cookie-img

Web stranica upotrebljava kolačiće

Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku. Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe.

writing-img

Poljupci...

clock-img

16.02.2011, 20:11

clock-img

Ja i ja

pencil-img

12

Curke, zanimaju me vaša iskustva i mišljenje o slijedećem: sa partnerom sam već duuugo godina. Kako godine prolaze, mi se sve manje ljubimo. Prođu me trnci kad se sjetim prijašnjih dana kada bismo 100 metara lungo marea jedva uspjeli proći od zastajanja i ljubljenja, slatku bol izgriženih usnica već odavno nisam osjetila....
Znam, znam....dok strast postoji i leptirići vode zaljubljeni ples u našem trbuhu, ljubimo se k'o ludi! Ok, ali da li je normalno da sada, nakon toliko godina, ljubljenje postane samo cmok-cmok sistem na dolasku i odlasku, Neki dan sam svom partneru rekla da sam već zaboravila kako se ljubi!!! Strašno. Ponekad poželim da se u krevetu samo ljubimo. Mislim da bih više uživala nego hopa-cupa user posted image . Jesmo ja i moj mali za bacit ili i vi imate sličan problem?

clock-img

16.02.2011, 20:24

clock-img

Točkica28

pencil-img

2918

Pa ljubite se kad radite hopa cupa user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Točka do točke točkica...
11.10.2010.Šimac <3, 17.1.2013. Mini Šimac <3
Naše sve <3 <3

clock-img

16.02.2011, 20:24

clock-img

LUNA000

pencil-img

1023

Ha..i kod nas je toga sve manje i manje...ali mislim da to dođe kod nekih parova s godinama u vezi...i ja uvijek moram žicati neku pusu...ali kad je to u kombinaciji sa seksom..ima poljubaca ko u prićiuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

A:31.10.2005.
N:27.12.2006.
L A 30.05.2011.

clock-img

16.02.2011, 20:45

clock-img

Ja i ja

pencil-img

12

Ajme meni, vidim ja da to nama stvarno, opasno šteka user posted image . Blago vama. 

clock-img

16.02.2011, 20:48

clock-img

natalijax

pencil-img

12210

bude ti antiša reko da moliš krunicuuser posted image

clock-img

16.02.2011, 20:55

clock-img

Ja i ja

pencil-img

12

Ok, sad kad smo bacile na šalu....... od danas krećem u Akciju "Poljupci-da se ne zaborave" user posted image

PS iako mi stvarno nije do smijeha

clock-img

16.02.2011, 21:20

clock-img

Nika 24052006

pencil-img

5558

Pa i mi se manje ljubakamo nego prije,ali još uvijek nismo došli samo na puse...Volim se u mislima vratiti u ona vremena kad smo samo slinili jedno po drugomeuser posted image

_____________________________

Moje velike ljubavi
Nika 24.05.2006.
Ines 07.05.2010.

clock-img

16.02.2011, 21:30

clock-img

pincirotvajler

pencil-img

12489

nema druge nego umjesto sat vremena pred tv družite se i ljubite
mi smo zadržali tu našu rutinu ovih 6g..svaka večer je naša..bar 15min za to


_____________________________

"Ljubav je slijepa i zbog toga joj je tako izoštreno čulo dodira."

clock-img

16.02.2011, 22:13

clock-img

Ja i ja

pencil-img

12

Svaka čast user posted image user posted image user posted image

clock-img

16.02.2011, 22:24

clock-img

mama mery

pencil-img

5395

IZVORNA PORUKA: natalijax

bude ti antiša reko da moliš krunicuuser posted image



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
joj umirem oduser posted image user posted image user posted image user posted image



sad ozbiljnouser posted image
mm i ja se jos uvijek ljubimo doduše najvise u krevetu user posted image a bude i onih slatkih pusica i ljubakanja pred tv-om user posted image



