cookie-img

Web stranica upotrebljava kolačiće

Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku. Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe.

writing-img

Oprah = ludi Ameri

clock-img

26.05.2008, 12:10

clock-img

tonkica

pencil-img

6282

Drage moje dekle!
Ostala sam lagano zbunjena današnjom temom kod Oprah. U gostima su joj bila 2 bračna para. Prvi par ima 3 djece, već su blizu 20-im godinama. No, to nije bitno, fora je u tome što je tata familije cijeli život bio "zarobljen" u muškom tijelu, pa je tako u 42.g. života odlučio promijeniti spol i postati ŽENA. I tako je počeo piti hormone, više nije Don nego Dennise i - što je mene totalno šokiralo - ostao u braku sa svojom suprugom!!! Supruga veli da je ona i dalje osoba u koju se ona zaljubila, samo je promijenio "ambalažu"...
I sad ta djeca imaju dvije mame koji se u šetnjama gradom drže za ruke i svi žive u ljubavi i sreći...
?! Helou! Kaj vi velite na to? Da meni moj mm dođe s takvom idejom bilo bi lagano dječicu pod ruku i la-pa-pa!!!

clock-img

26.05.2008, 12:17

clock-img

cokolada

pencil-img

1280

Tonkica slazem se s tobom, mislim da taj Don ima psihicki poremecaj kao i ostali njemu slicni, meni to nije normalno da zelis biti netko drugi i k tome "promjenis" spol, BOLESNO! S takvom osobom sigurno ne bih ostala pogotovo iz razloga da mi dijete odrasta u tako bolesnom okruzenju.

clock-img

26.05.2008, 12:23

clock-img

mirna

pencil-img

8134

Ako je njima ok, neka žive kako žive. Da MM dođe na takvu ideju dobio bi s nogom po guzi...user posted image Kod Amera ili u zapadnoj europi abnormalno lagano postaje prihvatljivo..kod nas je nešto takvo još nezamisljivo..

vidjela sam ja još luđe priče od ove npr. u j. springeru. što da kažem: cirkus. user posted image user posted image user posted image

clock-img

26.05.2008, 12:53

clock-img

njanja

pencil-img

8766

pa šta mu je trebalo 42. godine da shvati da je zarobljen u muskom tijelu? Bila je jedna takva tema u "Uvodu u anatomiji"....Sto reci, stvarno su si ameri poceli svasta dopustati....kod njih je sve normalno.....

clock-img

26.05.2008, 16:01

clock-img

Dajana

pencil-img

985

To jednostavno nije prirodno, dakle postoji neki poremećaj u glavi i tijelu.
Ima nas svakakvih na ovome svijetu i ta se činjenica ne može promijeniti (na žalost). Treba se zabrinuti za budućnost ljudske vrste i planeta uopće.
Ludilo sve brže napreduje i ne da se više zaustaviti, a takve pojave dolaze iz Amerike što je normalno kad se sjetimo da je Ameriku naselio  i zaposjeo najgori šljam iz Europe, istisnuli Indijance i stavili ih u rezervate.

clock-img

26.05.2008, 16:29

clock-img

Elena

pencil-img

1874

Ludi?Pa to je preblaga rjec za amerikancima.Za mene su oniuser posted image Svako ima pravo na svoj izbor ali steta za djece sto rasnu pored takve roditelji jer sigurno sutra nece biti normalne ni u sta sigurne pa mozda nase brakove za njijma bice ludilo,jer kako mi mirise sve ide sruser posted image Sta rjeci,a to i kod nas vise zauzima veliki zamav zato nisi svesan sutra dali mozda tvoje dete dodze i reci ce ti da je shvatilo da hoce biti nesto drugo a ne to sto je....i?Ljudi sprema nas se apokalipsa kako sto vidimuser posted image user posted image user posted image

clock-img

26.05.2008, 16:55

clock-img

Dajana

pencil-img

985

Šetamo se po Rabu i vidimo dvije ženske kak se šetaju i drže za ruke.  I to nismo sad vidjeli prvi put. Kad smo za uskrs bili u Šibeniku u hotelu na bazenu, vidimo dva tipa kak se ljube u bazenu.
Šta reći djeci koja to vide? Moji su već veliki pa su čuli za to, ali to je zbilja apokalipsa. da je to normalno nebi  nas bilo.

clock-img

26.05.2008, 17:01

clock-img

Elena

pencil-img

1874

Potpuno se slazem s tobom Dajana.Sve tezi i tezi je odgoj djeteta bas zbog takve nenormalne stvari.Ne znas od kud da se pazis.Tu su homoseksualci,tu je droga,alkohol,ne znam sta rjeci...user posted image Ljudi od bes ne znaju sta da rade sa sobomuser posted image user posted image user posted image

clock-img

26.05.2008, 18:54

clock-img

Brisani uporabnik

pencil-img

7400

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

clock-img

26.05.2008, 21:20

clock-img

božica

pencil-img

8832

tonkica i cure evo jedna pjesma za škvadru iz kuta:





                 user posted image MINUS I PLUS -KO AMER I RUS U MOM SVIJETU TI SI KOROV A JA HIBISKUS..........

clock-img

26.05.2008, 21:23

clock-img

mirna

pencil-img

8134

znam ja i jednu drugu iz moje mladosti: amerika, amerika gomila klovnova, amerika, amerika, baš sam sretan što sam tu..user posted image


što se tiče amerike: mene više zabrinjava kultura nasilja nego homoseksualci. svaki idiot može nositi oružje...user posted image

clock-img

26.05.2008, 21:26

clock-img

tonkica

pencil-img

6282

Kako god da je, nije normalno ni zdravo! Prestrašno!!!
Što je najgore, njihovoj djeci je to potpuno normalno i prihvatili su to bez ikakvih problema... I tko je tu lud???

clock-img

26.05.2008, 22:05

clock-img

božica

pencil-img

8832

ma tonkica opusti i samo se opusti -diši duboko i nemoj se uzrujavati-piši malo po RR i sve će biti u najboljem redu

mirna sjetila sam se još jedne:
brazil,španija .kolumbija,kuvajt je amerika,čambarumba ćaća ćaća-skini sve-skini cipele ..........


< Poruku je uredio božica -- 26.5.2008 22:06:37 >

clock-img

26.05.2008, 22:08

clock-img

tonkica

pencil-img

6282

Božice otkako ne radim, ne dam se uzrujavat tako lako! user posted image  Doma sam se preporodila!
Ovo me nije uzrujalo, više ostanem bez teksta, zamisli scenu: gledam telku, ladica mi se otvori i ne zatvara se 45 min dok emisija ne završi.
Al da svijet ne ide u baš nekakvom dobrom i pozitivnom smjeru, ne ide sigurno...

clock-img

26.05.2008, 22:19

clock-img

božica

pencil-img

8832

Al da svijet ne ide u baš nekakvom dobrom i pozitivnom smjeru, ne ide sigurno...
potpisuejm se
božica

clock-img

27.05.2008, 00:17

clock-img

Brisani uporabnik

pencil-img

7400

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]