cookie-img

Web stranica upotrebljava kolačiće

Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku. Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe.

writing-img

Odgulili prvi dan

  
clock-img

05.10.2010, 11:43

clock-img

Anoniman

Evo i nas. G. je danas krenuo u jaslice. Odmah na početku se rasplakao jer je tata otišao, a on bi s tatom. To je prestalo brzo i ušao je nekako u sobu s djecom. Bilo ih je samo troje kad je on stigao. Svi su veći od njega, imaju oko 2 godine. Držao se za mene i oće se sa svime igrati, ali ako sam ja blizu. To je normalno valjda pa nisam to ni doživjela kao nešto strašno. kad bi se zaigrao, ja bi se maknula da vidim kako reagira. Ubrzo me počinje tražit pogledom i plakati, ali nije to nikakav strašan plač. Bili smo 2 sata. pojeo je kruh i eurokrem koji su bili za doručak. Ja sam ga nahranila. Do 10 sati se skupilo 8 ili 9 klinaca i došao je jedan mali koji je mlađi od njega tjedan dana tako da mislim da će mu on biti kompić. Njih dvojica su najmanji. Ovi veliki se zaigraju sami pa tete paze na male. Dvije su časne na njih 8 i bilo je nas mama danas na prilagodbi. Čini mi se da baš paze na klince, redovito ih presvlače, brišu noseke, čiste rukice, paze da ovi veliki nečim ne zveknu malene tako da sam baš zadovoljna njihovim pristupom. Rekla mi je teta da se ništa ne brinem, da je njegova reakcija sasvim normalna i da će to sve bit ok. Sutra isto idem s njim, ali rekla je da ću se u nekom trenutku otići prošetati, a njega ostaviti na pola sata do 45 minuta da vide kakav je kad mene nema. Mislim da će sve bit super. Puna sam pozitive, nemam nervoze jer ju ne želim prenijeti na njega.
Eto, toliko od nas. Daljnji izvještaji slijede, naravno!user posted image

< Poruku je uredio Kejt -- 5.10.2010 11:45:39 >

clock-img

05.10.2010, 11:45

clock-img

maja

pencil-img

6000

user posted image user posted image user posted image

_____________________________

"Dok je prije postojalo samo jedno bez čega ne mogu živjeti, sada je nastalo dvoje.
Nije bilo diobe - moja se ljubav nije sada podijelila između njih; nije to bilo tako. Prije kao da mi je srce naraslo, nabujalo do dvostruke veličine u tom trenutku."

clock-img

05.10.2010, 11:46

clock-img

Imra

pencil-img

3299

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

clock-img

05.10.2010, 12:19

clock-img

ikica84

pencil-img

3720

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
bice njemu super u jaslicama,naci ce on drustvo user posted image


_____________________________

ANDREJ 02.01.2010.
VIKTOR 24.09.2011.
mamine srece najveceeeeeee!!!!

clock-img

05.10.2010, 12:24

clock-img

BUMBI

pencil-img

23108

pojeo je kruh i eurokrem koji su bili za doručak



moj d bio bio presretan da ima to u vrtiću za doručakuser posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image za G


_____________________________

DINO I LUKA-mamine najveće sreće!!!!!
Stigla i princeza ANA!!!

clock-img

05.10.2010, 12:26

clock-img

Anoniman

Ja sam mislila da G. neće htjet jer čokolade se ne bi okusio. Ali, pojeo je. ne previše, ali taman dovoljno!

clock-img

05.10.2010, 12:43

clock-img

pincirotvajler

pencil-img

12489

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

"Ljubav je slijepa i zbog toga joj je tako izoštreno čulo dodira."

clock-img

05.10.2010, 13:16

clock-img

cuba

pencil-img

21489

Ma user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  za G. bit će to sve superuser posted image

_____________________________

Roko i Dino user posted image

clock-img

05.10.2010, 13:40

clock-img

Gogule

pencil-img

2530

user posted image user posted image user posted image  za Gabrijela.  Meni se čini da moja Klara ide već cijelu godinu a ne samo mjesec dana kako se lijepo uklopila.

_____________________________

ROKO 20.10.2005.
KLARA 20.08.2009.

clock-img

05.10.2010, 14:06

clock-img

bellly

pencil-img

128

user posted image user posted image user posted image user posted image

clock-img

05.10.2010, 14:31

clock-img

Anoniman

imate sreće kaj ste upali kod časnih, i mi smo htjeli kad je P. bila mala ali nema šanse...
ako ih je samo 8 na njih 2, bit će super, možeš bit mirna, kod nas je po 20-30 klinaca po grupama, tak da...user posted image

super za Gabrijela!user posted image

clock-img

05.10.2010, 14:32

clock-img

Anoniman

Inače ih je u grupi 18, ali valjda su neka dječica bolesna. Kaže časna da ih skoro nikad nema više od 12 što je isto super. Dvije tete to stižu bez problema.

clock-img

05.10.2010, 15:33

clock-img

Ninaa

pencil-img

7487

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Bravo za frajera bit će sve ok, samo se trebamo držati pozitivno. Mi nismo došli do toga da ja odem ni nakon 3 dana.

