cookie-img

Web stranica upotrebljava kolačiće

Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku. Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe.

writing-img

Najomiljenije mjesto za sex

clock-img

28.09.2007, 22:18

clock-img

Lily

pencil-img

17

Ajde, da vas cujem, gdje vam je najbolje, na podu, u spavacoj, na traviuser posted image , u avtu?

Ja sam vam staromodna, krevet mi je jos uvjek no.1, volim, da mi je udobno i gotovouser posted image user posted image .

clock-img

11.10.2007, 22:51

clock-img

k2203985

pencil-img

34

slažem se za krevet ali imam neki filing da su zakon "nepoznati" kreveti, mislim...kad dođeš s dragim negdje prespavat...pa taj krevet doživi šok. oni doma se "štede" da ne škripe previše user posted image al tuđi...koga briga, udri samo user posted image user posted image

clock-img

11.10.2007, 22:53

clock-img

Mačka

pencil-img

76

krevetuser posted image user posted image

_____________________________

Voli vas MAČKA!!!!!!!!!!!!

clock-img

11.10.2007, 23:00

clock-img

k2203985

pencil-img

34

e a nije loš ni trosjed user posted image

clock-img

12.10.2007, 22:00

clock-img

Lily

pencil-img

17

Mora bit mekano auser posted image user posted image user posted image , gdje vam je romanitka, u travi, sjenu, na plazi,...user posted image user posted image .  Huh, kako smo staromodni, krevet i trosjeduser posted image user posted image - ZAKON!

clock-img

14.10.2007, 18:27

clock-img

k2203985

pencil-img

34

kakva trava, kakvo sijeno. kakav je to sex u travi...ovakav: taman se namjestiš i onda te napadne hrdo mravaca i izbode te da poludiš od svraba...ili još bolje susret s paukom, a njih se užasno bojim i srce mi otkaže a dragi mi ostane živjet s mišlju da je tako dobar da me infarkt strefio...user posted image ZABORAVI! A kaj se sjena tiče, nema neudobnije stvari za sex, sijeno te pika i bode i žulja i nemam pojma kak bi se opustila...KREVET!!!VEEEEEEELIKI!user posted image

clock-img

15.10.2007, 06:36

clock-img

Lily

pencil-img

17

user posted image user posted image  kako si to dobro napisalauser posted image user posted image user posted image . ja se slazem, ali znam da ima mnogo tih, koji vole da probaju svasta i svagdje, zato pitam.

Neki vole u avtu, na pultu, balkonuuser posted image user posted image (aha),...

Neki ocito ne zele da nam otkriju tajnuuser posted image user posted image , da ne bih i mi njihovo mjesto traziliuser posted image .

clock-img

15.10.2007, 08:56

clock-img

k2203985

pencil-img

34

evo ti jedno mjesto pa ga traži...user posted image , najači mi je bio sex u berlingu! user posted image toliko malo mjesta a mi visoki. jednostavno, bili smo vani i čopilo nas toliko da nismo htjeli čekat do doma i onda skrenuli u jednu šumicu i...kad smo se trebali primit posla pukli smo od smijeha jer se ni okrenut nismo mogli, dva puta smo slučajno potrubili, i avantura je bila gotova...otišli smo kući i lomili se od smijeha a kad smo stigli i spremili se u krevet toliko smo se sami sebi smijali da opet ništa od sexa i tako dođeš do zaključka da neke "lude" stvari mogu bit najbolja kotracepcija! user posted image

clock-img

15.10.2007, 13:35

clock-img

mirna

pencil-img

8134

k2203985  nemoj onda nastaviti u berlingu ako želiš bebu..user posted image

clock-img

16.10.2007, 07:00

clock-img

Lily

pencil-img

17

U Berlingu user posted image user posted image user posted image , ja sam mala, mozda bi jos moglo, a moj muzic on bi se s svoja 2 metra slomijo jadniuser posted image .

clock-img

17.10.2007, 21:15

clock-img

k2203985

pencil-img

34

čuj, berlingo nije za sex!!! i da... neću nastavit u berlingu radit djete jer bi mogla kangoo-a rodit user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ili možda cady-a ak bu na mamu user posted image user posted image user posted image user posted image

clock-img

19.07.2008, 12:36

clock-img

Wukovarka

pencil-img

6821

Tus, ili kakve napade moj dragi ima dok ja spremam u kuhinji user posted image
Samo da je vruce i strastveno