cookie-img

Web stranica upotrebljava kolačiće

Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku. Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe.

writing-img

Postoje li u Rijeci nekae organizirane aktivnosti za djecu do 3 godine?

clock-img

18.08.2011, 15:02

clock-img

jamama

pencil-img

65

Drage mame riječanke, imate li slučajno kakvih informacija o tome ima li kakvih organiziranih aktivnosti za naše male do 3 godine, npr. nekakvo plivanje, ples ili slično...
Još ne znam hoće li moja D. upasti u vrtić ili ne, a ako ne bude, morat ću je voditi negdje na nekakvu aktivnost, jer je prepuna energije i užasno željna dječjeg društva, pa mislim da bi nas to moglo spasiti ove zime.... Ako netko zna....user posted image ...

clock-img

18.08.2011, 18:52

clock-img

ejmama

pencil-img

7290

U vrticu gdje moja starija ide ima djecji zbor i mogu doci i djeca koja ne pohadaju vrtic, dode ti 100,00kn mjesecno,imaju lokalne nastupe,odi na festivale,svoje pjesmice. Oni su Halubajcici i na Marinicima su,dj vrtic "Zvoncica"

_____________________________

H 07 E 09

clock-img

18.08.2011, 22:08

clock-img

jamama

pencil-img

65

ni zbor nije loša ideja, ali ipak mislim da bi to bolje funkcioniralo druge godine, ipak mi se čini premala za zbor....
ali vrijedi otić pogledat....