cookie-img

Web stranica upotrebljava kolačiće

Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku. Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe.

writing-img

Može li se iz odjeće ukloniti plijesan i kako?

clock-img

21.07.2011, 16:12

clock-img

buduća mamica

pencil-img

2482

Pitanje je u naslovu? Zimska roba mi je uhvatila vlagu, pripremila sam da bacim no ipak bih voljela da ima neko rješenje bolje od toga. pranje ne pomaže...Roba je skoro nova. pamuk

clock-img

21.07.2011, 19:23

clock-img

Puli

pencil-img

12860

probaj to riješiti pranjem u perilici i ubacivanjem alkoholnog octa umjesto omekšivača

alkoholni ocat  bi trebao ukloniti plijesan i miris

držim fige da uspiješ


i kupi one vreće na vakum,pa u njih spremi garderobu da ti je zaštićena od vlage




_____________________________

mamin najljepši Cvijet stigao je 6.1.2008.

clock-img

21.07.2011, 19:27

clock-img

mama mery

pencil-img

5395

meni je jedna Lorenina jaknica bila unistena od plijesni ( imamo dosta vlage u stanu)prvo sam ju istrljala vsnishom i ubacila u perilicu na 40°c i super se oprala nist nije ostalouser posted image


_____________________________



clock-img

21.07.2011, 21:04

clock-img

mirna

pencil-img

8134

obicno pomaze kombinacija soli, octa i detergenta (u istom omjeru). Na robi jos nisam isprobavala... Mozes probati isprati u vodi sa tim sastojcima...

< Poruku je uredio mirna -- 21.7.2011 21:07:25 >

clock-img

12.07.2015, 21:38

clock-img

Ela28

pencil-img

722

Tesko sve sam probala miris uvijek ostane .Kod nas nema toliki problema sa vlagom ali kod zaove u stanu uzas i kad mi takvu robu donese ja to bacim a sto drugo jer zaista nista nije pomoglo user posted image