cookie-img

Web stranica upotrebljava kolačiće

Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku. Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe.

writing-img

Mladi i droga

clock-img

21.04.2009, 19:26

clock-img

Zvonki

pencil-img

10869

Ne zamjerite što sam ovu temu stavila pod forumom "U zagrljaju žalosti". Za mene to zaista jest velika žalost. Pišem ovo jer gledam oko sebe kako mladi umiru, propadaju i trunu kao osobe. Pišem ovo i jer mi je moja polusestra danas priznala da je unazad par dana (isprika je radi ljubavnih problema) uzela ni manje ni više kokain. Ni sama ne znam kako postupiti dalje. Rekla je da nikada više neće. A ja se bojim jer je dosta labilna osoba. Već je radila toliko gluposti. user posted image  A opet je toliko narcisoidna da mislim da ne bi protiv sebe. user posted image
Dali da dižem uzbunu radi jednog uzimanja? A opet, nemam kontrolu nad njezinim životom da bih mogla vidjeti što radi. I ima samo 19 god. i sama je bez posla u ovom velikom gradu. Sve me to plaši. Ne znam što dalje. user posted image

_____________________________

.-..-.
`·.·´
?/
/?
/ \ Bože, molim Te za strpljenje...I to želim odmah sada!

clock-img

21.04.2009, 19:53

clock-img

dominik

pencil-img

7965

ja sam puno i previse toga probala...da sam imala novaca na neke stvari bi se i zakacila...sto je bilo bilo je ali da je netko saznao digla bi se panika i stvorili bi se veci problemi neg kaj treba...ja na tvom  mjestu nebi dizala paniku jer ces izgubiti njezino povjerenje i ako jednog dana nedajboze dodje do toga da ce stvarno trebati tvoju pomoc nece ti se obratiti

clock-img

21.04.2009, 20:01

clock-img

Zvonki

pencil-img

10869

Toga se ja i bojim. Mislim, povjerila mi se. Da je htjela dalje, vjerujem da mi ne bi rekla.user posted image  Nikako ne želim da izgubi moje povjerenje jer mislim da sam ja jedina u obitelji koja bi joj mogla pomoći ako zaista ne daj Bože dođe do najgoreg. Hvala draga, malo si me umirila. (Ti i dalje nemaš para za to, zar ne??? user posted image user posted image user posted image )

_____________________________

.-..-.
`·.·´
?/
/?
/ \ Bože, molim Te za strpljenje...I to želim odmah sada!

clock-img

21.04.2009, 20:04

clock-img

dominik

pencil-img

7965

user posted image izgubila broj telefona od...user posted image ...samo treba odrast i shvatiti da ima puno boljih nacina za ubijanje tuge za zabavu za zivot uostalom...budi uz nju...nemoj ju koriti ali niti podrzavati...gle nebi ti se povjerila da nema veru u tebe i da joj nisi oslonac...i jednom - dvaput probati ne znaci da ce se zakaciti...nemoj brinuti

< Poruku je uredio dominik -- 21.4.2009 20:05:52 >

clock-img

21.04.2009, 20:15

clock-img

tikica_69

pencil-img

25386

Uh....bojim se za klince...krepavam od straha da negdje tak ne zaglibe user posted image

_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

clock-img

21.04.2009, 21:11

clock-img

koka

pencil-img

10266


IZVORNA PORUKA: tikica_69

Uh....bojim se za klince...krepavam od straha da negdje tak ne zaglibe user posted image


ufff, vjerujem ti ... užasavam se toga .

_____________________________

Idi Ga Mama - klikni me :D
Mila Puže - klikni me :D

clock-img

21.04.2009, 22:24

clock-img

pepeljuga

pencil-img

17269

user posted image i ja za sad na tvom mistu nebi ništa poduzimala....samo budi uz nju i to ce joj puno znacit,nebi ti ona sigurno ništa govorila da ima problema sa tim ili da misli nastaviti.....
podrška je naj bitnijauser posted image

_____________________________

Ništa u životu nije tako loše, da nebi moglo biti i gore, ali ni tako dobro da nebi moglo biti bolje!! :))

clock-img

21.04.2009, 22:39

clock-img

novamama

pencil-img

8532

mislim da ne bi škodilo pokazat joj par slika kako izgleda mozak narkomana i slične stvari...ako ima povjerenja u tebe, saslušat će te...ali nemoj držat prediku nego je samo informiraj, pa neka izabere....

