cookie-img

Web stranica upotrebljava kolačiće

Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku. Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe.

writing-img

Nalaz kariograma ploda

clock-img

31.01.2011, 15:17

clock-img

iva0404

pencil-img

3

imala sam kiretažu u 14.tt zbog hydro_psa,cističnog higroma i nuhalnog nabora od 7 mm ... beba je imala strašne dijagnoze i nikakvu šansu za život.

danas mi je došao nalaz kariograma ploda na kojem samo piše : normalan ženski kariotip, i zakačen je broj od neke doktorice u Vinogradskoj kojoj se moram javit na savjetovanje....

mene čudi da je kraj ovakve uzv dijagnoze kariotip normalan,da nije ukazao na nikakav sindrom, ništa....

jel imala koja od vas sličan slučaj?

< Poruku je uredio anaxx -- 1.7.2011 14:54:48 >

clock-img

31.01.2011, 17:20

clock-img

Mašaaa

pencil-img

266

Ne znam puno o tome. A ti sad malo sumnjas u sve to? Najbolje da cujes tu dr u vinogradskoj sta ce ti rec. Sretno i pisi sta je na stvari!

clock-img

31.01.2011, 17:32

clock-img

pincirotvajler

pencil-img

12489

neznam ništa o tome user posted image user posted image
dobrodošla user posted image user posted image

_____________________________

"Ljubav je slijepa i zbog toga joj je tako izoštreno čulo dodira."

clock-img

31.01.2011, 17:43

clock-img

ikica84

pencil-img

3720

ne znam nista o tome,bas me interesira sta znaci taj odgovor.
dobrodosla!! user posted image user posted image

_____________________________

ANDREJ 02.01.2010.
VIKTOR 24.09.2011.
mamine srece najveceeeeeee!!!!

clock-img

31.01.2011, 18:03

clock-img

Anoniman

iva draga, ne znam stvarno... moja beba je imala cistični higrom i nn od 7 mm i umrla u 14. tj. - mogu misliti kako se osjećaš, zato sam ja čekala da se to samo dogodi, jer ne bih podnijela ovakav nalaz da sam išla sama prekinuti trudnoću...user posted image user posted image user posted image
našem sinu nisu uspjeli podići stanice da vide kariogram, predugo je bio  mrtav. user posted image user posted image user posted image  strašne su mi to teme, sad pogotovo kad sam trudna, imam noćne more od toga...

želim ti od srca svu sreću da opet zatrudniš i rodiš živu i zdravu bebu, po mogućnosti curicu, znam da ju želiš... user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

clock-img

31.01.2011, 18:08

clock-img

elle1

pencil-img

1378

drzi se dragauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

clock-img

31.01.2011, 21:30

clock-img

heda

pencil-img

369

http://www.hydropsfetalis.org/About_hydrops_fetalis.html

iva, ne znam puno o tome, ali ima tu jedan jednostavan clanak o fetalnom hidropsu, pa sam ti nalijepila
Proizlazi iz njega da ne mora uvijek biti greska u kariogramu da bi se to desilo. Jednostavno, zakaze bebicino srce , iz stotinu neobicnih razloga.
Ja sam imala missed abortion prije 2 i pol tjedna u 9 tjednu, tako da znam kako se osjecas. user posted image
Odi na savjetovanje kod te doktorice kako vam je preporuceno. Sigurno ce ti znati reci vise.
A onda smogni snage da prebolis i kreni dalje.
Nadam se da cemo uskoro obje  ponovo gledati user posted image user posted image

clock-img

31.01.2011, 21:41

clock-img

pepeljuga

pencil-img

17269

IZVORNA PORUKA: pincirotvajler

neznam ništa o tome user posted image user posted image
dobrodošla user posted image user posted image



_____________________________

Ništa u životu nije tako loše, da nebi moglo biti i gore, ali ni tako dobro da nebi moglo biti bolje!! :))

clock-img

01.02.2011, 10:39

clock-img

lavica81

pencil-img

3268

user posted image user posted image user posted image


IZVORNA PORUKA: pepeljuga

IZVORNA PORUKA: pincirotvajler

neznam ništa o tome user posted image user posted image
dobrodošla user posted image user posted image




