cookie-img

Web stranica upotrebljava kolačiće

Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku. Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe.

writing-img

Novi tjedan

clock-img

19.05.2008, 10:00

clock-img

mirna

pencil-img

8134

Bok cure, kako ste? Ja sam se već vratila s jednog sastanka.. malog sam pustila kod bake da si malo sredim kuću.. Što vi planirate danas? Dan je prekrasan..user posted image user posted image user posted image

clock-img

19.05.2008, 10:13

clock-img

maja

pencil-img

6000

Bok Mirna!  Kod nas je opet nekakvo čudno vrijeme, mislila sam u šetnju, ali imam peglanja,pa ću to prvo riješiti, ručat ćemo kod svekra i svekrve tak da oko toga ne moram brinuti. 

_____________________________

"Dok je prije postojalo samo jedno bez čega ne mogu živjeti, sada je nastalo dvoje.
Nije bilo diobe - moja se ljubav nije sada podijelila između njih; nije to bilo tako. Prije kao da mi je srce naraslo, nabujalo do dvostruke veličine u tom trenutku."

clock-img

19.05.2008, 10:13

clock-img

Florijan Jakov

pencil-img

9214

Planiram trunuti u uredu i lupati po računalu user posted image ...poslije toga druženje s djetetom, park, igra i doma na zaslužani odmor...tako sve do četvrtka..onda možda nekakav izlet u prirodu, onda još malo crkanja u petak user posted image i odmor za veikend...možda neki sastanak forumašica u sub ili ned....?!?!?!?

_____________________________

FJ JE FRAJER

clock-img

19.05.2008, 10:15

clock-img

cokolada

pencil-img

1280

Bok Mirna, ja sam na poslu pa posto nemam puno posla citam kaj ste pisale preko vikenda.
Kupili smo cipelice, u city c. ih ima, ali nazalost nisu imali broj koji nama treba pa smo kupili Bambi, isto su ok.

clock-img

19.05.2008, 10:19

clock-img

Ruža

pencil-img

14064

Bokić curke!user posted image Evo planiram do grada nešto obaviti pa popodne na posao. Kako ste mi danas?
Mirna jesu se kolači pojeli? Moji skoro svi ostali.user posted image  Goste nismo imali, ja tukla po sladoledu, a MM po kiflicama. user posted image  
Ali ponjeti ću na posao, tamo uvijek ima zainteresiranih.user posted image

clock-img

19.05.2008, 10:34

clock-img

mirna

pencil-img

8134

Ružo: kolače smo sve pojeli u roku od 24 sata.user posted image  Čak si je i svekrva morala prepisati recept, jer su se svima svidjeli..user posted image user posted image

Florijan Jakov: nema možda...user posted image vidimo se u subotu ili nedjelju..

cokolada: ja imam osjećaj da nema nikada onog broja kojeg mi tražimo..user posted image

< Poruku je uredio mirna -- 19.5.2008 10:35:25 >

clock-img

19.05.2008, 10:54

clock-img

cokolada

pencil-img

1280

Curke koji su to tak fini kolaci i ja bi malouser posted image

clock-img

19.05.2008, 11:07

clock-img

mirna

pencil-img

8134

cokolada gore u receptima ti je ružin recept (za lijene domaćiceuser posted image )... ovdje

clock-img

19.05.2008, 11:27

clock-img

cokolada

pencil-img

1280

hvala pogledat cu

clock-img

19.05.2008, 11:30

clock-img

maja

pencil-img

6000

mislila sam da će mi duže trebati, ali eto gotova sam sa peglanjem, novi veš stavila na sušenje i to je to od posla za danasuser posted image

_____________________________

"Dok je prije postojalo samo jedno bez čega ne mogu živjeti, sada je nastalo dvoje.
Nije bilo diobe - moja se ljubav nije sada podijelila između njih; nije to bilo tako. Prije kao da mi je srce naraslo, nabujalo do dvostruke veličine u tom trenutku."

clock-img

20.05.2008, 07:41

clock-img

mirna

pencil-img

8134

dobro jutro cure..vani kisa , a tjedan je tako lijepo poceo...user posted image

clock-img

20.05.2008, 08:04

clock-img

Florijan Jakov

pencil-img

9214


IZVORNA PORUKA: mirna

dobro jutro cure..vani kisa , a tjedan je tako lijepo poceo...user posted image



Tjedan je počeo kupanjem u znoju, nastavlja se tuširanjem pod naletima pljuskova...nastavk slijedi user posted image


_____________________________

FJ JE FRAJER

clock-img

20.05.2008, 08:06

clock-img

mamara

pencil-img

522

dobro jutro svima, ko je zauser posted image

clock-img

20.05.2008, 08:09

clock-img

mamara

pencil-img

522

user posted image šmrc, zar moram sama piti kavu!

clock-img

26.05.2008, 01:47

clock-img

Brisani uporabnik

pencil-img

7400

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

clock-img

26.05.2008, 06:37

clock-img

Ruža

pencil-img

14064

Eto me u novom tjednu da vam svima zaželim dobro jutro i uspješan tjedan pred vama. user posted image  Nakon ovog podužeg vikenda odmaranja i spavanja stvarno me čeka naporan radni tjedan. Ali ne brine me previše, brzo će proći kao i svi ostali.user posted image
Ne znam kako vama, ali meni dani leteuser posted image ,leteuser posted image ,leteuser posted image ...user posted image
user posted image user posted image
Brišem.... Budite mi dobro i vrijedno danas!user posted image

< Poruku je uredio Ruža -- 26.5.2008 6:43:53 >