_____________________________

Ča je život vengo fantažija....

clock-img

21.04.2009, 22:47

clock-img

Florijan Jakov

pencil-img

9214

IZVORNA PORUKA: novamama

mislim da ne bi škodilo pokazat joj par slika kako izgleda mozak narkomana i slične stvari...ako ima povjerenja u tebe, saslušat će te...ali nemoj držat prediku nego je samo informiraj, pa neka izabere....



slažem se s ovim


_____________________________

FJ JE FRAJER

clock-img

21.04.2009, 22:49

clock-img

mirna

pencil-img

8134

Svi smo bili mladi i ludi, ali važno je kakav si karakter, koliko si stabilan... Onda možeš takvu fazu prerasti i krenuti dalje...

Neka se samo sjeti ex narkomana koji je u splitu bacio bebu... Znam još par slučajeva kada su ljudi zbog droge prolupali.. Ako je jedanput probala ok, neka pritom ostane. Držim fige!user posted image

clock-img

22.04.2009, 08:03

clock-img

ninolina

pencil-img

15879

ja sam puno i previse toga probala...da sam imala novaca na neke stvari bi se i zakacila...sto je bilo bilo je ali da je netko saznao digla bi se panika i stvorili bi se veci problemi neg kaj treba...ja na tvom mjestu nebi dizala paniku jer ces izgubiti njezino povjerenje i ako jednog dana nedajboze dodje do toga da ce stvarno trebati tvoju pomoc nece ti se obratiti


Ja se slažem s ovim, ali ipak puno pričaj s njom jer ima jedan problem oni priznaju kad su očajni, toliko da im to fali.
Zašto ti se obratila s tim problemom, zbog povjerenja, očaja... Ja joj želim da nikad ne posegne više za tim a tebi puno strpljenja jer vjeruj mi trebat će ti da znaš kako dalje.


_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

clock-img

22.04.2009, 11:03

clock-img

Cybermama

pencil-img

239

draga zvonki,nemoj biti kritična,razgovaraj s njom,pusti joj da ti se otvori da ti kaže što je muči.jer ako za drogom poseže iz očaja i tuge njoj u životu fali dobar prijatelj,nemoj nikoga alarmirati jer ćeš onda napraviti još goru stvar,ona će se osijećati izopćeno,izigrano,posramljeno i povući će se u sebe.ovo ti mogu sa sigurnošću tvrditi jer su se takve stvari događale mojim prijateljicama u vrime eksperimentiranja.ako je probala samo kokain,ne bi trebalo biti problema jer za njega malo tko u hrvatskoj ima novaca da bi se na njega mogao nakačiti.veći problem je heroin koji danas u puno manjoj upotrebi nego je bio prije 15-ak godina,a i većina mladih koji eksperimentiraju s drogom ga se boje jer su svjesni da bi se mogli nakačiti.

i ja sam dosta toga probala.u razdoblju od 15godine,do negdi 20.ali ne iz tuge i očaja,nego iz zabave i radoznalosti,financijski mi je bilo dostupno sve.mislim da puno više mladih eksperimentira s drogom od onoga što smo mi svjesni i od onoga što mi znamo i vidimo.nikad nisam mislila da bi se mogla nakačiti jer kako ja to kažem ja sam to konzumirala rekreativnouser posted image od zabave do zabave.roditeljima sam to sve priznala prije 2-3godine,bili su šokirani i zgroženi.iako su primjetili moje čudno i ekscentrično ponašanje u pubertetu i podosta su me kontrolirali,nisu skužili jer nikad prije nisu imali kontakt s drogom,a ja sam se družila sa finim dečkima i curama,tako da su to sve pripisivali pubertetu.bolje da nisu saznali u to vrime jer bi završila u komuni,a ovako sam završila i srednju i višu školu i danas sam normalna i ne pada mi na pamet da bi to opet probala ili činila.


clock-img

22.04.2009, 11:30

clock-img

m600

pencil-img

6732

žao mi je zvonkiuser posted image
ako je rekla da više neće vjerovatno i neće jer ne bi ti priznala da je uzimala
vjeruj joj..pokušaj još malo razgovarati i pojasniti joj posljedice uzimanja droge
sretno draga

_____________________________

26.09.2009- velika sekica
21.10.2011-mali čupavac

clock-img

22.04.2009, 12:50

clock-img

Zvonki

pencil-img

10869

Hvala vam svima na podršci. user posted image

_____________________________

.-..-.
`·.·´
?/
/?
/ \ Bože, molim Te za strpljenje...I to želim odmah sada!