_____________________________

Mara 04.10.2010. mamina i tatina princeza
Toni 08.07.2013. mamin i tatin princ

clock-img

07.02.2011, 13:15

clock-img

iva0404

pencil-img

3

hvala vam na dobrodošlici cure,,,

danas sam dobila i phd nalaz koji pokazuje upalne procese koriona odnosno posteljice... moguće da se radilo o upali koja je nanjela štetu mojoj bebi iako je ona genetski bila zdrava razvio se prokleti hydrops....

a moj ginić nije upalu prepoznao uopće...na početku trudnoće radio je samo papu ali ne i briseve....

ne sumnjam ni malo u svoju odluku jer su zaista bebina oštećenja bila velika i ona nebi preživjela ni trudnoću a kamoli porod... :(  ali želim se pripremit za iduću trudnoću kako treba.

clock-img

07.02.2011, 13:39

clock-img

mamacita

pencil-img

1873

Samo hrabro naprijeduser posted image .

clock-img

07.02.2011, 13:54

clock-img

pincirotvajler

pencil-img

12489

user posted image user posted image

_____________________________

"Ljubav je slijepa i zbog toga joj je tako izoštreno čulo dodira."

clock-img

07.02.2011, 13:55

clock-img

BUMBI

pencil-img

23108

user posted image user posted image user posted image

_____________________________

DINO I LUKA-mamine najveće sreće!!!!!
Stigla i princeza ANA!!!

clock-img

07.02.2011, 14:12

clock-img

pepeljuga

pencil-img

17269

IZVORNA PORUKA: pincirotvajler

user posted image user posted image



_____________________________

Ništa u životu nije tako loše, da nebi moglo biti i gore, ali ni tako dobro da nebi moglo biti bolje!! :))

clock-img

08.02.2011, 16:16

clock-img

heda

pencil-img

369

iva0404, mislim da, nazalost, tvoj ginic nije mogao ni pretpostaviti da kod tebe postoji neka upala.
A brisevi nisu pretraga koja se pod obavezno radi svim trudnicama. user posted image
kaj bus, ruke gore i idemo dalje user posted image user posted image
racunam da budemo sve mi ubrzo user posted image

clock-img

08.02.2011, 16:21

clock-img

cuba

pencil-img

21489

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Roko i Dino user posted image

clock-img

08.02.2011, 16:36

clock-img

Indy

pencil-img

1759

samo hrabrouser posted image

_____________________________

moji veliki decki, Patrik i Dominik
"Biti majka puno radno vrijeme jedan je od najbolje plaćenih poslova. Uzevši u obzir da je plaća čista ljubav"

clock-img

08.02.2011, 16:59

clock-img

pako

pencil-img

2935

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

PATRICK 30.04.2008. 01:55h
MATEO 06.03.2010. 01:17h

clock-img

09.02.2011, 14:49

clock-img

iva0404

pencil-img

3

moram li baš striktno čekat 6 mj do iduće trudnoće?  tako mi se to čini dalekoooooooo :(

dobila sam mengu ,točno nakon mj dana od kiretaže, pa pretpostavljam da je to dobar znak da s maternicom i hormonima sve štima kako treba... uskoro ću do gina na pregled i na genetsko savjetovanje

clock-img

09.02.2011, 15:22

clock-img

Mirjana J.

pencil-img

331

ako ti je to ginič savjetovao onda je možda bolje da ipak se strpiš još par mj.,možda triba organizmu da se oporavi..
evo šaljem ti vibrice  user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image za brz oporavak i nadam se da češ uskoro bit user posted image i da če sve bit user posted image ..
  user posted image   user posted image   user posted image

< Poruku je uredio anaxx -- 1.7.2011 14:54:20 >


_____________________________

Tomislav-28.07.2000
Josip-21.10.2010

clock-img

09.02.2011, 15:34

clock-img

Bebys

pencil-img

10225

sigurno treba organizmu da se oporavi....budi sretna sto si bila na toliko pregleda... a ne kao ja...nemam pojma o nicemu...

< Poruku je uredio anaxx -- 1.7.2011 14:51:03 >

clock-img

09.02.2011, 22:13

clock-img

heda

pencil-img

369

ne znam iva0404
ima cijeli forum o tome kad pokusati ponovo, pogledaj malo
ja nisam pitala, samo da mi netko ne spominje tu brojku user posted image
mislim da je 3 mjeseca skroz ok, osim ako nije bilo nekakvih vecih problema
svaka se upala izljeci bez frke za mjesec dana

< Poruku je uredio anaxx -- 1.7.2011 14:50:49 >