cookie-img

Web stranica upotrebljava kolačiće

Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku. Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe.

writing-img

Pogled, dodir

clock-img

05.01.2009, 16:44

clock-img

anne

pencil-img

8091

Kako su u braku bitne sitnice - pogled, osmijeh, dodir! To otkriva intimnost.
Mi se stalno gledamo, diramo. Ljudi nam kažu da se ponašamo kao na početku veze.user posted image
Više mi to znači nego da mi da cijeli svijet na dlanu.

_____________________________

PETRA 19.05.2006.
SAMUEL 19.08. 2008.
1 anđeo
REBEKA 20.07.2012.

clock-img

05.01.2009, 17:05

clock-img

mamavlatkica

pencil-img

1219

u potpunosti se salžem sa tobom anne ja sma takba osoba kojoj je osmijeh , zagrljaj i lijepa rijeć sve što mi je potrebno da budem sretna . Na žalost to nisam doživjela niti od svojih roditelaj a niti u braku .
Kamo sreće da mi je bog poslao dvije divne osobe koje mi to mogu priuštiti mog sina sreću moju naj veću i meni jednu dragu mušku osobu koaj mi uvijek iznova vraća osmijeh na lice.
Kada bi se svi malo više volejli svijet bi bio puno ljepši. user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ljubav je mala riječ ;
ljudi je čine velikom .
LJubav znači dijeliti dio sebe s drugima
Ljubav je čin beskrajnog oprosta , nježnog pogleda koji prelazi u naviku .
Ljubav je uvijek spremna vjerovati u čuda

clock-img

05.01.2009, 17:06

clock-img

kitty

pencil-img

3260

i mi isto,posebno od kad sam drugi put trudna,manje sexa al zato pogleda dodira i sitnih njeznosti na izvozuser posted image

_____________________________

IVAN 20.06.2003.
DUJE 13.01.2009.

clock-img

05.01.2009, 18:53

clock-img

Lady3

pencil-img

7201

Sitnice život znače...Mm i ja smo dugo zajedno 15 godina i odavno smo sišli s onog ružičastog oblaka.Jedno drugo vidimo onako kakvi doista jesmo.user posted image Bez krinke, rašćupane,umorne,kremeljave...)nije katkad ni potrebno reći da ga voliš.Jedan osmijeh,zagrljaj bez ikakvog razloga.je dovoljno.user posted image Znamo se cerekati i maziti kad mislimo da nas nitko ne gleda...Ma to mora da je ljubav..user posted image

_____________________________

Šta je sreća?Znati što se
hoće i to strastveno željeti:)

clock-img

18.09.2009, 20:36

clock-img

uspavana

pencil-img

3044

slažem se anne s tobom... sitnice znače više...
jedan pogled, dodir...pogotovo kad nema vremena...ili kad se kratko vidimo... ko zaljubljeni par user posted image


_____________________________

...ne postoje nemoguće stvari,
postoji samo nedovoljno jaka želja...

Marta - ljubav naša - 10.06.2011.

clock-img

18.09.2009, 20:48

clock-img

mali_macic

pencil-img

1852

IZVORNA PORUKA: uspavana

slažem se anne s tobom... sitnice znače više...
jedan pogled, dodir...pogotovo kad nema vremena...ili kad se kratko vidimo... ko zaljubljeni par user posted image



potpisujem od rijeci do rijeci!!!


_____________________________

nasa "mrvica" Ella - 04.10.2009
E very day and night
L ooking at you makes me smile
L oving you is what I do
A ll my heart belongs to you...

clock-img

06.06.2011, 22:29

clock-img

mamacita

pencil-img

1873

Ima dana kada sam u debelom pms-s, dakle, vicem na sve i svakog iz ne bas valjanih razloga, no onda, mm dodje onako laganini, stisne me u zagrljaj i dubokooooooooooo me pogleda o oci i poljubi. Nakon toga, zaboravim zasto sam se i na koga derala. Slazem se, ti dodiri, pogledi, poljupci... su od neprocjenjive vaznosti za brak.

clock-img

10.09.2011, 07:53

clock-img

mamacita

pencil-img

1873


Sinoc, pecem ja tortu user posted image za naseg malisana, sva sam brasnjava... dolazi mm, ima Mp3 player i slusalice, prilazi mi sa osmijehomuser posted image , stavlja jednu slusalicu meni u uho, uzima mikser iz moje ruke stavlja ga na stranu, i prima me u zagljaj, i zatim on i ja plesemo laganicu, obraz uz obraz, usred kuhinje. Kroz to vrijeme nas 11 godisnji sin nas u cudu gleda (malcu neugodnouser posted image ), a nas dvoje uzivamo ko u nekim davnim danima. Kad je pjesma zavrsila, cijeli dan je odjednom postao jos ljepsiuser posted image . Nastavila sam peci tortu. Ne mogoh, a da ne podijelim ovo s vama user posted image .

clock-img

10.09.2011, 08:04

clock-img

pincirotvajler

pencil-img

12489

aaaaa user posted image user posted image
ja nemogu dijelit s vama ništ user posted image user posted image

_____________________________

"Ljubav je slijepa i zbog toga joj je tako izoštreno čulo dodira."

clock-img

10.09.2011, 09:36

clock-img

ikica84

pencil-img

3720

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image bas sam se raznezila!

_____________________________

ANDREJ 02.01.2010.
VIKTOR 24.09.2011.
mamine srece najveceeeeeee!!!!

clock-img

10.09.2011, 09:42

clock-img

BUMBI

pencil-img

23108


IZVORNA PORUKA: ikica84

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image bas sam se raznezila!




_____________________________

DINO I LUKA-mamine najveće sreće!!!!!
Stigla i princeza ANA!!!

clock-img

12.09.2011, 13:24

clock-img

mamino zlateko

pencil-img

2557

bas sam se raznezila!


_____________________________

T & H
03.01. & 12.02

clock-img

18.09.2011, 12:58

clock-img

pakić

pencil-img

961

Moram priznati da to stvarno jako puno znači... mi se stalno grlimo, dodirnemo u prolazu, a pogotovo mi je lijepo kad mi mm kaže kako sam mu privlačna i koliko ga uzbuđujem. Nema toga što ženi može više dignuti samopouzdanje i moral

_____________________________

Patrik i Kiki, moja dva sunca