cookie-img

Web stranica upotrebljava kolačiće

Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku. Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe.

writing-img

Odgonetnite enigmu :-)

clock-img

07.10.2011, 23:17

clock-img

mamacita

pencil-img

1873

Kakav je on otkrit će vam njegovi potezi u krevetu, ali i način na koji spava
Ponekad se zbilja čini kao da muškarci i žene dolaze s drugih planeta, s potpuno drugačijim načinom razmišljanja i ponašanja (čast izuzecima). A kad govorimo o različitostima, ono što smo jedni i drugi oduvijek željeli znati je kako drugi spol uistinu funkcionira. Zaista, što sve ne bismo napravile i pročitale da otkrijemo misteriju zvanu "muškarac"...

U nastojanju da probijemo šifru, treba reći da je govor tijela najjasniji i naiskreniji pokazatelj što netko misli i osjeća. A to je najistinitije kada se radi o potpuno nesvjesnom ponašanju, kada je osoba najopuštenija – a to pak je za vrijeme seksa i spavanja.

Za početak krenimo od osnovnih poza:

MisionarskiMuškarci koji vole misionarsku pozu obično rade sve po pravilima i propisima, a kao partneri su obično vjerni te su osobe na koje se možete osloniti, tvrdi stručnjakinja za govor tijela Jan Hargrave. Ako vam se sviđa stabilnost i nježnost, on je pravi odabir za vas.

PostranceMuškarci koji vole bliskost ove poze pomalo su nesigurni i traže da im stalno pokazujete i dokazujete svoje osjećaje, kaže Hargrave. Ova poza pruža puno intimnosti, što znači da je on osjetljiv i drag dečko.

Doggie style
Uvijek ćete se osjećati zbrinuto s ovim samouvjerenim, "volim-preuzeti-stvar-u-svoje-ruke" tipom. No, svejedno on se ponekad može činiti pomalo nedostupnim. U tim situacijama nemojte forsirati komunikaciju i nemojte ga tjerati na kontakt očima, jer će se inače osjećati kao da ga gušite, objašnjava Hargrave.

Kaubojka – žena gorePrema jednom istraživanju iz 2005. godine, 53 posto muškaraca preferira upravo ovu pozu u kojoj partnerica ima kontrolu. "Ovi momci su razigrani i uvijek su potrazi dobrim provodom, ali svejedno znaju biti i veoma pažljivi i obzirni, tvrdi Hargrave. Njegov prioritet je vaše zadovoljstvo, zato i preferira pozu u kojoj vi najlakše postižete orgazam."


Muškarca otkriva i položaj za vrijeme spavanja (dakle, proučite pozu u kojoj najčešće spava)

Na trbuhu
Profil njegove osobnosti: Ovaj tip voli imati kontrolu, a to ne prestaje samo zato što on spava. Pokrivanje kreveta svojim tijelom njegov je način kontroliranja prostora u kojem spava. Iz sličnih razloga, ovaj stav sugerira da je on poprilično tvrdoglav. Ovi muškarci su obično veoma usredotočeni i orijentirani na svoj cilj.
Kakav seks on voli: oni su u pravilu tradicionalni i žele "posao" obaviti što je bolje moguće. Zato je velika vjerojatnost da će se držati poze koje odgovara i njemu i vama. Izbjegnite dosadu u krevetu tako da s vremena na vrijeme predložite novu pozu i "zaskočite ga" kad to najmanje očekuje.

Na leđima
Profil njegove osobnosti: Njegov otvoreni stav pokazuje da je siguran u sebe i optimističan. On izlaže "ranjive" zone svog tijela, podsvjesni signal da je vrlo samouvjeren. Obratite pozornost na to kako drži ruke. Ako su mu ruke iza glave, vjerojatno ima dozu arogancije u sebi. Općenito, ljudi koji spavaju na leđima su vrlo društveni i vole biti u središtu pozornost.
Kakav seks on voli: energične, intenzivne seks maratone s više poza, posebice misionarskom i doggie pozom – jer voli imati kontrolu.

Puno se okreće dok spava
Profil njegove osobnosti: Iako je uobičajeno da se pomičemo tijekom noći (i većina ljudi se pomakne oko 35 puta) - stalno okretanje znači da je vaš partner pod stresom. Kada smo pod pritiskom, naš mozak oslobađa hormone koji aktiviraju "borba ili bijeg" odgovor organizma za vrijeme spavanja. Ovo obično prođe, ali ako on prolazi kroz dulji stresni period, aktivnost kao što je vježbanje može olakšati simptome i pomoći tijelu da se bori protiv stresa i opusti.
Kakav seks on voli: Muškarci se sa stresom nose tako da žele ili užasno puno seksa ili ga uopće ne želi. Ako spada u prvu kategoriju – odlučite se za brzinski seks, jer se on neće moći dovoljno opustiti za maratonsko intimno druženje. A ako spada u drugu kategoriju, nemojte mu raditi pritisak da se morate poseksati (jer će se on onda još više isfrustrirati). Radije mu ponudite opuštajuću masažu – to će vas prije dovesti do seksa.

Na boku
Profil njegove osobnosti: Ovo je zapravo najčešći položaj spavanja, a muškarci koji ovako spavaju u pravilu su opušteni i spremni na kompromise. To je najfleksibilnija poza, a ovim osobama u pravilu je jednako udobno na jednom ili drugom boku, dok su druge poze spavanja ustaljenije. Ako primijetite da privlači koljena i zauzima fetalni položaj, to pokazuje da je osjetljiv i da žudi za utjehom i nježnošću. Fetalni položaj šalje umirujuće signale po njegovom tijelu.
Kakav seks on voli: Njegove izraženije emocije znače da voli ležernu predigru. Uzbuđuju ga masiranje vlasišta i dugi strastveni poljupci.

