cookie-img

Web stranica upotrebljava kolačiće

Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku. Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe.

writing-img

Pekač kruha

clock-img

11.03.2013, 23:31

clock-img

niky88

pencil-img

308

Vjerujem da imate pekač kruha..ja sam bila "nabrijana" na njega..privh 3mj sam stalno pekal u njemu..radila pekmez...a eto sada stoji i skuplja prašinu...

tražim ponovo neki fini recept za kruh... s sjemenkama...



_____________________________

David 2008.
Lena 2010.

clock-img

12.03.2013, 07:26

clock-img

vandax

pencil-img

859

Starcima sam lani za Božić kupila pekač i svak dan su pekli neki drugi krug i imali su sve moguće sastojke i vrste brašna ali su se nakon 6 mj zasitili i sad pekač stoji.

clock-img

12.03.2013, 10:38

clock-img

Keekeelee

pencil-img

240

Ja se nikad nisam niti odvažila kupiti pekač, ja ga pečem stalno, ali normalno u pečnici. I prefin je! user posted image

clock-img

12.03.2013, 13:02

clock-img

cuba

pencil-img

21489

Mi ga imamo i kad je mm kući uvijek pečemo kruh.

_____________________________

Roko i Dino user posted image

clock-img

12.03.2013, 13:05

clock-img

BUMBI

pencil-img

23108

Ima ga moja mama i super mi bude kruh.
Mi ga nemamo,ali to mi bude dugo da se ispece,mislim da mi je mama rekls 2,3 sata da treba

_____________________________

DINO I LUKA-mamine najveće sreće!!!!!
Stigla i princeza ANA!!!

clock-img

24.03.2013, 17:26

clock-img

Renata RR

pencil-img

1857

Upravo pečemo prvi put kruh u njemu.. Javim večeras da li je bio fin...user posted image

clock-img

24.03.2013, 18:09

clock-img

bomboncic02

pencil-img

1591

Imamo ga manje od mjesec dana.Super sam zadovoljna.
Kruh mi je prefin, dečki ga vole, a miris ispečenog kruha je neprocjenjiv.
Upravo sam danas i tijesto za buhtle napravila u njemu i super mi je!

_____________________________

Da bi se osmjehnuo, čovjek treba pokrenuti sedamnaest mišića, a četrdeset_ i tri da se namršti. Stoga činite ono što morate s osmijehom, to će vas stajati mnogo manje truda..

clock-img

24.03.2013, 18:23

clock-img

Renata RR

pencil-img

1857

Evo me s izvještajem...user posted image Kruh je bio fin, možda malo premalo slani za moj ukus i oblik mi je malo čudan. Smazali smo skoro cijelog (900g), tako da bi ga ja trebala svaki dan peći ako ga ne mislimo više kupovati...user posted image

clock-img

24.03.2013, 19:54

clock-img

mamacita

pencil-img

1873

Pekac kruha je preskup, i u njemu se ispece kruh koji je pre mali za nase potrebe. I ja sam zapocela od nedavno peci kruh u pecnici. Ispadne super, posebno ako se pece u kalupu. Mijesam brasno koje mi se svidi. Sjemenke i li bez njih. Cesto ispecem i peciva koja su djeci puno zanimljivija i za sendvice i sa marmeladom, i svaki put izmislim neki drugi oblik.

clock-img

24.03.2013, 23:39

clock-img

sretnaz

pencil-img

1030

Mi smo dobili pekač za Božić i od onda više ne kupujemo kruh. user posted image Prvo sam pomislila: šta će mi još jedan aparat u kući kad kruh lako ispečem u pećnici, ali nije baš tako. Uglavnom kruh napravi mm tako da je meni lakše. Ima jedan nedostatak taj pekač, a to je da jedem više kruha, mislim da oboje jedemo više, a to nikako nije dobro... user posted image Uglavnom, baš smo zadovoljni i vidjet ćemo do kad će nas držat da ga intezivno koristimo.

_____________________________

N.... 6.09.2012. 3860 g, 53 cm
K... 24.06.2014. 3250 g, 47 cm

clock-img

25.03.2013, 07:21

clock-img

ruwenzor

pencil-img

1065

Mi smo ga dobili za godišnjicu i obožavam ga, na početku smo ga više koristili, sad samo 1-2x tjedno za kruh  (ali više nam ni ne treba) i jednom tjedno za tijesto za pizzu, a povremeno radim neko tijesto pa oblikujem peciva koja se dopeku u pečnici.
Od kad ga imamo sam možda 2-3x kupila kruh jer smo se prekasno sjetili da bi jeli i taj iz dućana/pekare mi uopće više nije fini, sladak je i prazan

_____________________________

zvrkica frkica 26.05.2011. <3
smjehuljica 06.09.2013. <3

clock-img

10.06.2013, 20:44

clock-img

FIGICA FIFINANKICA

pencil-img

284

baš bi ga voljela imati

clock-img

11.09.2020, 09:58

clock-img

Bebasita

pencil-img

6

ajme najbolji izum ikada, mi imamo neki fensi šmensi od tefala i stalno ga koristimo jer imamo veliku familiju pa se jede puno kruha. skrati vrijeme i muke, a dobije se fina mirišljava štruca user posted image čak sm onedavno kumovima kupili i oduševjeni su. prvo smo milili kupiti u elipsu ali smo slučajno naletili na jeftinije opcije. stvarno se za malo para daju kupiti super stvari, tako da toplo preporučam svima koji vole kruh user posted image https://www.nabava.net/pekaci-kruha