posted image Ali znajte da mi je suuuuuupeeeeeeeeeeruser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

< Poruku je uredio Elena -- 20.5.2008 17:51:53 >

clock-img

20.05.2008, 17:58

clock-img

koka

pencil-img

10266

Elena bok, vidim da ne možeš bez nasuser posted image user posted image user posted image . Zarazila si se. Uživaj nam pa se pišemo onda večeras, okuser posted image

clock-img

20.05.2008, 18:34

clock-img

tina1602

pencil-img

2534

bokić ovisnice... user posted image user posted image user posted image user posted image vidim da ne možeš bez nas user posted image user posted image . drago nam je da ti je lijepo, samo ti uživaj..

clock-img

20.05.2008, 19:07

clock-img

Puli

pencil-img

12860

pozdrav  i od nas
pa stvarno si ovisnicauser posted image

drago nam je da uživašuser posted image
pusa od nas

clock-img

20.05.2008, 19:43

clock-img

maja

pencil-img

6000

Pozdrav i tebi i uživaj i odmori se! Pusa Martiniuser posted image

_____________________________

"Dok je prije postojalo samo jedno bez čega ne mogu živjeti, sada je nastalo dvoje.
Nije bilo diobe - moja se ljubav nije sada podijelila između njih; nije to bilo tako. Prije kao da mi je srce naraslo, nabujalo do dvostruke veličine u tom trenutku."

clock-img

20.05.2008, 19:49

clock-img

mirna

pencil-img

8134

bokuser posted image user posted image