_____________________________

Mamine srećice 14.03.2009. i 2012.

clock-img

06.10.2010, 08:49

clock-img

mariola

pencil-img

19495

Bravo za malog Gabrijelauser posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Sretna i ponosna :)
Toni i Laura
♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

clock-img

06.10.2010, 09:55

clock-img

inna

pencil-img

2441

user posted image user posted image user posted image super...ma uklopit će se...nama je teta objasnila da prilagodba traje i do 6 mjeseci tak da moramo biti jako strpljive

_____________________________

Dominik - 18.2.2009.

clock-img

06.10.2010, 11:54

clock-img

tinka25

pencil-img

824

user posted image user posted image user posted image user posted image Bravo za vas! user posted image user posted image user posted image Dobar mali dečko user posted image

_____________________________

Nikola, 28.5.2010., 3950, 52 cm

Petar, 12.10.2011., 3600, 49cm

clock-img

06.10.2010, 12:29

clock-img

pako

pencil-img

2935

user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

PATRICK 30.04.2008. 01:55h
MATEO 06.03.2010. 01:17h

clock-img

06.10.2010, 12:31

clock-img

Anoniman

Danas nije bio baš najsretniji u jaslicama. Curi mu nosić i rastu mu zubeki pa je bio jako nervozan. I dalje se nada da će stvari ići na bolje!

clock-img

12.10.2010, 21:48

clock-img

Anoniman

Evo novih vijesti.

U četvrtak nismo išli jer je bio šmrkav i nervozan. Išli smo u Hercegovinu na produljeni vikend i u ponedjeljak je plakao kad sam ga ostavila. Bio je bez mene sat i pol i kažu tete da je bilo dosta suza. Nije se micao od mene jučer cijeli dan nakon jaslica.
Danas sam ga ostavila na 2 sata. Suza je bilo znatno manje. Počele su ga zanimati igračke i kad sam došla igrao se i nije me uopće primijetio jedno 10 ak minuta. A kad me vidio, odmah u plač i trk k meni. Ostali smo i na ručku. Sve je pojeo i tražio još. Doma smo išli na spavanje. Eto, kao neki napredak se vidi. Sutra? Ah, tko zna što će biti sutra. Ja vjerujem da će on to uspjeti, nema nam druge.

clock-img

12.10.2010, 21:50

clock-img

pepeljuga

pencil-img

17269

Kejt nema nam druge nego to pretrpitiuser posted image

Nadam se da ce brzo doci dan bez suzauser posted image


_____________________________

Ništa u životu nije tako loše, da nebi moglo biti i gore, ali ni tako dobro da nebi moglo biti bolje!! :))

clock-img

12.10.2010, 21:55

clock-img

Anoniman

I ja se tome nadam. Njega je zeznuo malo prošli tjedan. Išao je samo u uto i sri i bio je baš cendrav jer se prehladio i još mu zub ide van tako da se sve sastalo. I onda dugi vikend s roditeljima... Ajme! Tako da mu je ovo zapravo tek drugi pravi dan u jaslicama. Kad s te strane gledam, nije on to ni loše podnio. Ima djece koja ne plaču i mamu uopće ne doživljavaju. Nekako mi ni to ne bi bilo drago. Možda se samo tješim, ali šta mogu. Ma bit će sve dobro, ne damo se crnim mislima. Ja u ponedjeljak radim od 8 do 4, muž isto tako i nekako će mali valjda preživjeti.

clock-img

12.10.2010, 22:18

clock-img

Tsmee

pencil-img

1121

Držite se, ići će to sve bolje user posted image

_____________________________

Već nas je puna kuća...

clock-img

15.10.2010, 13:37

clock-img

Anoniman

Evo nas s novim vijestima. Danas sam ga ostavila odmah i nisam ja bila s njim. Vratim se pred ručak, a moje dijete se igra na podu, plješće rukama jer im teta pjeva i SMIJE se. Prvi put u ovih 5 dana. Kaže teta da se smijao cijeli dan. Sad joj se da i presvlačiti i sav je dobar. Od ponedjeljka ostaje i na spavanju jer ja počinjem raditi. Mislim da je najgore prošlo i sretna sam. Mali je ponovo onaj stari društvenjak. Zavolio je dječicu i kad sam stigla pokazivao mi je igračke koje nije ni doživljavao ovih dana.

I još da malo ishvalim vrtić: hrana im je fenomenalna i G. pojede svaki dan cijeli ručak. Jučer je tražio još. Za doručak on neće mlijeko, ali mu teta onda da uvijek kruh ili nešto drugo. Za užinu je uvijek voće i sigurna sam da će i to jesti. Rekla mi je danas da ona vidi da mali traži pažnju i da se ne brinem, da će je i dobiti. On voli kad mu se pjeva, voli glazbu, a teta je raspjevana samo tako.

Sve u svemu jako sam zadovoljna i od sljedećeg tjedna idemo u nove radne pobjede. I ja i mali!

clock-img

15.10.2010, 13:38

clock-img

BUMBI

pencil-img

23108

Superuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

DINO I LUKA-mamine najveće sreće!!!!!
Stigla i princeza ANA!!!

clock-img

15.10.2010, 13:54

clock-img

Imra

pencil-img

3299

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image