cookie-img

Web stranica upotrebljava kolačiće

Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku. Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe.

writing-img

Postoje li u Rijeci nekae organizirane aktivnosti za djecu do 3 godine?

clock-img

18.08.2011, 15:02

clock-img

jamama

pencil-img

65

Drage mame riječanke, imate li slučajno kakvih informacija o tome ima li kakvih organiziranih aktivnosti za naše male do 3 godine, npr. nekakvo plivanje, ples ili slično...
Još ne znam hoće li moja D. upasti u vrtić ili ne, a ako ne bude, morat ću je voditi negdje na nekakvu aktivnost, jer je prepuna energije i užasno željna dječjeg društva, pa mislim da bi nas to moglo spasiti ove zime.... Ako netko zna....user posted image ...

clock-img

18.08.2011, 18:52

clock-img

ejmama

pencil-img

7291

U vrticu gdje moja starija ide ima djecji zbor i mogu doci i djeca koja ne pohadaju vrtic, dode ti 100,00kn mjesecno,imaju lokalne nastupe,odi na festivale,svoje pjesmice. Oni su Halubajcici i na Marinicima su,dj vrtic "Zvoncica"

H 07 E 09

clock-img

18.08.2011, 22:08

clock-img

jamama

pencil-img

65

ni zbor nije loša ideja, ali ipak mislim da bi to bolje funkcioniralo druge godine, ipak mi se čini premala za zbor....
ali vrijedi otić pogledat....

Zadnji članci

article-img