cookie-img

Web stranica upotrebljava kolačiće

Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku. Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe.

writing-img

Perilica+sušilica

clock-img

26.01.2008, 20:32

clock-img

katica

pencil-img

28

Ako ju imate, kako ste zadovoljni s njom? Da li je bolje imati sve u jednom ili odvojeno? Zbog malog prostora mi se čini bolja ideja p+s...Koje marke su najbolje?

clock-img

26.01.2008, 20:48

clock-img

maja

pencil-img

6000

Ja imam odvojeno perilicu i sušilicu, u malom je prostoru jedno na drugome, i jako sam zadovoljna sušilicom, pogotovo sada u zimi kada perem posteljinu ili veće stvari, inače ne sušim baš sav veš u njoj. Čula sam da je bolje kada su posebno perilica i sušilica nego 2u1

clock-img

26.01.2008, 22:54

clock-img

koka

pencil-img

10266

ja sam čula da je bolje odvojeno i da se može stavit jedna na drugu, jer ako je perilica - sušilica, recimo, od 6kg morala bi pola rublja izvaditi, da ti taj isti stroj mogao sušiti.
Mi isto imamo malo kupatilo, ali smo se odlučili za neku drugu varijantu a to je - odvlaživać zraka. Stavim robu na sušilo preko noći u kupatilo, i ujutro je suho. A dobro dođe i u drugim prostorijama kuće kada je vani magla ili sparina user posted image user posted image

clock-img

27.01.2008, 10:26

clock-img

uciteljica

pencil-img

1322

Ja imam odvojenu sušilicu od perilice  i  za sad sam zadovoljna. Kako je kupaona mala, sušilicu koja je ventilacijska stavili smo u špajzu, a odvod zraka smo stavili u dimnjak i kak sam rekla stvar funkcionira. Kad smo kupovali sušilicu  preporučili su nam da kupimo odvojeno jer se manje kvare i isto tako preporuka je bila da kupimo ventilacijsku jer se isto manje kvare (a uz to ventilacijska je i jeftinija).user posted image
 
Sušilica je odlična stvar, pogotovo za velike stavri (posteljina, deke), a uz sušilicu do izražaja i te kak dođe omekšivač. Sve je super mekano i mrišljavo (baš kao iz reklame).user posted image