cookie-img

Web stranica upotrebljava kolačiće

Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku. Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe.

writing-img

PVC postavljanje

clock-img

07.06.2012, 20:40

clock-img

Anoniman

Zanima me koliko ste imale prašine ako ste postavljali nove prozore...Zamišljam kuću kao gradilište...Ugrađivat ćemo samo u 2 sobe, ne znam koliko će se zaprašiti ostatak kuće...

clock-img

07.06.2012, 21:08

clock-img

seraphyme

pencil-img

1452

kod mene skoro i nije bilo prašine. stare prozore nije bilo potrebno čuvati pa se zid maksimalno poštedio. izvadili njih, zaljepili pur pjenom i kad se stisla omalterisali koliko je trebalo da izgleda lijepo. i klipice ispale ok i bez prašine

_____________________________

Gosn Micek 4.4.2011.

Gosn Braco 20.12.2012.

clock-img

07.06.2012, 21:32

clock-img

Anoniman

O PA TO JE SUPER. Mislila sam da ću imati posla u cijeloj kući....

clock-img

07.06.2012, 21:38

clock-img

seraphyme

pencil-img

1452

ma jok. ako imaš ok majstore napravit će ti to uredno i začas. više posla sa krečenjem iza user posted image

_____________________________

Gosn Micek 4.4.2011.

Gosn Braco 20.12.2012.

clock-img

08.06.2012, 12:00

clock-img

wana

pencil-img

143

mi smo prije tjedan dana postavili pvc u zadnje dvije prostorije i nije bilo previše za čistiti. ormare smo zaštitili krpama tako da ni to nisam morala poslije brisati. majstori su bili ok, postavili su to za manje od pola sata. usisala sam i pobrisala pod. nakon sat vremena kao da se ništa nije ni dešavalo.

_____________________________

Lena 1.10.2011. :)

clock-img

08.06.2012, 14:06

clock-img

cuba

pencil-img

21489

Mi smo prije 8mj mijenjali kompletne prozore u cijelom stanu. Kod nas je bome bilo prašine i to dosta jer smo uz njih osvježili dnevni boravak, kuhinju i hodnik sa farbanjem a i prozori su nam od zida do zida, sve skupa 15m  tako da je bilo zbilja mnogo posla.
Radnici su nam prvi dan skinuli sve stare prozore i postavili nove a drugi dan su stavljali pur pjenu, silikon i napravili vanjske i unutarnje zidarske radove.

< Poruku je uredio cuba -- 8.6.2012 14:07:05 >


_____________________________

Roko i Dino user posted image

clock-img

08.06.2012, 14:51

clock-img

anamarijapupek

pencil-img

169

Mi smo mijenjali prozor i vrata sa pvc. Obavezno im napomeni da ti ih centriraju (meni nisu, a firma preko koje smo to radili je propala user posted image , i reci da ti pokažu gdje voda odlazi kada na njih pada kiša jer nama vrata nisu imala rupice pa smo jednog lijepog kišnog dana došli u svoj stan koji je lijepe lokvice vode imao do ulaznih vrata. Sva sreća pa se nije laminat digao. Prašine nismo imali, ja sam stavila na pod najlon i stvari sam prekrila plahtama.

_____________________________

05.10.2011.-AB
21.03.2012.-pozitivan test :)

clock-img

11.06.2012, 17:03

clock-img

uciteljica

pencil-img

1322

Kod mene je bilo malo prašine, ali kod moje svekrve (koja je ima prozore još iz 1. svj. rata, user posted image ) je bilo prašine da je brisala tri dana ( i ne pretjerujem uopć), rupa po zidovima veličine pola madraca iz kinderbeta (i opet ne pretjerujem).

_____________________________

Ja sam PAUVA!!!!
30.01.2009.



clock-img

12.06.2012, 13:28

clock-img

elven

pencil-img

319

Mi smo mijenjali sve prozore i balkonska vrata i dečki su na ugradnji imali najlone po podovima i njihov usisavač tako da nije uopće ništa nije ostalo iza njih....osim naravno završnih i šminkerskih radova na zidovima okolo