Polu-zagrljaj
Muškarac koji prebacuje ruku preko partnerice opušten je i siguran u sebe, ali ima sluha i za vaše potrebe. Iako ste gotovi sa seksom, on zna da vi vjerojatno žudite za intimnijim fizičkim kontaktom nakon seksa, pa se trudi to vam pružiti. Osim toga, opušten način na koji njegova ruka počiva na vama znači da mu je ugodno s vama i da je zadovoljan u vezi.

Frontalni zagrljaj
Ako je vaša glava je na njemu - sretnice! Vi ste osvojile emocionalni jackpot. Muškarac koji vas povlači u zagrljaj i na sebe želi više intimnosti. On vas doslovce povlači prema svom najosjetljivijem i najranjivijem mjestu – vratu i vratnoj žili, a to je snažan znak povjerenja i ljubavi.
S druge strane, ako je njegova glava na vama – i ako se on stiska k vama – on je pasivan tip koji želi da vi imate kontrolu u vezi i donosite odluke.

Žlice
Iako je ovaj samopouzdani tip očito lud za vama, on je pomalo posesivan. Po čemu to zaključujemo? U ovoj dominantnoj pozi njegovo tijelo omata i prekriva vaše, čime potvrđuje da ste "njegovo vlasništvo". S druge strane ako se on gurka stražnjicom prema vama, on traži pažnju i želi da se brinete o njemu.

Otok
Ako se on nakon seksa otkotrlja na svoju stranu kreveta i ne želi nikakav kontakt, moguće je da je riječ o osobi koja se plaši veza i povezanosti s nekim. Kad god zarotirate svoje tijelo za 90 stupnjeva od nekoga, to udvostručuje razmak između vas. Tako se on distancira od vas i fizički i emocionalno. Ako se radi o friškoj vezi – moguće je da se samo radi o tome da ne zna kako vam pristupiti i ne zna kako vi preferirate spavati.


clock-img

07.10.2011, 23:22

clock-img

mamacita

pencil-img

1873

Eto ja cu prva pokusati odgonetnuti mm user posted image user posted image user posted image :
Samo cu zabiljeziti ono sto je u vecini, ono koje se desi usput necu navesti, jer je u biti mix svega po malo. U vecini je "Kaubojka- zena gore" i vecinom spava na trbuhu (iako ponekad je na ledjima, a nekada na boku, pred spavanje je moja glava na njegovim prsima, spavali smo kao zlice dok smo hodali, a istina Bog nekad se samo otkotrljamo svak na svoju stranu).user posted image user posted image

clock-img

08.10.2011, 09:56

clock-img

danery

pencil-img

10504

ajme,kakav je mm onda koncentrat user posted image user posted image ne mogu ga ni smjesom nazvat  user posted image user posted image
sve osim kauboja vrijedi,valjda mu se više sviđa biti bik u horoskopu nego konjo u krevetu user posted image user posted image
a položaji spavanja,hm....na leđima najbrže zaspe,ali brzo dobije lakat u rebra jer gromoglasno hrče već za 5 min.....onda se otkotrlja na bok,pa se za pola sata raskreči po krevetu i vrati mi bubotak po nosu,a pred jutro se sklupča kao beba i skoro me izguza van iz kreveta user posted image user posted image
tako da....nek mi netko odgonetne ovu moju enigmu pliiiiiiiiiiiiiiiz user posted image user posted image


_____________________________

...bejb...our be(a)st.....

....mini gospa....

bogo....priti pliiiiiiiiiz,očuvaj me od baba u životu,od ostalog ću se sama čuvati..... ;)

clock-img

08.10.2011, 13:19

clock-img

pincirotvajler

pencil-img

12489

uh neznam se snać..poza najčešće s boka ili dogy
a spavanje..hm..spavamo kak nam sin dopusti user posted image

_____________________________

"Ljubav je slijepa i zbog toga joj je tako izoštreno čulo dodira."

clock-img

08.10.2011, 15:00

clock-img

mamacita

pencil-img

1873


IZVORNA PORUKA: danery

ajme,kakav je mm onda koncentrat user posted image user posted image ne mogu ga ni smjesom nazvat  user posted image user posted image
sve osim kauboja vrijedi,valjda mu se više sviđa biti bik u horoskopu nego konjo u krevetu user posted image user posted image
a položaji spavanja,hm....na leđima najbrže zaspe,ali brzo dobije lakat u rebra jer gromoglasno hrče već za 5 min.....onda se otkotrlja na bok,pa se za pola sata raskreči po krevetu i vrati mi bubotak po nosu,a pred jutro se sklupča kao beba i skoro me izguza van iz kreveta user posted image user posted image
tako da....nek mi netko odgonetne ovu moju enigmu pliiiiiiiiiiiiiiiz user posted image user posted image





user posted image user posted image Ovo je bas veselo user posted image .

clock-img

08.10.2011, 15:14

clock-img

adryosijek

pencil-img

3129

jahacka poza .. i istina je da se tu orgazam dozivljava,meni omiljena, jer na drugima ,to je skoro pa nemoguce,a spava kako kad,i kako nam mala dopustiuser posted image

_____________________________

moja mala cura je moje sve...