_____________________________



clock-img

16.02.2011, 22:24

clock-img

mamacita

pencil-img

1873

user posted image Nema ti druge nego u akciju, kad ti padne na pamet da bi ga htjela poljubiti, pridji mu i poljubi ga. Ja pridjem svome s ledja dok on sjedi i pise na kompjuteru, tako da mi se i ne nada. U kuhinji dok kuhas, a on se pojavi. Nisu to poljupci koji su dugi (u mom slucaju), i socni, nego su tek trenutak paznje koju mu dajem, nekad i on meni udijeli pokoji na taj nacin. No, zaista, u krevetu... to je sasvim druga prica. Tamo je 50% poljubaca i 50% stvarne akcije... drugacije ne ide.
Probaj ti prva inicirati poljupce, znam da mi zene cesto cekamo da muskarci ucine prvi korak, no vjeruj mi, iznenadjenje od tvoga iniciranja bit ce dovoljno da ti se prepusti, pa makar i na trenutak. Sretno :-)

clock-img

16.02.2011, 22:26

clock-img

LUNA000

pencil-img

1023

IZVORNA PORUKA: pincirotvajler

nema druge nego umjesto sat vremena pred tv družite se i ljubite
mi smo zadržali tu našu rutinu ovih 6g..svaka večer je naša..bar 15min za to


kako je to lijepo za čuti...user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

A:31.10.2005.
N:27.12.2006.
L A 30.05.2011.

clock-img

16.02.2011, 22:40

clock-img

Ja i ja

pencil-img

12

Da, mislim da je moja najveća greška čekati da on nešto pokrene.

clock-img

17.02.2011, 11:58

clock-img

nemirna mama

pencil-img

873

IZVORNA PORUKA: mama mery

IZVORNA PORUKA: natalijax

bude ti antiša reko da moliš krunicuuser posted image



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
joj umirem oduser posted image user posted image user posted image user posted image



sad ozbiljnouser posted image
mm i ja se jos uvijek ljubimo doduše najvise u krevetu user posted image a bude i onih slatkih pusica i ljubakanja pred tv-om user posted image





user posted image user posted image user posted image

isto kao i kod mmery


_____________________________



Zivot je kao procitan roman samo razlika je u tome sto se u romanu mozes vratiti na ljepse strane a u zivotu nikada na ljepse dane!!!!

clock-img

29.03.2011, 00:53

clock-img

mamit

pencil-img

51

IZVORNA PORUKA: mamacita

user posted image Nema ti druge nego u akciju, kad ti padne na pamet da bi ga htjela poljubiti, pridji mu i poljubi ga. Ja pridjem svome s ledja dok on sjedi i pise na kompjuteru, tako da mi se i ne nada. U kuhinji dok kuhas, a on se pojavi. Nisu to poljupci koji su dugi (u mom slucaju), i socni, nego su tek trenutak paznje koju mu dajem, nekad i on meni udijeli pokoji na taj nacin. No, zaista, u krevetu... to je sasvim druga prica. Tamo je 50% poljubaca i 50% stvarne akcije... drugacije ne ide.   Kod mene se nekad desi da se njemu ljubi a ja uzivam u njegovim dodiirima
Probaj ti prva inicirati poljupce, znam da mi zene cesto cekamo da muskarci ucine prvi korak, no vjeruj mi, iznenadjenje od tvoga iniciranja bit ce dovoljno da ti se prepusti, pa makar i na trenutak. Sretno :-)

clock-img

29.03.2011, 00:56

clock-img

mamit

pencil-img

51

joooj sta sam ja ovo uradilauser posted image  slab forumas sam jos uvjek. izvini mamacita,htjela sam jos dodati da se kod mene desi da je njemu do ljubljenja a meni do njegovih dodira. Ili kad se pocnemo ljubit meni je odma do hopa cupauser posted image

clock-img

14.03.2013, 16:52

clock-img

Renata RR

pencil-img

1857

Da li se vi još puno ljubite?

Mi svaki dan barem jednom...user posted image

clock-img

14.03.2013, 16:53

clock-img

troubled

pencil-img

7104

meni bi jednom na dan bilo premalo user posted image

_____________________________

imam novi ticker :)

clock-img

14.03.2013, 16:57

clock-img

CallamityJane

pencil-img

11119

Nekada nijednom, a nekada bas se znamo zaletiti kao nekada user posted image user posted image

clock-img

14.03.2013, 16:59

clock-img

Renata RR

pencil-img

1857


IZVORNA PORUKA: troubled

meni bi jednom na dan bilo premalo user posted image




A vidi ti nju opet...user posted image user posted image