cookie-img

Web stranica upotrebljava kolačiće

Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku. Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe.

writing-img

Nestale

clock-img

20.05.2008, 13:52

clock-img

mirna

pencil-img

8134

Gdje su nam u zadnje vrijeme ANNE i MACA?

Da li fali još netko...?

clock-img

20.05.2008, 14:17

clock-img

maja

pencil-img

6000

Anne otišla kod mame na dva tjedna, jer je došao gazda u stan, a maca nema kompjuter još! Megici sam poslala PP, ali je rekla da ne stigne, Dea vjerovatno isto!

_____________________________

"Dok je prije postojalo samo jedno bez čega ne mogu živjeti, sada je nastalo dvoje.
Nije bilo diobe - moja se ljubav nije sada podijelila između njih; nije to bilo tako. Prije kao da mi je srce naraslo, nabujalo do dvostruke veličine u tom trenutku."

clock-img

20.05.2008, 14:22

clock-img

mirna

pencil-img

8134

Dea nam se javila jučer u birtiji...user posted image

clock-img

20.05.2008, 14:34

clock-img

maja

pencil-img

6000

Aha, sad sam išla pročitati. Ne stignem baš sve pohvatatiuser posted image

_____________________________

"Dok je prije postojalo samo jedno bez čega ne mogu živjeti, sada je nastalo dvoje.
Nije bilo diobe - moja se ljubav nije sada podijelila između njih; nije to bilo tako. Prije kao da mi je srce naraslo, nabujalo do dvostruke veličine u tom trenutku."

clock-img

22.05.2008, 14:04

clock-img

DEA

pencil-img

591


IZVORNA PORUKA: maja

Anne otišla kod mame na dva tjedna, jer je došao gazda u stan, a maca nema kompjuter još! Megici sam poslala PP, ali je rekla da ne stigne, Dea vjerovatno isto!
[/quottako je , evo me malo...pozdrav svim bebama i mamama.................


_____________________________

Ne činim drugima ono što ne želim da se meni čini..........

clock-img

22.05.2008, 14:05

clock-img

DEA

pencil-img

591

spojio se citat s tekstom,...user posted image

_____________________________

Ne činim drugima ono što ne želim da se meni čini..........