cookie-img

Web stranica upotrebljava kolačiće

Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku. Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe.

writing-img

Najbolji restoran u Zagrebu

clock-img

11.11.2007, 21:19

clock-img

mirna

pencil-img

8134

Meni je trenutno No. 1 u Zagrebu Scala na Jarunu. Koje su vaši favoriti? Mogli bi složiti neku listu da lakše odaberemo kamo ići jesti.

Najbitniji faktori su kvalitetna i ukusna hrana, prigodne cijene i naravno ambient primjeren obiteljima s malom djecom. Ovaj 3. faktor baš i nije ispunjen u Scali ali imaju barem stolice za bebe.

< Poruku je uredio Admin -- 16.11.2007 13:20:51 >

clock-img

13.11.2007, 22:04

clock-img

Tata

pencil-img

201

Najbolja klopa je Kod Žaca ali i mene zanima gdje ima koji restoran gdje se može doći s bebačem. I mi idemo po ljeti u Scalu jer imaju lijepi vrt pa maloga stavimo u stolac za bebe.

< Poruku je uredio Admin -- 16.11.2007 13:21:08 >

clock-img

03.12.2007, 10:50

clock-img

Mamica

pencil-img

95

Ja sam čula da restoran fort apache u strmcu ima igraonicu za djecu. možda netko zna kakva je tamo klopa? to nije baš u zagrebu ali mislim da u zagrebu ne postoji restoran primjeren za obitelji s djecom. ispravite me ako griješim. bila bih sretna...user posted image

_____________________________

Always look on the bright side of life:)